گیر در خانه Alesso and Liam Payne هنوز فیلم موزیک ویدیو

Alesso

AP

این ترکیب عکس را نشان می دهد Alesso چپ در Spotify جدید بهترین هنرمندان در Jan. 25, 2018 در نیویورک و لیام پین در جایزه بریت در لندن, Feb. 20, 2019. Coronavirus است متوقف بسیاری از برنامه های در صنعت موسیقی اما آن را متوقف نمی گرمی نامزد دریافت جایزه DJ-تولید کننده Alesso و سابق یک جهت خواننده Payne از فیلمبرداری موزیک ویدیو جدید رقص آهنگ “نیمه شب” منتشر شده در روز چهارشنبه.

نیویورک — coronavirus است متوقف بسیاری از برنامه های در صنعت موسیقی از تور لغو آلبوم pushbacks اما آن را متوقف نمی گرمی نامزد دریافت جایزه DJ-تولید کننده Alesso و سابق یک جهت خواننده لیام پین از فیلمبرداری موزیک ویدئو جدید.

این جفت ارز پیوست نیروهای جدید برای رقص آهنگ “نیمه شب” اما نمی توانستم فیلم معمولی موزیک ویدیو به دلیل اجتماعی فاصله, quarantining و خانه نشین با توجه به گسترش ویروس. بنابراین Alesso رفت به لس آنجلس استودیو که در آن او در اصل این آهنگ برای فیلم بخش خود را در حالی که پین که زندگی در لندن تا به حال یک دوست فیلم او آواز خود را در بالکن.

نتیجه این است که پاک و ساده کلیپ که می تواند با تصویب یک تصویری که ساخته شده بود و نه با محدودیت. “نیمه شب” منتشر شد چهارشنبه.

“این خوب بود فقط به یک ویدیو با خیلی کمتر سر و صدا در اطراف آن — موسیقی فیلم همیشه خیلی شلوغ” Payne گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس این هفته است. “برای من شخصا فقط قادر به رفتن به خارج از خانه من انجام یک آهنگ در بالکن و فقط بخوان این راه من می خواستم برای انجام آن را به جای مردم به من گفتن که چگونه به حرکت می کند و یا چه کاری انجام دهید و یا هر چیزی شبیه به آن. بسیار از آن ما تصویری و من افتخار است.”

“این نوع از طراوت به دیدن لیام انجام دهد و من فقط کار بر روی آهنگ” Alesso اضافه شده است. “که واقعا چگونه ما آن را انجام, شما می دانید ؟ و نوع اجازه دهید این آهنگ را به درخشش. برای من آن طراوت بود.”

“نیمه شب” است که رابطه آهنگ در مورد آینده با هم. اما نوازندگان گفت: با تاثیر coronavirus تا به حال در سراسر جهان این آهنگ گرفته شده در یک معنی خاص.

“این قطعا آن را می دهد یک بزرگتر به معنی. ما همیشه در حال رفتن به گوش دادن به این آهنگ حداقل من و لیام و فکر می کنم این بار” Alesso گفت. “من فکر می کنم آن قطعا آن را می دهد یک احساس خاص به آن.”

“همه ما در حال یادگیری چیزهای جدید در مورد همسران ما و صرف زمان زیادی با هم با آنها مردم غلبه بر چنین عظیم همه چیز در جهان با هم. من فکر می کنم که قطعا آشنایی دست به سمت این آهنگ به عنوان به خوبی و چگونه شما در غلبه بر این نوع از چیزهایی که” پین اضافه شده است.

“نیمه شب” یکی از بسیاری از آهنگ ها به 26 ساله Payne منتشر کرده است از یک جهت رفت و در وقفه در سال 2015. او کاهش یافته است اولین آلبوم خود را “صندوق lp1” در ماه دسامبر و ضربه زدن به صفحه 10 از Billboard Hot 100 نمودار با چند پلاتین ضربه “نوار پایین است.” انگلیسی خواننده نیز با همکاری J Balvin, Zedd, French Montana, A Boogie شوخ طبعی دا Hoodie و ریتا اورا.

Alesso که سوئد و ترک خورده است و در 40 صفحه با پلاتین بازدید “Heroes (We Could Be)” شامل Tove Lo و “Let Me Go” با Hailee Steinfeld, Florida Georgia Line و وات. 28 ساله است نیز تا به حال موفقیت به عنوان یک remixer حتی درآمد یک گرمی نامزدی خود را برای خانه نسخه از OneRepublic است “اگر من از دست خودم.”

Alesso شده بود به دنبال یک خواننده به انجام “نیمه شب” و خوشحال بود Payne شروع به پریدن کرد پردازنده: “او اضافه باور نکردنی خود را به عطر و طعم به آن است. واقعا معلوم باور نکردنی است.”

هنرمندان می گویند در حالی که آنها در حال ادامه به خلاق. Alesso در حال کار خستگی ناپذیر در همان استودیویی که او تولید “نیمه شب” و فیلم برداری این آهنگ ویدئو.

“من کار 10 بار بیشتر در حال حاضر چون من بیشتر وقت آزاد. خلاقیت من واقعا جریان بهتر در حال حاضر چون من فقط به خانه و من هستم پریشان تور و این نوع از مسائل” گفت: Alesso که اضافه شده: “من هم البته نشستن و بازی بسیاری از بازی های ویدئویی و تماشای بسیاری از Netflix بکشد.”

پین می گوید: او مشغول “طراحی آثار هنری نقاشی مسائل است.” او همچنین به بازگشت به جامعه خود را با اهدای 360,000 وعده های غذایی به مواد غذایی بانک ها در طی این بیماری همه گیر از طریق خیریه Trussell اعتماد.

او امیدوار است “نیمه شب” — آهنگ و ویدئو می تواند تاثیر مثبت بر مردم.

“این مهم است در این زمان به مرحله خارج وجود دارد برای طرفداران ما. در حالی که هر کس در خانه گیر کرده و خود منزوی, من فقط فکر می کنم این مهم است که هنوز باید چیزهای آینده را از طریق به یک کمی از آفتاب برای همه روز” Payne گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de