مبارزه کارگران جنسی کنار همه گیر استعدادهای خود را آنلاین

Little

آلیس کمی a Lyon County, کارگر جنسی, ترویج یک “دوست دختر مجازی” تجربه در وب سایت خود را.

Sandi Benks کار کرده است در عشق Ranch, قانونی, مجوز فاحشه خانه هفت مایل در خارج از Carson City برای دو سال گذشته است. او می بیند بسیاری از مشتریان به طور منظم — یک رابطه او شده است خلاق در حفظ طول coronavirus بیماری همه گیر.

مثل همه غیر ضروری کسب و کار, نوادا را فاحشه خانه ها در حال توقیف خارج از ویروس و نگرانی است. یک هفته به بسته شدن Benks آغاز OnlyFans حساب که در آن مشترکین پرداخت مدل و اثرگذارندهها هزینه های کوچک برای محتوای بیش از حد تحریک آمیز برای دیگر سایت های رسانه های اجتماعی.

“من این کار را نه فقط به خاطر اینکه من دوست دارم پول,” او گفت:. “این کار من به من مردم, من بچه که شادی از داشتن تعامل از من, بنابراین من می خواهم به نگه داشتن خودم در دسترس است.”

در حالی که دولت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل شد و گسترش یافت و فرفره و مستقل پیمانکاران Bents هنوز هم نشده است قادر به دریافت مزایای بیکاری به این دلیل که دولت هنوز برای راه اندازی یک راه برای پیمانکاران مستقل به اعمال می شود. او شده است خود اشتغالی در صنعت برای دو دهه بوده است.

صنعت کسب و کار نیز رو به یک نقطه ضعف در به دست آوردن بودجه اضطراری از دولت فدرال به عنوان محرک مالی برای کسب و کارهای کوچک حذف عملیات “prurient طبیعت جنسی.”

همه گیر میریزد نور بر اهمیت انسان صمیمیت و ارتباط در زندگی مردم و همچنین نقش صنایع مانند کار جنسی به آن بازی گفت: بارب Brents یک UNLV جامعه شناسی استاد که تحقیقات متخصص در جامعه شناسی سیاسی و جنسیت و تمایلات جنسی.

“بسیاری از مردم در این اقتصاد در حال شروع به درک چگونه تلخ را (فدرال) پشتیبانی برای درآمد پشتیبانی و حمایت های اجتماعی برای کسب و کار هنگامی که ما این نوع از رکود,” Brents گفت. “من فکر می کنم این صنعت همواره متوجه شدم که به همین دلیل است که آن را بسیار سازگار است.”

انتقال آنلاین دشوار نیست برای Benks که در حال حاضر قوی رسانه های اجتماعی زیر را قبل از همه گیر. قبل از ملاقات با مشتریان خود در فرد او را به ایجاد روابط با آنها را آنلاین و یا از طریق تلفن.

“من از نوع فرد است که وقتی کسی کتاب تاریخ با من من می خواهم به صحبت کردن با آنها را بر روی گوشی قبل از اینکه آنها من را ببینید اگر آنها می خواهند به” او گفت:. “این باعث می شود من احساس می کنم ایجاد یک نوع تجمع می توانید فقط از معاشقه.”

Lyon County کارگر جنسی آلیس کمی نیز پیدا کردن موفقیت در فضاهای آنلاین ترویج یک “دوست دختر مجازی” تجربه در وب سایت خود را. از خرما شام به ماهانه تمرین بسته های کوچک ارائه شده است همراهی از طریق وب کم خود.

“این واقعا جالب بررسی تمام راه های مختلف ما می توانیم با استفاده از تکنولوژی برای ارتباط با مردم و کمک به آنها را به خود نیازهای اجتماعی ملاقات کرد و در طول زمان از افراطی های اجتماعی فاصله,” او گفت:.

اگر چه در حال حاضر به خوبی versed در بازاریابی خودش حاضر قبل از همه گیر کوچک گفت: بسیاری از کارگران جنسی نیست که مجهز به یک انتقال سریع آنلاین.

“بزرگترین منحنی یادگیری است که گرفتن تمام تکنولوژی راه اندازی و تاسیس” او گفت:. “من خوش شانس هستم چرا که من در حال حاضر یک وب کم در خانه و فقط نیاز به آن را در وصل و نصب مجدد در حالی که یک محدودیت وجود دارد در پایان وب کم در دسترس است. آخرین بررسی آنها بودند-دستور داد تا چند هفته به علت افزایش تقاضا است.”

