دولت سیگنال مرحله بعدی در بازگشایی اردوگاه, میله, فیلم, تولید, ورزش

کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی در روز جمعه, ژوئن 5 اعلام کرد دستورالعمل برای بازگشایی مدارس و اردوگاه های روز و امکانات مراقبت از کودک —مراحل رهبران کسب و کار بر این باورند حیاتی هستند برای گرفتن ساکنان بازگشت به کار – به عنوان به خوبی به عنوان سیگنالینگ که قمار می توانید برای باز کردن تیم های ورزشی می توانند رزومه بازی در خالی کردن عرصه و تولید فیلم می توانند رزومه کاری در یک شهرستان-توسط-شهرستان بر اساس.

تصمیم نهایی در مورد زمان و چگونه چنین عملیات راه اندازی مجدد خواهد شد تا به مقامات محلی.

“این است که تا به محلی صلاحیت برای تصمیم گیری در مورد بازگشایی بخش های خاص بر اساس اپیدمیولوژی و آمادگی شهرستان,” با توجه به بیانیه صادر شده توسط وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه هل دادن به صورت “فوری” راهنمایی در مدارس و اردوهای تابستانی و برنامه های جوانان بازگشایی شد.

“آینده از لس آنجلس ایالت کالیفرنیا بر عهده فرزندان ما” نوشت: Barger, ابراز نگرانی در مورد شکاف در رشد و توسعه با توجه به تعطیلی مدارس. “ما نمی توانیم به طور کامل بازگشایی بخش حیاتی از اقتصاد ما و اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به کار بدون ثبات مدرسه اردوگاه و یا برنامه های تفریحی برای کودکان و جوانان است.”

دفتر فرماندار از خدمات اورژانس و بخش خدمات عمومی گفت: آنها را توزیع تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم سنتی و منشور مدارس دولتی و خصوصی و مدارس و مهد کودک.

این سازمان برنامه ای برای ارسال:

  • بیش از 47,000 بدون تماس دماسنج برای هر مدرسه و مهد کودک مرکز;
  • حدود 2.4 میلیون سپر چهره برای هر معلم و مهد کودک ارائه دهنده;
  • بیش از 14 میلیون پارچه پوشش صورت برای کارکنان و دانش آموزان;
  • بیش از 16 میلیون ماسک یکبار مصرف;
  • 123,000 N95 ماسک برای مدرسه بر اساس بهداشت حرفه ای از جمله کسانی که در تعامل با علامتی دانش آموزان و
  • 143,000 گالن ضد عفونی کننده دست.

وزارت خدمات عمومی خواهد شد و همچنین با مدارس و مهد کودک ارائه دهندگان به تهیه اضافی PPE و لوازم دیگر.

تولید فیلم ممکن است رزومه زودتر از ژوئن 12, موضوع شهرستان, بهداشت افسران’ نقد و بررسی و بر اساس پروتکل های ایمنی به توافق با نیروی کار و مدیریت و بررسی توسط مقامات بهداشت عمومی.

طرفدار تیم های ورزشی ممکن است شروع به آموزش و نواختن بازی بدون طرفداران زودتر از ژوئن 12, موضوع به همان مصوبات.

در لس آنجلس طرفدار تیم های ورزشی و سالن و تهیه کنندگان و استودیوهای در حال حاضر به ارائه توصیه های ایمنی به پروتکل های لس آنجلس هیئت ناظران بر صنعت گسترده ای ورودی. در طول یک شنبه در نشست اقتصادی تابآوری وظیفه نیروی رهبران کسب و کار وعده داده شده به ترویج ایمنی نیاز به ماسک و اجرای اجتماعی فاصله در راه های مختلف.

روز جمعه با انتشار دستورالعمل دولت نیز پیش بینی اجازه می دهد هتل ها ورزشگاه میله RV اردوگاه و بسیاری از شرکت های دیگر برای از سرگیری عملیات هر چند مناطق روستایی ممکن است حرکت با سرعت بیشتری نسبت به مناطق پر جمعیت مانند لس آنجلس.

کالیفرنیا 122,901 تایید موارد COVID-19 و 4,485 اند از عفونت به تاریخ. بیش از 2.2 میلیون نفر آزمایش شده است و تست ظرفیت همچنان به افزایش در سطح ایالت به گفته مقامات. نرخ مثبت آزمایشات پایه در 4.5 درصد و تعداد بستری کاهش یافته است.

لس آنجلس همان رای مثبت دیده است و با اندکی کاهش در میزان بستری شدن در بیمارستان با توجه به باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت.

این شهرستان خدمات پزشکی, مدیر, دکتر کریستینا Ghaly اشاره جمعه اندکی چشم انداز مثبت در نرخ انتقال است که می تواند پایمال منطقه تخت ICU در طول هفته های آینده. محلی مقامات بهداشت عمومی نیز نگران است که تظاهرات بزرگ ممکن است تولید یک موج در موارد.

دولت منتشر کرده است که در شهرستان نظارت لیست به طوری که ساکنین می توانند در مسیر پیشرفت و توجه به مناطق از نگرانی مقامات منتخب تعادل ایمنی و اقتصادی و نگرانی است.

کالیفرنیا بهداشت عمومی افسر هشدار داد که ساکنان نباید دریافت پیام اشتباه از کسب و کار باز کردن درهای خود را.

“فقط به این دلیل برخی از کسب و کار باز به این معنا نیست خود را در معرض خطر برای COVID-19 رفته است. همه ما نیاز به ادامه به حفظ فاصله فیزیکی شستن دست ما و سایش پوشش صورت در مکان عمومی,,” گفت: دکتر سونیا آنجل, دولت بهداشت عمومی افسر و مدیر California Department of Public Health. “همانطور که ما همچنان به انتشار راهنمایی در مورد چگونه بخش های مختلف می تواند بازگشایی با تغییرات مهم است به یاد داشته باشید ارشاد به این معنا نیست ‘بروید. بهداشت محلی خود را مامور خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد آن بخش باز خواهد شد هدایت داده های خاص به خود و جامعه است.”

اورنج کانتی مقامات انتظار می رود رئیس خود مراقبت های بهداشتی افسر دکتر Nichole سریع به صدور دستور و دستورالعمل برای بازگشایی کسب و کار به زودی.

“این یک گام بزرگ رو به جلو” گفت: Orange County استاد راهنما لیزا Bartlett, رئيس جمهور از انجمن ایالتی کالیفرنیا از شهرستانهای است که کار خود را با فرماندار در بازگشایی برنامه.

“من فکر می کنم آن را واقعا کمک بزرگ” در reinvigoration اقتصاد بارتلت گفت.

بارتلت گفت که او پیش بینی مدارس خواهد شد به احتمال زیاد باید کوچکتر اندازه کلاس بنابراین ممکن است معلمان باید به کار ساعت های طولانی تر.

“حدس من این است که آنها باید در جلسات متعدد برای کودکان و نوجوانان” بارتلت گفت. “اگر شما یک کلاس با 48 کودکان و نوجوانان آنها را در جلسات متعدد از گفتن 24 بچه ها در هر جلسه کلاس.”

لس آنجلس مقامات گفتند که در حال بررسی دستورالعمل دولت برای تعیین زمانی که county ممکن است قادر به آنها عمل می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de