سهام رکود با وجود تغذیه کمک به عنوان ویروس لایحه اصطبل دوباره

Category: توین سیتی No comments

توسط استن چو DAMIAN J. TROISE و الکس VEIGA

نیویورک (AP) — سهام در حال پایان دادن به دیگری پر از دست انداز در بعد گسترده پایین تر در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران صبر کنید اگر دموکرات ها و جمهوری خواهان می تواند حل و فصل اختلافات خود را در یک بسته نجات اقتصادی. عمده شاخص به پایان رسید پایین در حدود 3% دوشنبه, داشتن شده است تا آنجا که 5 درصد است. قبلا بازار رو دست انداز زیر آخرین اعلام حمایت از فدرال رزرو. فدرال رزرو گفت: این امر به اندازه خرید بدهی دولت به عنوان مورد نیاز برای کمک به بازار کار هموار و قرض دادن پول به کسب و کار و دولت های محلی اما دستاوردهای به سرعت از بین رفت. بازار به احتمال زیاد باقی می ماند فرار تا زمانی که شیوع کروناویروس شتاب.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

فدرال رزرو آنچه در آن می تواند برای کمک به بازارهای مالی و اقتصاد دوشنبه. اما سرمایه گذاران هنوز هم در حال انتظار برای کنگره و کاخ سفید برای انجام همان.

سهام skidded بین قطره از نزدیک به 5 درصد بیشتر از متوسط تلفات در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران صبر کنید اگر دموکرات ها و جمهوری خواهان می تواند توافق بر سر بسته نجات برای اقتصاد است. آنها موفق به رسیدن به یک معامله بیش از آخر هفته و دموکرات ها مسدود شده و یک رای دیگر برای پیشبرد نزدیک به 2 تریلیون دلار طرح بعد از ظهر دوشنبه. قبلا ایالات متحده آتی سهام و سهام اروپا رو بردن بالاتر پس از مروری بر آخرین عظیم, تعجب, اعلام حمایت, اما دستاوردهای به سرعت از بین رفت.

S&P 500 به پایین بود 3.6% در معاملات بعد از ظهر و نزدیک به پایین ترین نقطه آن از اواخر سال 2016 فقط پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

با روز دوشنبه زیان بازار سهام از دست داده و تقریبا یک سوم از ارزش خود را پس از ثبت آن در ماه گذشته به عنوان کسب و کار تعطیل به امید کاهش گسترش coronavirus. اقتصاددانان به طور فزاینده ای می گویند رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید چقدر عمیق آن خواهد بود و یا چه مدت آن را به آخرین.

بازار به احتمال زیاد باقی می ماند فوق العاده فرار به عنوان طولانی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید شتاب. تا پس از آن سرمایه گذاران به دنبال هر دو بانک مرکزی و دولت به انجام قطعات خود را برای حمایت از اقتصاد است.

فدرال رزرو در آمد از طریق پنج شنبه گفت: این امر خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار آن را به عنوان طول می کشد برای ایجاد ثبات در بازار اوراق قرضه. این می رود راه فراتر از 700 میلیارد دلار در خرید هفته گذشته اعلام کرد که اقتصاددانان به نام “بازوکا” پشتیبانی می کند. همچنین گفت: آن را به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری های دیگر برای کمک به بهبود معاملات در بازار شده اند که پرتاب به ضرب وشتم در میان عجله برای پول نقد.

سرمایه گذاران در حال عجله برای فروش آنچه که آنها می توانند برای جمع آوری پول است که باعث شده است قیمت ها حتی با کیفیت بالا اوراق قرضه به سقوط و تجارت برای دریافت snarled. بانک فدرال در تلاش هستند با هدف کمک به این بازار.

“این بسیار عالی است, جامع پوشش بسیاری از مناطق از بازارهای مالی خود را تابع جریان اعتباری — این دقیقا همان چیزی است مورد نیاز بود گفت: دونالد کوهن سابق بانک فدرال معاون صندلی و در حال حاضر عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “فدرال رزرو و آمار آن را از پارک تا آنجا که من نگران هستم.”

“کلید مسئله در حال حاضر گرفتن مالی پاسخ مستقیم’ گفت: کوهن گفت که کنگره نیاز به سرمایه گذاری یک صندوق تثبیت به عقب فدرال رزرو تلاش.

