یک سوئیت در دره سبز در مرتع پرورش احشام است که تا به حال نشده است اجاره برای نزدیک به یک دهه بود که به تازگی به ارمغان آورد به زندگی ارائه دیدگاه های فراگیر از نوار و امکانات رفاهی مانند یک نوار خصوصی و تراس آشپزخانه.

یک خوابه سوئیت ریاست جمهوری ویژگی های چوب تیره طبقه بالا سقف, معاصر, هنر تکه و یکپارچه سیستم موسیقی با صدای فراگیر. این شهر همچنین دارای یک $20,000 ایتالیایی ساخته شده و شیشه های روی میز, میز و یک هتل ساقی است که در تماس در سراسر ساعت.

مجموعه ویترین ویژگی, اگر چه, این است که احتمالا آن منظره و کوه های اطراف آن. تراس است که در مورد 1,650 فوت مربع — بزرگتر از برخی از خانه ها — به عنوان یک اتاق نشیمن و یک آشپزخانه با کوره سینک و یخچال و فریزر.

“مهمان دوست دارم نمایش” گفت: Vinny Barile به هندرسون توچال معاون رئیس جمهور و مدیر کل. “به دلیل آن نیست که اجاره ای ما استفاده می شود به تماشای سال نو و چهارم جولای آتش بازی در اینجا. در حال حاضر هر تعطیلات رزرو شده است بنابراین ما نمی خواهد بود قادر به انجام آن است.”

این 2,750 فوت مربع سوئیت در طبقه چهارم از رفت و آمد مکرر شرق برج.

“این یک سوئیت وقت پیش اما تا به حال نشده است اجاره برای نزدیک به 10 سال” Barile گفت. “ما را لمس کرد تا به کف آورده و در تمام مبلمان جدید قرار داده جدید فرش در آورده و در روی میز, میز است. آن را بسیار به دلیل آن را در حال حاضر خوب است.”

رفت و آمد مکرر نیز به تازگی تبدیل آن پیر کلیسای عروسی به 2000 فوت مربع مهمان سوئیت معصوم, نوار, نوزاد, بزرگ پیانو و وان آب داغ. مانند مجموعه ریاست جمهوری نوار سوئیت تراس ارائه می دهد دیدگاه های لاس وگاس افق. نرخ برای هر دو سوئیت در شروع $2,000 یک شب.

“این ایده از آنجا که اکثر ما مراسم عروسی در پیازا بود برای اضافه کردن یکی دیگر از مجموعه بزرگ برای ما بالاتر پایان مشتریان” Barile گفت. “پاسخ شده است واقعا خوب است. این است تا در گام بعدی از ویلا و ما فقط سه ویلا.”

ایستگاه قمار که صاحب Green Valley Ranch نیز با یک دلار چند اتاق پروژه بازسازی در سنگ قرمز رفت و آمد مکرر در Summerlin. رفت و آمد مکرر است redoing 770 از آن 795 اتاق. کار آغاز شده در ماه اوت و تقریبا به پایان رسید.

“این یک فرصت بود برای روشن کردن اتاق ما محصول” گفت: safdar, رفت و آمد مکرر معاون رئیس جمهور و مدیر کل.

سنگ قرمز است به جای یک رنگ تیره تر پالت با تن سبکتر که به اتاق “wow عامل نلسون گفت. “مردم می خواهند که, مدرن, معاصر نگاه و احساس.”

“ما یک مقدار زیادی از بازدید کننده تکرار در اینجا و ما رو بدست چیزی جز فوق العاده بازخورد به ما راه اندازی محصول جدید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de