دولت را در جریان مبارزه با بیش از حقوق بازنشستگی تعهد اوراق قرضه

در اوایل این سال, این ستون مطرح زنگ بیش از تجدید حیات در استفاده از “بازنشستگی تعهد اوراق قرضه” مخاطره آمیز روش تامین مالی است که سقوط کرد در طول رکود اقتصادی سال 2008 است اما در حال حاضر ساخت باز گشت.

وجود دارد بیشتر موشکافی در این نوع از بدهی های تامین مالی نسبت به سال گذشته و مالیات دهندگان شروع به علاقه زیادی که آیا POBs در بهترین منافع خود را به دولت های محلی.

شهروند آگاهی و بهبود نظارت بسیار مهم خواهد بود.

به روز کردن شهروندان از شناخت این است همه چیز در مورد POBs در حال اوراق قرضه صادر شده به صندوق در تمام یا بخشی از آن تهی دست بخش عمومی بازنشستگی و بدهی های ایجاد بدهی های جدید است. مانند این است که خود را پرداخت ویزا لایحه با مسترکارت خود را.

طرفداران این استراتژی تکیه بر این فرض است که پول قرض گرفته شده از فروش اوراق قرضه زمانی که سرمایه گذاری با دارایی های بازنشستگی در دارایی های پربازده تر خواهد شد و دستیابی به یک نرخ بازگشت که بیشتر از نرخ بهره بدهکار در پول قرض گرفته شده است که پرداخت بیش از مدت اوراق قرضه.

یک سیاست منعکس شده در کالیفرنیا قانون اساسی پس از 1800s است که بدهی های دولت باید به تصویب رای دهندگان. دلیل این امر ساده است — امروز سیاستمداران نباید اجازه داد برای بار فردا مالیات دهندگان بدون رضایت کسانی که از نظر مالی موظف به بازپرداخت. بازگشت در سال 2003 Howard جارویس انجمن مالیات شکایت دولت از کالیفرنیا برای آن تلاش برای صدور یک ایالت POB بدون رای دهندگان تصویب. HJTA غالب و POB اوراق قرضه پیشنهاد بود باطل.

با وجود آن پیروزی مالیات دهندگان هنوز خود را پیدا کنید نیاز به رفتن به دادگاه برای اجرای رای دهندگان تصویب الزامات مورد نیاز برای بازنشستگی تعهد اوراق قرضه. در ماه دسامبر Simi دره شورای شهر به تصویب رسید قطعنامه اجازه $150 میلیون دلار حقوق بازنشستگی تعهد باند به securitize آن تهی دست تعلق آماری مسئولیت (UAAL). این امر را تشکیل بدهی های جدید اما شورای شهر نیست به دنبال رای دهندگان تصویب. به جای آن واصل اعتبار طرح دعوی در دادگاه درخواست از دادگاه های شهرستان ونتورا به تصویب پیوند با وضوح. HJTA از طرف خود را به عنوان به خوبی به عنوان Ventura County مالیات دهندگان انجمن پیوست دادخواهی به دفاع از حقوق رای دهندگان به تأیید یا رد پیوند زیر در قانون اساسی نیاز به دو سوم تصویب بدهی های جدید است. به جای طرح دعوی رای دهندگان موافقت موضوع شهر توافق کردند به فسخ آن قطعنامه در حل و فصل و اخراج آن طرح دعوی در دادگاه.

دیگر شهرستانها با توجه به و یا در واقع به دنبال POBs بدون رای دهندگان تصویب از جمله رودخانه و Montebello.

دولت سرمایه گذاری افسران انجمن یک انجمن از مقامات شاغل در نهادهای دولتی توصیه می کند در برابر صدور هر گونه POBs چون “سرمایه گذاری POB درآمد حاصل ممکن است موفق به کسب بیش از نرخ بهره بدهکار بیش از مدت اوراق قرضه منجر به افزایش کلی بدهی برای دولت” و “صدور مشمول مالیات بدهی به صندوق بازنشستگی مسئولیت افزایش صلاحیت را پیوند بدهی و به طور بالقوه با استفاده از ظرفیت بدهی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر.”

به عبارت دیگر دولت می تواند از دست دادن پول در معامله شدن حد بر آن اعتباری که به نوبه خود “جمعیت را” توانایی به صندوق خدمات ضروری است.

زمانی که این ستون المانیتور در ماه ژانویه در مورد خطرات مرتبط با POBs نگرانی در مورد رکود بالقوه و اقتصادی عدم قطعیت در آورده, آتش سوزی, سیل و خشکسالی و زلزله.

کمی ما می دانیم که همه گیر جهانی را به این قطعیت اقتصادی از گذشته به نظر می رسد بی اهمیت در مقایسه ، به دلیل این عدم قطعیت و همچنین پتانسیل برای دادخواهی دولت باید برای جلوگیری از هر گونه POBs مانند یک ویروس است.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de