قانونگذاران دولت افراط در بودجه توهمات

کالیفرنیا قانونگذاران صورت یک قانون اساسی مهلت روز دوشنبه به تصویب یک بودجه متعادل و یکی دیگر امروز به ارسال بودجه حاضر 72 ساعت قبل از رای آنها. اگر نماینده مجلس نتواند به تصویب بودجه در دوشنبه قانونگذاران نمی توانید حقوق خود را. که در قانون اساسی امور خارجه بیش از حد.

متاسفانه زمانی که رای دهندگان تصویب این نیاز آنها موفق به مشخص است که بودجه باید واقعی است. چه قوه مقننه است که در مورد به تصویب یک بودجه.

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس کالیفرنیا است که در مواجهه با یک کسری بودجه از $54 میلیارد دلار با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وزارت مالیه. قوه مقننه را رد کرده است فرماندار پیشنهادی بودجه و کشیده شده تا طرح خود را برای دولت هزینه. هیچ توافق رسیده است.

اما قانونی رهبران این هفته اعلام کرد که آنها را به جلو و عبور از “دو-خانه” بودجه به هر حال با درک آن است که همه در حال رفتن به تغییر به عنوان مذاکره با فرماندار را ادامه دهید.

خوش آمدید به جزیره فانتزی, ساکرامنتو edition.

فرماندار بودجه پیشنهاد 14 میلیارد دلار دردناک کاهش هزینه خواهد شد که “باعث” مگر در مواردی که دولت فدرال تصویب محتمل قانون فراهم می کند که پول بیشتری به دولت های ایالتی و محلی. مجلس بودجه را رد آن کاهش و پیشنهاد پر کردن سوراخ بودجه توسط تعویق انداختن پرداخت با هیچ توضیحی از نحوه صورتحساب آن را در نهایت پرداخت می شود.

روز چهارشنبه رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز D-سن دیگو و مونتاژ سخنران آنتونی رندن D-Lakewood گفت: آخرین بودجه شامل “کلید به روز رسانی” از نامشخص قطع به کارمند دولت و جبران خسارت اگر دولت فدرال نمی آید از طریق پول نقد اضافی. در یک بیانیه مشترک اتکینز و بودا گفت: “ما را تشویق اتحادیه های کارگری به تعامل و توافق نهایی با دولت قبل از ژوئیه 1.”

قانونی رهبران خیال پردازی است که اتحادیه های کارگری را داوطلب برای کاهش. “پس انداز از طریق چانه زنی جمعی فرآیند ضروری برای حفظ وضعیت مالی بهداشت و درمان در این رویداد اضافی فدرال پشتیبانی نمی کند تحقق” گفتند.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا مقامات منتخب که خود را مدیون موفقیت سیاسی به حمایت از کارمند و کارگری را واقعا ماشه در کاهش دستمزد برای کارکنان دولت.

در حال حاضر قانونگذاران ایالتی اقامت متمرکز شده است. آنها مطمئن شوید که نام خود را اضافه نشده به لیست طولانی از کالیفرنیا که حقوق باید قطع شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de