استیو لوقا بنیانگذار Cloudburst دم نامزد جیمز ریش جایزه

Category: سیاتل

Steve Luke is Seattles hop whisperer.

استیو لوقا سیاتل هاپ نجوا کن. لستر سیاه

سیاتل آبجو صحنه فقط یک اشاره از یکی از معتبرترین نامها در آمریکا مواد غذایی است. استیو لوقا سر brewer و بنیانگذار Cloudburst دم نامزد دریافت جایزه بود شنبه برای جیمز ریش جایزه.

لوقا باز Cloudburst دم در ژانویه 2016 و به سرعت به توجه ملی برای خود هاپ متمرکز آبجو. در یک شهر مماس با IPA, خود آبجو به طور مداوم standout از بسته قابل ملاحظه در عطر و طعم و عالی تعادل است. من نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار من کاملا شگفت زده توسط یک Cloudburst IPA.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

لوقا نبود تنها سیاتل نام در این سال جیمز ریش نامزدی لیست خواهد شد که محدود به یک لیست کوتاه از فینالیست در مارس 25 قبل از برندگان اعلام شده در مارس 4. دیگر نامزد عبارتند از: لیز Kenyon از روپیه نوار Shota ناکاجیما از آدانا, چرا Amlag از هود معروف کافه و بار و Mutsuko سوما از Kamonegi. Canlis و L’Oursin نامزد شدند برای مهمان نوازی و شراب برنامه های. دیدن یک لیست کامل از محلی نامزد در پایین این پست.

من با صحبت لوقا این صبح و او گفت که نامزد جایزه شد و “غیر منتظره و هیجان انگیز است.”

“ما در آن به عنوان یک جایزه برای همه ما” لوقا گفت. “من در مقابل Cloudburst زیادی اما همه پشت Cloudburst نگه می دارد این کشتی در دوره.”

لوقا باز Cloudburst دم پس از کار به عنوان رئیس تجربی آبجو در Elysian دم. قبل از Elysian او دم در Rogue ایساکو Brewhouse, کمبریج خانه Brewpub, Allagash دم نیزه دم و کاپیتان لارنس دم شرکت.

من به نام لوقا “هاپ whsiperer” در گذشته به دلیل freakishly قوی توانایی به دست آوردن عطر و طعم از hops. او می تواند به یک IPA چنین قوی رایحه هندوانه یا گیلاس یا خامه نارگیل و یا گل و یا کاج که آن را می تواند به نظر می رسد مانند لوقا مصنوعی طعم آبجو خود را. اما او نه; او فقط رفتار رازک با همان مراقبت و توجه به جزئیات است که یک شراب رفتار انگور.

Cloudburst نیز در برابر مدرن آبجو روند از بین بردن تلخی از IPA و جایگزینی آن با cloying شیرینی. Cloudburst را آبجو تقریبا همیشه خشک و حداقل نسبتا تلخ است. لوک گفت: این تعادل است زیرا او تلاش برای ایجاد آبجو که او نوشیدنی خود را.

“بسیاری از تکامل IPA سبک نمی کند و قرض خود را به سازندگان در واقع با بهره گیری از آنچه که آنها در حال ساخت” لوقا گفت. “من یک آبجو است که نوشیدن خود را مبهم و مه آلود لاکتوز میلک شیک IPA پس از کار. آن را سخت برای پیدا کردن است.”

لوقا هاپ تسلط بر می آید در بخشی به دلیل ارتباط نزدیک با منطقه هاپ تولید. او با این نسخهها کار با این کشاورزان برای پیدا کردن هاپ varietals و اغلب منابع رازک به طور مستقیم از مزارع کوچک است که به او می دهد کنترل بهتر کیفیت هاپ. لوقا اتصال به Yakima دره است که به وضوح بر روی صفحه نمایش در طول مرطوب هاپ فصل زمانی که لوقا صرف هر سقوط و ساخت گیج کننده مقدار تازه هاپ آبجو که به صورت دم کرده با uncured گره ای که باید برداشت شده ظرف 24 ساعت از دم.

لوقا گفت که او فکر خود را مرطوب هاپ آبجو بودند تا حدی که چرا جیمز ریش به او nod.

“ما با قرار دادن مقدار زیادی از انرژی را به ساخت آن بیش از حد فصلی آبجو و ارتباط با تولید کنندگان و کشاورزان که تولید ما اصلی ترین و مهم ترین عنصر” لوقا گفت.

لوقا چپ Elysian مدت کوتاهی پس از پیشگام سیاتل آبجوسازی خریداری شد توسط Anheuser-Busch InBev بزرگترین شرکت آبجو در جهان است. زمان خروج خود را تصادفی — او گفت: او در حال حاضر برنامه ریزی در افتتاح خود آبجوسازی—اما او نبوده است خجالتی در مورد انتقاد از شرکت های بزرگ آبجو شرکت. در سال 2018 در حالی که پذیرش یک جایزه بزرگ آمریکا آبجو جشنواره لوقا پزشک خود جامه فلانل یا پشمی گرم نشان داد یک پیراهن که گفت: “برو AB-INBEV.” LA هفتگی آن را به نام “عزیز” از سال 2018 جشنواره است که پربیننده ترین آبجو جایزه نشان می دهد در آمریکا است.

در اینجا یک لیست از دیگر سیاتل-منطقه نامزد:

بهترین آشپز: غرب و اقیانوس آرام (AK, سلام, یا, WA)

چرا Amlag هود معروف کافه و قهوه
جی Blackinton, Hogstone را چوب فر (Orcas Island, WA)
لوگان Cox هومر
خورشید هنگ توسط Tae
میچ Mayers, Sawyer
Mutsuko سوما, Kamonegi
هارون Verzosa, مجمع الجزایر
چاد سفید, Zona بلانکا (اسپوکن, WA)
راشل یانگ و سیف Chirchi, ژول

بهترین رستوران جدید
Il Nido

برجسته شراب برنامه
L’Oursin

برجسته آشپز
Holly Smith, کافه Juanita (Kirkland, WA)

برجسته مهمان نوازی
Canlis

برجسته شراب و ارواح و یا تولید آبجو
استیو لوقا, Cloudburst دم

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

برجسته بیکر
مت آتش زنه خرابکار نانوایی (برمرتون WA)

Rising Star Chef سال
لیز Kenyon روپیه نوار
Shota ناکاجیما, Adana

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im