دولت کشتی: Lakeville شمالی پویا duo فشار هر یک از دیگر به سمت بالا

Category: توین سیتی No comments

Lakeville شمالی دارای دو تا از بهترین کشتی گیران سبک وزن در دولت … و شاید ملت ؟

آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد که راه هنگامی که به دنبال در رزومه دانشجوی سال دوم Jore Volk و دانشجوی سال اول ژاک هانسون.

هر دو پیشرفته به نیمه نهایی خودشان به دولت براکت مسابقات با یک جفت برنده جمعه — مردم در 106 پوند هانسون در 113. Volk را پارک دانشجوی سال دوم Zachary سیلویس در صبح روز شنبه را نیمه نهایی در حالی که هانسون را نبرد Wayzata را Calvin Lonnquist.

هر دو دارای مقدار زیادی از تجربه رقابت در چراغ های روشن از مرحله بزرگ است.

در تابستان گذشته Volk موفق به کسب عناوین در آزاد و فرنگی در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده Junior و 16U اتباع در داکوتای شمالی و هانسون تکمیل معتبر “تاج سه گانه” برنده folkstyle آزاد و فرنگی قهرمانی در 14U سطح.

که با موفقیت و به مردم گفت: ارائه “یک تقویت اعتماد به نفس.” او یک پسر است که با استفاده از اعتماد به نفس به راهنمای موفقیت خود را.

“من فقط به خودم فکر می کنم که من بهترین ها را در هر زمان تنها من روی تشک,” او گفت:.

برای هانسون در واقع در سال گذشته دولت مسابقات که پیگیری عملکرد خود را در طول تابستان است. او راه می رفت به X در بهار گذشته احساس عصبی. او سه ساعت از شب قبل.

“(من) و تنها با تکان دادن در چکمه های من وقتی که من تا به حال به بیرون رفتن وجود دارد,” او گفت:. “و من از نوع کشتی و مانند آن ،

اما او احساس که او را آماده برای موفقیت در سطح ملی است. او هنوز هم عصبی می شود اما تقریبا به همان درجه. به علاوه بعید است هر کسی او را می بیند در رقابت مطابقت خواهد کرد تا به آنچه که او می بیند هر روز در عمل است.

مردم و هانسون در حال آموزش همکاران. هانسون گفت: این دو را شدت خود را به یک سطح جدید در هر روز.

“این فوق العاده است به خوبی عمل شریک مانند ژاک که من تمرین می تواند با هر روز در اتاق” Volk گفت. “ما فقط با فشار هر یک از دیگر و هر یک از دیگری بهتر است.”

Volk گفت: “معمولا” بهتر از هانسون. هانسون نیست که انکار.

“کمی اطلاعات خودی: او بهتر از من در اتاق عمل. من به شما بگویم که چقدر,” او گفت:. “هر روز من فقط در تلاش برای ادامه بهتر و امتیاز او. هدف او این است که برای دریافت امتیاز به ثمر رساند او در هر عمل است. زمانی که آن اتفاق می افتد, آن را می شود کمی شدید است.”

هانسون گفت: آن را سرد به عنوان مثال است که این دو مجموعه برای دیگران در Lakeville شمالی کشتی ، موفقیت خود را نشان می دهد خود را به هم تیمی های سطح تعهد آن طول می کشد برای رسیدن به بالا.

آنها امیدوارند که آنها می تواند رسیدن به بالای پله از نردبان شنبه شب متوالی در مسابقات قهرمانی کشور مسابقات.

“خواهد بود که واقعا” Volk گفت. “ما در مورد آن صحبت کردیم در تمام طول سال های طولانی.”

“کشیدن آن را خاموش” هانسون گفت: “خواهد بود که بهترین چیز در جهان است.”

به خوبی نشان داده

سه تیم برتر در مینه سوتا — Simley و Shakopee و Stillwater — همه پیشرفته هشت کشتی گیران به روز شنبه در مرحله نیمه نهایی.

رفتن به نیمه نهایی برای Simley در کلاس 2A نقدی ریموند (106 پوند) رید نلسون (113) تعقیب DeBlaere (126), Cael برگ (138) رایان Sokol (145) گاوین نلسون (170), Quayin کوتاه (182) و بنت تعبیر (220).

کشتی برای سفر به عنوان مسابقه در کلاس 3A برای Stillwater در حال مت Hogue (120), رید Ballantyne (132), Kieler کارلسون (138), Trey Kruse (145) شکارچی Lyden (152) رایدر Rogotzke (160) رومی Rogotzke (182) و جاش Andie (195).

برجسته دیگر

جنگل دریاچه junior جرثقیل کاردینال تلاش در سه ذغال سنگ نارس زنده است و به خوبی در کلاس 3A 126 پوند بدست آورد. کاردینال نقل مکان کرد و به چهار نیمه نهایی با علامت 48-0. پیوستن به او را در نیمه نهایی هستند و هم تیمی دن Vanacker (132) و تایلر Raway (160).

Lakeville جنوبی ارشد ویلی Bastyr در مرحله نیمه نهایی دو قدم دور از خود دفاع دولت عنوان در 152 پوند در کلاس 3A.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>