نوار استراحتگاه جای اتحادیه کارگران که می خواستم برای شرکت در جلسه

Category: لاس واگاس

Nevada 2020 Caucus

Yasmina چاوز

اعضای آشپزی اتحادیه رسیدن به چک در طول دموکراتیک حزبی در Bellagio در روز شنبه, فوریه. 22, 2020.

123 دموکرات caucusing داخل Bellagio شنبه سالن شامل سالن لاس وگاس خانهدار یک گل و یک میز جلو کارمند VIP میزبان و سرویس اتاق همراه — همه چیز در تغییر است.

نوادا 2020 انجمن

Carol Tipton, center, precinct captain for Democratic presidential candidate Joe Biden and supporters make their vote during caucus day at Coronado High School in Henderson, Saturday, Feb. 22, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

این نوع از کارکنان — کسانی که کار نمی کنند, سنتی, جمعه به جمعه تغییر — که ستون فقرات شهر صنعت گردشگری. شامل آنها را در روند انتخابات آشپزی اتحادیه و حزب دموکرات نوادا میزبان هفت انجمن سایت در نوار استراحتگاه اجازه می دهد در-شیفت کارکنان در تمام صنایع در عرض 2.5-شعاع مایل به شرکت. Bellagio کارکنان ارائه شد جعبه ناهار و خانهدار نیست جریمه برای اتمام کار در اتاق خود را.

کارکنان بیشتر شکست را به دو اردوگاه بزرگ و عمل بالا بردن کمپین علائم آنها شعار, “برنی! برنی!” و “بایدن, جو بایدن!”

مانند سایت های دیگر در سراسر کشور دیابت برنی ساندرز من-Vt., و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دریافت بیشترین حمایت ساندرز به عنوان برنده 76 رای و بایدن در زمان 45. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., دریافت شش رای و تام Steyer کردم ، پس از تجدید بایدن به دست آورد و شش رای به ساندرز’ یکی است.

آن Olah, 53, که با این نسخهها کار در Bellagio را گل اعلام حمایت وارن چون “او یک شجره نامه که رفتن برای کمک به کشور است.”

Olah عضو Teamsters اتحادیه که گفت او مراقبت بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی است که شک و تردید در مورد ساندرز’ امضا مراقبت های بهداشتی پیشنهاد “مدیکر برای همه است.” زمانی که Steyer — انتخاب دوم خود — نبود قابل دوام پس از تجدید او راه می رفت به بایدن را هنوز هم نگه داشتن وارن ثبت نام.

“من فکر می کنم افرادی که دنبال (ساندرز) با رنگ سرخ شیشه تفکر” ما در حال رفتن به مراقبت های بهداشتی در اولین دوشنبه او را در دفتر ” آنها نمی دانند چه فرایندی,” او گفت:.

هنوز, او گفت که او را برای رای دادن به این سناتور اگر او نامزد دموکرات به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر حکایت دارد. “من خیلی خسته ام از این مرد ثروتمند در کاخ سفید پرواز به Mar-a-لاگو در هر آخر هفته و صرف این همه پول و من رانندگی توسط مردم در خواب در پیاده رو هر روز,” او گفت:.

رائول گارسیا, 32, شده است یک ساندرز حامی از سال 2016 اما این اولین جلسه از آنجا که فرآیند مورد استفاده برای ارعاب او. کف میز جلو همراه گفت: نگرانی اصلی این است که مراقبت های بهداشتی برای خانواده اش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرتی او گفت: همچنین مضر. داشتن مکزیکی ریشه او گفت: سیاست این است که “غیر قابل قبول به من.”

گارسیا گفت که حمایت از هر حزب دموکرات در انتخابات عمومی به جز سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. “او فقط برای تلفن های موبایل مانند یک نسخه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت چپ.”

آشپزی اتحادیه عضو مونیکا اسمیت گفت: او پشتیبانی ساندرز چرا که او می خواهد همه آمریکایی ها برای لذت بردن از همان نوع از مزایای بهداشت و درمان او تا به حال با این اتحادیه است.

“او در تلاش برای انجام کار درست با همه آمریکایی ها” اسمیت گفت.

اسمیت بیزار مغلوب ساختن پیشی جستن به اندازه کافی است که او شوخی که او را “پرش در ارابه موسیقی اگر Kermit the Frog زد و اگر او می تواند ضرب و شتم او.”

اسمیت حمایت هیلاری کلینتون در سال 2008 زمانی که اتحادیه تایید باراک اوباما. این اتحادیه نه حمایت از یک نامزد در این سال اگر چه دموکرات نامزد شده چندین بار به سالن اتحادیه در تلاش برای برخی از رای دهندگان.

اسمیت گفت: این اتحادیه است “می خواهم به انجام آنچه درست است برای کشور” و بازگشت دموکراتیک نامزد این سال است.

Geoconda Argüello-کلاین وزیر خزانه دار برای آشپزی اتحادیه کارگران 226 گفت: هفته گذشته که آن را “بهترین تصمیم” به تایید نکرده و به خود اجازه می دهد تا 60,000 اعضای خود را انتخاب کنید.

“ما موافق و مخالف مانند برادران و خواهران. که چه دموکراسی است که همه چیز در مورد بیش از حد … این بخشی از زندگی است,” او گفت:.

Argüello-کلاین گفت: اتحادیه — یک کرگدن در نوادا سیاست است که نشان دهنده کارگران از 180 کشور جهان که صحبت از 40 زبان — تنها متمرکز بر تبدیل کردن رای دهندگان در این جلسه فصل است. هدف نهایی این است برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر او اضافه شده است.

و اتحادیه تلاش خواهد شد تنها پس از تشدید این انجمن.

“هر نامزد در حال رفتن به نامزد ما در حال رفتن به ضربه زدن درب باید یک ارتش بیش از در اینجا صحبت کردن به مردم (تلفن) تماس و ارسال متون عبور جزوات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de