دولت می گوید در فروشگاه های خرده فروشی می تواند از سر گرفته شود اما به صورت محلی شهرستان لا بهداشت عمومی ارشد باید greenlight

لس آنجلس — کالیفرنیا وزارت بهداشت در روز دوشنبه 25 مه اعلام کرد که ایالت بازگشایی در فروشگاه های خرده فروشی, خرید, یک قدم بزرگ در کالیفرنیا ظهور از خاموش کردن سفارشات صادر شده در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

بازگشایی فروشگاه منوط به تصویب فردی بهداشت عمومی شهرستان بخش. معلوم بود که لس آنجلس را عمل به تسکین آن زمان محدودیت. فروشگاه در داخل محصور مراکز خرید اجازه داده شد برای بازگشایی این آخر هفته اما فقط برای منظقه خدمات وانت.

مرتبط با: Newsom می گوید کالیفرنیا, مکان های عبادت می توانید بازگشایی با ظرفیت محدود

L. A. شهرستان سرپرست جانیس هان می گویند بیش از توییتر در روز دوشنبه است که این شهرستان را در واقع اصلاح سلامت خود را به منظور به جای دولت را هدایت کند.

“با تشکر از شما فرماندار Newsom. به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس این سیاست تمام تفاوت را به کسب و کارهای کوچک در جوامع ما که در حال مبارزه برای زنده ماندن این بحران” هان نیز توییتی دوشنبه.

هفته گذشته هان تا به حال با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به دنبال دولت greenlight کوچک اجازه می دهد تا خرده فروشان به کار تحت همان دستورالعمل به عنوان بزرگتر خرده فروشان بزرگ جعبه مانند هدف و خارج شده است. در آن مکان مشتریان می تواند در داخل. چرا که این غول خرده فروشان شده است ضروری اولیه بر روی همه گیر هان اشاره کرد که امن تر-در-صفحه اصلی قوانین است که به دنبال ناخواسته “برندگان و بازندگان” در همه گیر اقتصاد: کوچک خرده فروشان نمی تواند انجام کسب و کار در حالی که غول را می تواند.

تحت قوانین اصلاح شده, خرده فروشی را شامل نمی شود, شخصی, خدمات مانند مو سالن ناخن سالن و آرایشگاه.

خرده فروشی راهنمایی برای فرد خرید که در حال حاضر در محل برای برخی از استان ها در حال حاضر شامل ایالت, مقامات گفت. فروشگاه هنوز هم باید رعایت چند اقدامات احتیاطی سلامت از جمله اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر هنوز باید ثبت نام کردن در عمل است. فرر در حال حاضر تسهیلات در جای خود قرار داده و در 19 مارس ، اما این شهرستان — که به شانه بسیاری از دولت coronavirus مرگ و میر و عفونت ها — نقل مکان کرد به آرامی بیش از این در نارنجی رودخانه و سن برناردینو کانتی. کندی عملکرد احتیاط به مقامات بهداشت عمومی باقی مانده در مورد چگونه یک شتاب فشار بازگشایی اقتصاد می تواند منجر به افزایش موارد است که می تواند آسیب اقتصاد و حتی بیشتر.

روز سه شنبه هیئت ناظران را در نظر بگیرید یک حرکت توسط سرپرستان کاترین Barger و هان اجازه می دهد تا فرد شهرستانها در این شهرستان به حرکت به جلو با کاهش امن در خانه محدودیت اگر آنها در حال نشان دادن سطح پایین موارد است.

روز دوشنبه اعلام شد که Newsom منتشر شد دستورالعمل برای از سرگیری فرد خدمات در کلیساها و خانه های دیگر ،

“با هم اعمال ما کمک کرده اند خم و منحنی کاهش عفونت در دولت ما. به عنوان بخش همچنان به باز کردن با تغییرات است که با هدف کاهش خطر ابتلا به یاد داشته باشید که COVID-19 است که هنوز هم در حال حاضر در جوامع ما” گفت: دکتر سونیا Angell دولت بهداشت عمومی مسئول و مدیر در بخش بهداشت و درمان. “همانطور که بیشتر از ما ممکن است ترک خانه ما نگه داشتن فاصله فیزیکی پوشیدن پوشش صورت و شستن دست های خود را اغلب مهم تر از همیشه برای کمک به محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما است.”

رایان کارتر کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de