دولت ایالت علامت کفال جلب جمعیت با بستنی رایگان در ایساکو پارک

All the kids were super bummed about school being cancelled, all their spring breaks being cancelled, and everything else that has happened as a result of Covid-19, Sen. Mullet said.

“همه بچه ها فوق العاده بود bummed در مورد مدرسه بودن لغو تمام بهار خود را می شکند لغو شدن و هر چیز دیگری که اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از COVID-19,” بهداشت ، کفال گفت. playb / گتی ایماژ

پنج شنبه گذشته واشنگتن سناتور مارک کفال همسرش کلی کفال و چهار نفر از آنها بالا-کودکان در سن مدرسه لود به یک بن و جری پذیرایی کامیون در یک ماموریت به دور بین 500 و 750 قاشق از بستنی برای کودکان و پدر و مادر در پنج پارک در نزدیکی ایساکو ارتفاعات. کفال صاحب سه B&J مغازه بستنی در واشنگتن و زندگی در ارتفاعات.

حمایت

این یک 420 قمری در لواو غربی جوانه! لذت بردن از 25 درصد از آوریل 16-23. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر!

کامیون متوقف در دیویس, حلقه, کرک, پارک, روستا, سبز, پارک, Ashland, پارک و غرب ارتفاعات پارک برای بیست دقیقه در هر محل با توجه به برنامه نوشته شده در Facebook رویداد ارسال. در یک ایمیل کفال گفت که او به “جایی بین 100 و 150 [بیل های اتحاد جماهیر شوروی] در هر توقف” و به شدت تشویق اجتماعی در فاصله “بسیار ناچیز تبلیغات” و در فرد. کفال ادعا کرد مردم در خط بودند فاصله شش فوت از هم جدا “ما با مراجعه به آن در همه ما علامت به عنوان” یک گاو ظهر,’,” او گفت:. خانواده نیز عینک دستکش و قبل از scooped پنج طعم های مختلف به فنجان در فروشگاه اجازه می دهد تا برای آسان تر توزیع شده است.

“در این عصر ما احساس ما محله می تواند با استفاده از حرکت شبیه چمچه زنی” کفال نوشت on Facebook. “ما نمیفهمد ایساکو ارتفاعات می تواند یک نمونه از چگونه شما می توانید یک رویداد شبیه به این در حالی که نگه داشتن همه امن و سالم است.”

نه همه همسایگان خود به توافق رسیدند.

ice_cream.png

که بعد از ظهر یک ایساکو افسر پلیس در پاسخ به یک تماس گیرنده شکایت در مورد یک “گردهمایی بزرگ” کودکان و والدین پوشش برای قاشق از بستنی را در اشلند پارک.

با توجه به گزارش پلیس, افسر دیدم افرادی که در پارک “رعایت مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل” و منظور نیست هر کسی به تخلیه پارک. دیگر پس از دریافت شکایت پلیس رفت و برگشت به پارک اما “ون رفته بود و به این ترتیب تقریبا تمام افرادی که تا به حال شده است در این پارک است.”

یکی از ساکنان که در سراسر خیابان زندگی می کند از یک پارک شاهد “بیش از یک صد نفر جمع آوری شده برای بستنی.” این ساکن که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که آنها “باید به زندگی با این افراد گفت:” پدر و مادر “تا کودکان خود را با تمام دوستان خود را برای عکس های گروهی در ایوان قدم!”

“به عنوان بعد از ظهر رفت و در” ساکن ادامه داد: “مردم شروع به ارسال شکایت در مورد جمعیت و ایمنی در نظرات [در Facebook صفحه رویداد] و این پست حذف شد.” این ایساکو ارتفاعات Facebook صفحه خصوصی است.

پشتیبانی غریبه

“آن می رود در برابر همه چیز ما گفته بودن در مورد اجتماعی فاصله” این فرد اضافه شده است. “من که مردم ازدحام فروشگاه ها و…. بیش از حد. اما او به ارمغان آورد و جمعیت به خیابان من—my ایوان—و همین برای بسیاری از همسایگان من.”

کفال ادعا می کند که “اکثریت قریب به اتفاق ساکنان انجام یک کار عالی از پس تمام اجتماعی فاصله دستورالعمل” اما اذعان می کند از دیدن “چند…بچه های جوان” که او احساس “بودند و نه مسئول است.” کسانی که بچه ها خواسته شد به انجام یک کار بهتر فاصله است.

هر چند “همه گردهمایی های اجتماعی و معنوی و مقاصد تفریحی ممنوع” در واشنگتن کفال حفظ خود را رایگان بستنی رویداد روز را نقض نمی کند هر یک از فرماندار سفارشات در سراسر اجتماعات. تحت Inslee را در خانه بمانند سالم سفارش “رستوران حمل کردن و سریع-خدمت به مواد غذایی عملیات—از جمله آماده سازی مواد غذایی, حمل و تحویل مواد غذایی کارکنان” در نظر گرفته شده ضروری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im