بیکاری در دولت سایت به طور موقت پایین

unemployment

جان Locher / AP

افراد منتظر در صف برای کمک به با مزایای بیکاری در توقف حرفه ای مرکز سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در لاس وگاس. نوادا, وزارت, استخدام آموزش و توانبخشی و سازمان های همکار مانند توقف حرفه ای مرکز شاهد افزایش ترافیک با توجه به کوروناویروس.

نوادا بیمه بیکاری را در سایت تا 7 بعد از ظهر امروز خبر داد.

وزارت امور خارجه استخدام, آموزش و توانبخشی, سایت خواهد بود و تاریک به مدت شش ساعت شروع 1 p. m. به منظور بهبود عملکرد سیستم و “دسترسی توسعه” برای کسانی که اقدام به فایل برای منافع.

هیچ بیکاری توابع در دسترس خواهد بود در طول زمان پایین, مقامات گفت.

تعداد Nevadans دریافت مزایای بیکاری افزایش 57,886 ادعا می کند از یک هفته پیش به 189,007 برای هفته پایان مارس 11, مقامات گفت.

نرخ بیکاری 13.8% از 9.6 درصد در هفته پیش است که بالاترین نرخ در دولت سابقه این اداره گفت.

تعداد ادعاهای جدید پایین بود 26% و یا توسط 20,644 از هفته گذشته 79,285 ادعا و با کمترین هفتگی کل جدید ادعا از ایالت shutdown از COVID-19 نگرانی. روز پس از خاموش شدن وجود دارد بیش از 92,000 ادعاهای جدید برای هفته پایان مارس 21.

مزایای نیز شامل 600 دلار پرداخت ماهانه از بسته محرک اقتصادی فدرال به عنوان نرخ بیکاری در کشور است 8.2%.

مقامات دولتی انتظار می رود این تعداد در ادامه ادعا می کند به افزایش به عنوان نوادا است که در روند ثبت نام در تعداد بالا برای اولین بار ادعا می کند. بسیاری از متقاضیان بالقوه را در بر داشت این مشکل در هفته های اخیر به سوالات پاسخ داده شده — و یا حتی برای رسیدن به هر کسی — در حالی که تلاش برای فایل برای منافع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im