سهام نزول اوراق قرضه افزایش می یابد در ترس ویروس شیرین کاری اقتصاد

Category: توین سیتی No comments

توسط ALEX VEIGA و استن چو

سهام سقوط دوباره در وال استریت سهشنبه ستون در ضرر و زیان یک روز پس از بازار بزرگترین افت در دو سال به عنوان ترس گسترش است که رشد شیوع ویروس را قرار دادن ترمز در اقتصاد جهانی است.

عصبی سرمایه گذاران جامعی ریسک پایین اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده ارسال عملکرد 10 ساله خزانه توجه به کم سابقه بوده است.

در ضمن بیشتر شرکت ها هشدار داد که شیوع صدمه دیده خواهد شد و منابع مالی خود را از جمله مسترکارت و هواپیمایی متحده. مربوط به سفر سهام در زمان یکی دیگر از فاتح آوردن دو روز از دست دادن برای خطوط هوایی آمریکا به 16٪.

موارد جدید گزارش شده در اروپا و خاور دور در خارج از کانون چین است. آخرین موارد مطرح شده اند نگران است که این ویروس می تواند گسترش بیشتر است.

بدترین سناریو برای سرمایه گذاران تغییر نکرده در چند هفته گذشته — که در آن گسترش ویروس در سراسر جهان و فلج زنجیره تامین و اقتصاد جهانی — اما احتمال این اتفاق می افتد افزایش یافته است گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“این ترکیب کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و حتی ایران” گزارش ویروس موارد Ma گفت. “که واقعا از خواب بیدار بازار است که این چهار مکان در مکان های مختلف در سراسر جهان می تواند از کم نگرانی به نگرانی بالا در یک موضوع روز است و ما به طور بالقوه می تواند از خواب بیدار یک هفته از هم اکنون و از آن می تواند پنج تا 10 اضافی مکان.”

S&P 500 شاخص کاهش 2.6% به عنوان 2:41 p. m. به وقت شرق.معیار و شاخص بود که در مسیر خود را برای بدترین چهار روز از دست دادن رگه پس از پایان 2018.

میانگین صنعتی داو جونز غرق 778 امتیاز یا 2.8% به 27,188. Nasdaq افت 2.3% نزدیک به پاک کردن آن سود برای سال.راسل 200 شاخص کوچکتر سهام شرکت کاهش یافته است 3.2%.

بازارهای اروپایی نیز کاهش یافت. یورو شاخص Stoxx از دست 2.1%. بازارهای آسیا مخلوط شد.

روز دوشنبه فروش ارسال داو بیش از 1 ، 000 امتیاز پایین تر و محو آن سود برای سال. S&P 500 در حال حاضر down7.2 درصد از آن رکورد مجموعه ای از چهارشنبه گذشته و قرمز برای سال 2019.

سهام تکنولوژی که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین, یک بار دیگر منجر به کاهش است. اپل کاهش یافته است 2.7% و chipmaker Nvidia کاهش 3.9%.

قیمت اوراق قرضه همچنان در حال افزایش است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.32% یک رکورد کم از 1.37% اواخر دوشنبه.

کاهش بازده اوراق قرضه وزن در بانک ها. جی پی مورگان چیس تضعیف 4.3 درصد و بانک مرکزی آمریکا کاهش یافت 4.9%.

شرکت های انرژی کاهش پیدا کرد و قیمت نفت خام به رهبری پایین تر است. شرکت املاک و مستغلات و خدمات نیز کاهش یافته است هر چند آنها برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار به عنوان investorsfavored امن-بازی بازی سهام.

از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با مواردی که گزارش شده در اروپا و خاورمیانه است. اکثر موارد و مرگ و میر باقی می ماند محور در چین اما سریع گسترش به دیگر نقاط جهان است spooked بازار و نگرانی است که آن را به صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

هواپیمایی متحده سقوط 6% پس از برداشت مالی خود پیش بینی برای سال به دلیل تاثیر بر تقاضا برای مسافرت هوایی. مسترکارت کاهش یافته است 6.4% پس از گفت تاثیر مرزی سفر و کسب و کار می تواند برش را به درآمد خود را بسته به مدت و شدت شیوع ویروس.

مدرن رسید 31.1% پس از شرکت ارسال بالقوه آن واکسن ویروس به دولت محققان برای تست اضافی. این شرکت بیوتکنولوژی یکی از چندین مواد مخدر توسعه دهندگان مسابقه به توسعه واکسن.

S&P 500 در مسیر را برای چهار روز از دست دادن رگه هایی از اوایل ماه اوت است. اندازه گیری یکی از ترس در بازار نشان می دهد که چقدر معامله گران در حال پرداخت برای محافظت از خود از آینده نوسانات شاخص S&P 500 را لمس بالاترین سطح خود از آغاز سال 2019 زمانی که سهام بودند غلت نگرانی ها در مورد احتمال رکود است.

رئیس خطر است که بازار سهام در حال حاضر “قیمت به کمال” و یا چیزی نزدیک به آن را قبل از ویروس نگرانی منفجر شد به گفته برایان نیک مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Nuveen.

پس از گرفتن سود سه از کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در سال گذشته و کمال از یک “مرحله 1” ایالات متحده-چین معامله تجارت, سرمایه گذاران مایل به پرداخت قیمت های بالا برای سهام در انتظار است که سود خواهد در آینده رشد کند. S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet.

اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است. پس از تعداد فزاینده ای از شرکت ها را کاهش و یا برداشت خود را از درآمد و سود پیش بینی برای سال, تحلیلگران کاهش انتظارات خود را برای S&P 500 رشد درآمد به 7.9 درصد برای این سال را از انتظارات از 9.6 درصد در آغاز سال 2020 با توجه به FactSet.

___

AP کسب و کار Damian J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>