آقایان باشگاه نیز به صورت دیجیتال سد به عنوان بسیاری از تجربه آنها فراهم نیست و به راحتی ترجمه آنلاین.

“ما کار می کرد با یک زن و شوهر از اینترنت مبتنی بر شرکت ها را امتحان کنید و به افرادی که مورد استفاده برای انجام این گزینه اما هیچ کس واقعا برای آن را امضا” گفت: Jason Mohney که عمل 200 عجیب و غریب, رقص, باشگاه از جمله Déjà Vu و کمی عزیزان در لاس وگاس. “تلاش برای اینترنت مدل های زیادی متفاوت بودن یک پیشخدمت و یا یک رقصنده در یک باشگاه. برخی از خانم ها انجام صلیب بیش از, اما برای اکثر آنها نیست.”

کارگران جنسی که انجام کار آنلاین نیز باید آگاه باشید از امنیت سایبر و امن ترین کارآمد ترین راه برای فرایند پرداخت از طریق یک سرویس است که دوستانه برای کار جنسی. علاوه بر این ضد جنس قاچاق قانون مانند قربانیان به مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند (FOSTA) و توقف را قادر می سازد جنسی قاچاقچیان عمل (SESTA) تا به حال مكيدند در مهار کارگران جنسی به یک رد پای اینترنت از هر دو قطعه از قانون را ناشی از یک اثر سرما بر محتوای غیراخلاقی در رسانه های اجتماعی.

سکس و دیگر اشکال مجازی کار جنسی نیست که سود آور یا با ثبت نام آنلاین خدمات مانند OnlyFans در نظر گرفتن 20 درصد کاهش از آنچه سازندگان محتوا درآمد.

ارتباطات حرفه ای جرمی میمون لمور که نشان دهنده چندین کارگران جنسی در نوادا گفت: بازار به صورت مجازی کار جنسی در حال حاضر اشباع از مطالب جدید سازندگان که شغل معمولی خود را و باید برای جبران درآمد از دست رفته.

“وجود دارد بسیاری از مردم که کارگران جنسی که در حال تبدیل شدن به مجازی کار جنسی و سکس,” او گفت:. “بسیاری از این زنان دچار مشکل هستند به اندازه کافی پول از طریق پوست قهوه ای به عنوان خوب به عنوان آنها خواهد بود اگر آنها هنوز هم در فاحشه خانه ها.”

برخی مانند روشنک قیمت مجوز کارگر مستقر در پهرومپ می گویند آنها مطمئن نیستید که آیا آنها می خواهند به کشف مجازی مسیر با توجه به موانع و شدت متفاوت آن را تجربه مشتریان ارائه می دهد.

“من هیچ تجربه ای در رابطه جنسی آنلاین, کار,” او گفت:. “هنگامی که شما در حال شروع هر نوع کسب و کار جدید در آن طول می کشد یک یا دو سال برای گرفتن پای خود را به خارج از زمین. و که بازار بسیاری از هنرمندان در حال حاضر تاسیس که در فضا. این یک مقدار زیادی از کار.”

حتی چند که پیدا کردن موفقیت در فضاهای مجازی می گویند آنها نمی توانند با تکیه بر آن برای درآمد خود را. Benks که میان بالا 5 درصد از سازندگان محتوا در OnlyFans هنوز نمی ساخت تقریبا تا آنجا که او را در سرویس کامل کار جنسی.

“آن را مانند یک 80% برش,” او گفت:. “من حدس می زنم من فقط می دانم که زمانی که آن را شروع می شود به بالا من آن را تشکیل می دهند.”

اما برخی در صنعت قانع نشده که همه چیز را به حالت عادی در هر زمان به زودی به خصوص اگر وجود ندارد یک واکسن یا کافی تست برای COVID-19.

قیمت گفت که او تا به حال بهترین هفته زندگی حرفه ای خود را در Sheri در مرتع پرورش احشام در پهرومپ قبل از همه گیر مجبور به فاحشه خانه به بستن درهای خود را. در حال حاضر او را به پیدا کردن خودش در برزخ و تعجب اگر آن را حتی امن برای بازگشت به کار پس از فاحشه خانه ها بازگشایی شده است.

“این امر می تواند اخلاقی برای شروع به کار دوباره ؟ من فکر نمی کنم” او گفت:. “به نظر می رسد مانند چیزی که حق انجام خواهد بود برای متوقف کردن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im