بازار سهام با چکش: 8 مجرمان به سرزنش

مجموعه ای از دلسردکننده اقتصادی و رویدادهای سیاسی — و نه فقط یک دوز از اخبار بد — موجب زشت وال استریت فروش ولگردی و قانونی شکنی چهار شنبه, ژوئن 11.

وال استریت قابل توجهی در احیای از coronavirus مرتبط تصادف آمد به توقف ناگهانی به عنوان سهام در زمان معده تان شدیدا بلغزد. قطره دوشنبه خاطر نشان کرد بسیاری از مردمی تیز کاهش دیده می شود در اواسط ماه مارس زمانی که جنگ جهانی همه گیر شد و برای اولین بار شروع.

محترم داو جونز شاخص از دست 1,862 امتیاز — یا 6.9% — سقوط به زیر 26,000 امتیاز برای اولین بار از ژوئن 2. گسترده تر S&P 500 از دست 5.9%. تکنولوژی-سنگین شاخص نزدک کاهش 5.3% پس از تنظیم جدید اوج سه معاملاتی روز در یک ردیف.

آنچه تعجب آور در مورد این بازار را تار و مار شد وجود نداشت واضح مقصر است. سرمایه گذاران و تحلیلگران با اشاره به unsetting بیکاری روند و خونتان COVID-19 موارد است. در اینجا من هشت تایی در که عمدتا به سرزنش برای بازارهای تحول.

1. سود جویند

سهام در آغاز معاملات روز داشتن دوباره توسط 40 ٪ -plus از اواخر ماه مارس در بازار پایین است که بسته به نوع شاخص شما را تماشا.

کسانی که انواع سویفت سود در سمت چپ بازار آسیب پذیر به خصوص با توجه به تمام اقتصادی و سیاسی و پزشکی ابهامات اطراف coronavirus. بنابراین به برخی از درجه آن را یک “چه در زمان بسیار طولانی است ؟” لحظه.

در یک کلام سرمایه گذاران متعدد فکر خوبی بود زمان را به سود خود و فروش.

2. از بیکاری

قبل از شنبه سهام بود بسیج با تشکر از بوی اقتصادی turnabout برجسته تعجب آور و نه چندان وحشتناک, مشاغل, گزارش آخرین جمعه است. این گزارش نشان داد کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل در ماه مه آینده 22 میلیون از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است.

اما در روز پنج شنبه زشت تر داده ها نشان داد 1.5 میلیون دلار آمریکا نرخ بیکاری از جمله 258,000 در کالیفرنیا, افشای بیشتر عظمت شکستن رکورد دست دادن شغل به همه گیر مستند.

و معامله گران احتمال زیاد flinched دانستن چگونه بسیاری از مردم از کار متناوب 44 میلیون.

3. فدرال رزرو

در ابتدا بسیاری از مردمی را تشویق می کردند که فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جیمز پاول روز چهارشنبه اعلام کرد که بانک مرکزی قصد دارد به نگه داشتن نرخ بهره آن را کنترل و یا در نزدیکی صفر طریق 2022.

آن را در زمان یک روز اما بسیاری از سرمایه گذاران به این نتیجه رسیدند که پاول ارزان پول سیاست گره خورده است به یک دور بانک مرکزی است که می بیند تمدید اقتصادی درد برای سه سال آینده.

که دلیل به تنهایی به فروش سهام است.

4. آریزونا

سهام شده اند محوری در این وعده از سرگیری فعالیت های کسب و کار از کشورهای بازگشایی اقتصاد خود را پس از “در خانه ماندن” حکم.

اکثر مردمی انتظار می رود برخی از افزایش در coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از اضافه تعاملات انسانی است.

اما این بیماری همه گیر را به طور غیر منتظره swift افزایش آریزونا بالا بردن سوال اگر دولت را به بیمارستان می تواند رسیدگی به موارد شک و تردید برگ اگر اقتصاد می توانید در هر نقطه در نزدیکی ظرفیت کامل هر زمان به زودی. کالیفرنیا موارد نیز در حال افزایش است.

5. سیاتل

تظاهرات علیه خشونت پلیس همچنان در سراسر کشور.

و در حالی که سرمایه گذاران قطعا حمایت از آزادی بیان آنها نگران چه چیزی اعتراض — حتی مسالمت آمیز — آیا برای کسب و کار. قیمت سهام در مسیر سود و نه فلسفه.

خبری که ناآرامی در سیاتل رشد کرده است به یک نقطه که معترضان گرفته اند بیش از یک محله یک استارک یادآوری است که ناآرامی ممکن است آرام هر هفته به زودی.

6. ماسک

ماسک به نظر می رسد به ارائه یک سطح معینی از پزشکی و آسایش روحی و روانی در مبارزه با این بیماری همه گیر.

خوشحال مصرف کنندگان کلید برای هر کسب و کار و احیای. در عین حال اعتراضات در حال افزایش است به اجباری ماسک استفاده اورنج کانتی بودن آخرین شهرداری به رها کردن چهره-پوشش مورد نیاز است.

بنابراین ماسک را تبدیل به یک خط جدید-در-این-شن و ماسه تصمیم گیری برای بسیاری از کسب و کار. که موضع باعث کاهش شانس خود را برای یک جهش اقتصادی به اندازه کافی قوی برای حمایت از بالا و قیمت سهام.

7. استارباکس

این شرکت که محبوبیت رها کردن-در-و-اقامت کافه شیوه زندگی در حال حاضر می گوید coronavirus ارائه شده است که فضای سختی به فروش برساند.

بنابراین کافی شاپ های غول پیکر را بسته 400 فروشگاه ها و تمرکز بر روی درایو-از طریق و بایگانی اطلاعات کسب و کار.

این سیگنال به معامله گران است که بسیاری از مصرف کنندگان رو به کسب و کار خواهد شد که به طور چشمگیری تغییر خود را طرح کسب و کار برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

استارباکس سهام کاهش یافت 8% پنج شنبه.

8. دیزنی لند

خبری که آناهایم پارک است که با توجه به بازگشایی جولای 17 بود به گرمی استقبال طرفداران.

اما برای سرمایه گذاران آن را نمونه دیگری از چقدر کسب و کار را به تجدید نظر در عملیات دورانی که در آن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

دیزنی لند گفت: از آن خواهد شد به شدت محدود کردن حضور و غیاب فروش بیشتر بلیط در این زمان و کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در پیدا خواهد کرد کمتری برای لذت بردن از جاذبه های.

این پروتکل در حال رفتن به سرکوب سود برای اطمینان حاصل کنید. والت دیزنی Co. سهام سقوط کرد 8% پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de