اعتصاب!!!!

Normally people march in the streets for workers and immigrants.

من می دانم که این مرد بت سیگنال هیچ جایگزینی برای آهسته سخت و پايدارتر کار واقعی سازماندهی, اما من می خواهم راه آنها نگاه کنید.

مبارک روز جهانی کارگر سال 2020! در این روز مردم به طور معمول مارس شانه به شانه در همبستگی با کارگران و مهاجران اما COVID-19 همه گیر تبدیل شده و چنین نمایش عمومی به خطرات بهداشتی. با این حال همه گیر نیز نشان داد برخی از بزرگترین شرکت ها و صاحبخانه به عنوان vampiric مرگ فرقه هستند و همیشه بوده اند که ایالات ضروری کارگران و مستاجران در سراسر کشور در “بی سابقه” اعداد. هر چند صف های طولانی ثبت نام-دارای حق اعمال تظاهرکنندگان نخواهد بود راهپیمایی پایین راه (احتمالا برای بیشتر قسمت ها) این “قهرمانان” در خط مقدم در حال برگزاری اعتصاب تحریم و تظاهرات بیش از همه. در اینجا یک لیست در حال اجرا از ملی و محلی ممکن است روز اعتصاب شما ممکن است در نظر پیوستن به حمایت از کارگران مستاجر و در برخی موارد نقاب پوشان که نفرت از شرکت های بزرگ شیشه ای.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

ممکن است روز اعتصاب: کارگران در آمازون, Whole Foods, هدف, Trader Joes خارج شده Instacart فدرال اکسپرس و Shipt نمی خواهید یک تی شرت با کلمه “قهرمان” در آن است. آنها می خواهند از مرخصی استعلاجی خطر پرداخت, شخصی, تجهیزات حفاظتی و شرایط کاری ایمن. آنها خواستار برای مردم به فروشگاه در رسانه های امروز است. پس از خرید کتاب های خود را و خود را dildos و سیب خود را در جای دیگر.

• El Comité و مارس 1st اقدام ائتلاف کاروان به المپیا

• مالیات آمازون ماشین کاروان اعتراض:

پشتیبانی غریبه

• مستاجران در ساختمان های آپارتمانی در سیاتل در حال سازماندهی برای اجاره امداد از جمله کسانی که اجاره از کرنل & Associates.

من ادامه خواهد داد به روز رسانی این پست در طول روز است. اگر من از دست رفته چیزی که شما احساس رایگان به اسلاید به من DMs یا شلیک به من یک ایمیل با یک لینک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de