در کنگره مورد بحث از طریق آخر هفته در یک طرح نجات برای اقتصاد بود که نزدیک به 2 تریلیون دلار. اما بالا مقامات کاخ سفید و رهبران کنگره در حال تلاش برای نهایی کردن آن است.

“فدرال رزرو است که تنها مهم است به حدی که آن را نگه می دارد و بازارهای در حال اجرا هموار گفت:” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد. “این به طور کامل به دولت فدرال و منظورم کنگره و قوه مجریه در این نقطه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات و رهبران کنگره از سر گرفته شد مذاکرات پس از دموکرات ها از خط خارج برنامه یکشنبه شب. آنها استدلال آن را بیش از حد به شدت مورد علاقه شرکت های بزرگ. دموکرات ها مسدود شده و یک رای دیگر برای پیشبرد این بسته روز دوشنبه در تلاش برای هدایت بیشتر از کمک به بهداشت عمومی و کارگران است.

هنوز خوش بینی باقی می ماند که آنها را وادار به سازش.

“اگر جایگزین توفنده هواپیما و سپس شما همه چیز شما می توانید به نمی سقوط هواپیما گفت:” توماس مارتین ارشد مدیر نمونه کارها در Globalt. “در نهایت دولت را دریافت کنید وجود دارد.”

حتی اگر دو طرف در پیدا کردن یک مصالحه کنگره ممکن است نیاز به رفتن را از طریق چند دور از مذاکرات مشابه اگر شیوع بیماری نیست و تحت کنترل در آورد.

“این میدان را پانسمان به معنای نگه داشتن بیمار زنده اما بیشتر خواهد شد نیاز به انجام قبل از درمان کامل انجام شده است” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری یک CFRA.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که دستگیری گسترش coronavirus — صاف منحنی, اگر شما خواهد شد — و در همان زمان پهن کردن مصرف کنندگان اضطراب از آنجا که ما به سادگی می تواند در نهایت شاهد یک چرخش دیوانه وار خرید از کاغذ توالت به دیگر کالاها و حساب های بانکی امکان پذیر.”

S&P 500 به پایین بود 3.6% به عنوان 3:10 p. m. به وقت شرق آمریکا در روز دیگری از نوسانات ناگهانی. این چرخش بین از دست دادن 4.9 درصد و فقط 0.2% پیش از آن در روز. قبل از معامله باز قراردادهای آتی برای شاخص S&P 500 چرخش از از دست دادن 5 ٪ به دست آوردن پس از تغذیه در اطلاعیه ای کوچک از این نوسانات شدید حاکم بر بازار در هفته های اخیر.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 746 امتیاز یا 3.9% به 18,427. نزدک بود پایین 1.3% پس زودتر تا 1.5%.

مستندات و تعطیلی در نظر گرفته شده برای توقف گسترش جدید کروناویروس گسترش بیش از آخر هفته شامل بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان و تعداد افراد آلوده رسید گذشته 336.000 در. تمام حرکت کمک کند به گسترش ویروس اما آنها نیز sap دور درآمد بیشتر از کسب و کارهای بزرگ و کوچک است.

بیش از 14,400 که مردم از coronavirus در سراسر جهان در حالی که نزدیک به 100000 نفر بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

تجارت در بازار بورس نیویورک رفت و تمام الکترونیکی برای اولین بار روز شنبه پس از مبادله به طور موقت بسته شد و طبقه تجاری به عنوان یک احتیاط. ارز اعلام کرد که این حرکت هفته گذشته پس از دو تن از کارمندان آزمایش مثبت برای ویروس. تعدادی از کف معامله گران تا به حال کاهش یافته است به شدت در سال های اخیر بیشتر به عنوان تجارت الکترونیکی تبدیل.

معامله گران گفت: بازار عامل هموار و یا به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند با توجه به شرایط.

“چیزهایی که در حال مرتب کردن بدون درز تا آنجا که به سرعت و اعدام باید گفت:” پیتر Tuchman. او معمولا در بازار بورس طبقه تجاری برای Quattro اوراق بهادار اما در حال حاضر کار از خانه.

“مطمئنا آن اجرا می شود صاف زمانی که ما وجود دارد اما این زمان های عجیب و غریب خواستار اقدامات عجیب و غریب و برای محافظت از جامعه ما باید در خانه بمانند.”

___

AP اقتصاد نویسنده پل وایزمن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>