محرک به اندازه کافی رفتن نیست

برای روشن 2.2 تریلیون دلار استقبال کرده است. اما این کافی نیست.

آمریکا کار کردم $290 میلیارد یا 13 درصد از آن 2.2 تریلیون دلار. اگر اقتصاددانان می گویند که هزینه های مصرف کننده — بیش از دو سوم از آن در خدمات از جمله مسکن و بهداشت و درمان و بیش از یک پنجم در nondurable goods مانند غذا و لباس — باعث می شود تا 70 درصد از اقتصاد ایالات متحده و سپس مصرف کنندگان دریافت کرده اند باید 70% از 2.2 تریلیون دلار یا تقریبا پنج برابر بیشتر از آنها در حال گرفتن.

فدرال رزرو می گوید: 40 درصد از آمریکایی ها ندارد, 400 دلار در بانک برای هزینه های اضطراری و 17 درصد از بزرگسالان گفت: آنها به طور کامل قادر به پرداخت تمام خود را در ماه جاری صورت حساب.

برخی از 50.8 میلیون خانوار نمی توانیم اساسی بودجه ماهانه برای مسکن و غذا و حمل و نقل, مراقبت از کودک, مراقبت های بهداشتی و ماهانه گوشی های هوشمند لایحه با توجه به تجزیه و تحلیل دولت آمریکا اطلاعات منتشر شده توسط سازمان ملل متحد راه آلیس پروژه.

با توجه به 16 ماه مه سال 2018 داستان در cnbc.com مقدار متوسط آمریکایی به اسارت دور برای آینده است فقط $84,000. یک 2018 مطالعه در شمال غرب متقابل می گوید: 21 درصد از آمریکایی ها هیچ پس انداز بازنشستگی و اضافی 10 ٪ کمتر از 5000 دلار پس انداز.

به طوری که در بیشتر نیاز به یک محرک? کسب و کار مهم است اما اگر مصرف کنندگان نمی توانید صورت حساب خود را پرداخت 70 درصد از اقتصاد محکوم به فنا است. و یک بار $1,200 بررسی ain’t gonna آن را قطع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de