Stillwater شورای شهرستان لغو Lumberjack روز, 4th of July fireworks

این COVID-19 همه گیر را لغو کرده است دو نفر از Stillwater بزرگترین سالانه حوادث تابستان.

شورای شهر در عصر روز سه شنبه رای دادند به تمام رویدادهای خاص در استیلوتر از طریق جولای 19, از جمله چوب روز و چهارم آن ماه ژوئیه نمایش آتش بازی بیش سنت کریکس رودخانه.

این دو به تنهایی در قرعه کشی ده ها هزار نفر از مردم این شهر به مرکز شهر هر سال در آوردن درآمد برای میله های محلی و رستوران ها و خرده فروشان. اما با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش هنوز هم در محل و مهلت نزدیک شدن به نهایی کردن قرارداد با فروشندگان شهردار تد Kozlowski گفت: شورای احساس آن را به حال هیچ انتخاب است.

“من می دانم آن را حق تماس” Kozlowski گفت. “اما این یک بد شانسی است.”

آسانسور پل Brewery co-founder براد Glynn که نشسته بر روی هیئت مدیره از محلی غیر انتفاعی است که سازماندهی 85 ساله Lumberjack روز جشنواره موافقت کرد.

“که احتمالا چیزی مسئول این شهرستان می تواند انجام,” او گفت:. اما “من فکر می کنم آن است که رفتن به یک ضربه به اقتصاد محلی.”

عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور شهر به تعویق بازگشایی جشن برای ترمیم Stillwater آسانسور پل بود که برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته در ماه مه 15.

اگر چه فرماندار مه بازگشایی دولت در زمان آتش بازی در جولای 4 یا چوب روز دو هفته بعد مبلغ سرمایه گذاری از زمان و پول مورد نیاز برای برنامه ریزی حوادث سخت بود برای توجیه و بدون دانستن برای مطمئن Kozlowski گفت.

صفحه نمایش آتش بازی به تنهایی هزینه های این شهرستان بین $40000 و 50000 دلار در هر سال Kozlowski گفت و مهلت برای امضای این قرارداد به سرعت نزدیک.

“من نمی تفکر هر کسی در این شورا — از جمله خودم — می خواستم را که شرط” Kozlowski گفت.

نه به ذکر است که چشم انداز نزدیک به سه برابر جمعیت این شهر در یک روز خواهد بود اجتماعی-فاصله کابوس.

مردم محلی که تکیه بر داوطلبان برای جمع آوری پول برای Lumberjack روز و ماه پیش به تازگی خواسته شورای شهر به قانون در اینکه جشنواره مجاز خواهد بود.

“چیزی که ما نمی خواهم به انجام این است که هر کس به صرف مقدار زیادی از داوطلب ساعت کار و جمع آوری پول تنها به چند هفته بروید و نمی شود قادر به انجام آن” Glynn گفت.

Kozlowski و Glynn هر دو امیدوار است که اگر چه این شهر خیمه جشن نامیده شده است از این سال آنها هنوز هم ممکن است سازماندهی کوچکتر جشنواره و یا مجموعه ای از جشنواره پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شده است.

شورای شهر جلسه بعدی برنامه ریزی شده است برای مه 5 روز پس از سفارش اخیر گسترش منقضی می شود.

“امید ما این است که ما باید وضوح بیشتر بر روی جدول زمانی برای بازگشایی دولت” Kozlowski گفت. “این شهر نیاز به رفتن به یک حزب در زمانی که این است که همه گفته و انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de