دولت هاکی: هیل-موری برنده کلاس 2A تاج

در طول فصل Hill-موری مربی لایحه Lechner بارها و بارها به تیم خود دو دستور: آیا هرگز به عقب نگاه کنید و شاید از همه مهمتر آیا تا به حال می گویند “چه می شود اگر؟”

دومی تمایلات گیر با تپه-موری ارشد به جلو چارلی Strobel. او نمی خواهید برای قرار دادن خودش یا هم تیمی های خود را در یک موقعیت در دولت مسابقات خود را در فصل نهایی دبیرستان هاکی که در آن هر یک از آنها تا به حال به درخواست خود این سوال.

و او هرگز نمی خواهد.

پیشگامان برنده اول خود را دولت عنوان از سال 2008 ضربه زدن خاموش سوم-کشت دشت بهشت 4-1 در کلاس 2A قهرمانی بازی در مقابل 17,364 طرفداران تکمیل یک رویا و هدف بازیکنان مجموعه برای خود در تابستان گذشته.

Strobel به خاطر دقیق بعد از آن اتفاق افتاد که همه بازیکنان با حضور در دروازه بان Remington Keopple را به اویختن.

“ما فقط می خواهم كه چرا ما تبدیل به دولتی قهرمانان ما در ارشد سال?'” Strobel گفت.

به اعتقاد او آن را به عنوان هم تیمی های خود و مربیان است. پیشگامان مربی لایحه Lechner گفت: از شروع فصل این تیم را در برنامه به عنوان خوانده شده که این تیم که قرار بود به بازی در 7 p. m. در مارس 7 — زمان شروع کلاس 2A عنوان بازی.

“ما می تواند آن را ببینید در عمل” گفت: هیل-موری دستیار مربی پت Schafhauser. “آنها را انجام دهید چیزهایی که نوع باز کردن چشمان ما در عمل و به ما می گویند نمی بسیاری از تیم ها می توانید انجام دهید که. اگر ما می تواند ترکیب است که با یک کار مداوم اخلاق وجود دارد چیزی در اینجا.”

بازیکنان آمد و به همان تحقق طول فصل.

“این نوع از همیشه شعار ما و هدف است. … فقط به آن ما همه چیز” Strobel گفت. “ما ممکن است با استعداد ترین تیم در خارج وجود دارد, اما ما در حال رفتن به کار سخت.”

آنها قطعا انجام این آخر هفته در سنت پل به عنوان پیشگامان چپ کمی شک و تردید بود که در واقع دولت بالای تیم است. هیل-موری زمان آن را به مورهد در دولت یک چهارم نهایی, outlasted سنت توماس از آکادمی در این نیمه به پایان رسید و سپس تحت سلطه هر جنبه از شنبه نهایی. هیل-موری outshot عقاب 29-22 و کنترل بازی در سراسر.

“آنها بازی مانند آنها می خواستند این مطلب گفت:” ادن پریری دستیار مربی پل Ranheim که ایستاده بود سر مربی لی اسمیت در کنفرانس مطبوعاتی به دلیل اسمیت نبود احساس خوبی است.

“آنها حفظ فشار بر ما. … بی امان.”

که کلمه تعریف شده این تپه-موری تیم در این فصل است. هیچ یک برداشت پنجم-کشت پیشگامان به پیروزی در این مسابقات وارد این هفته است. بسیاری حتی نمی انتخاب کنید و آنها را برای پیشبرد گذشته یک چهارم نهایی. بازیکنان دوست داشتم که.

“ما همیشه دوست داشتم در هر زمان تنها آنها را در مقابل تیم چون ما می دانستیم که ما تا به حال آنها را” Strobel گفت. “بود که شعار ما کل سال. ما شده ایم شک. مردم فکر ما هستید واقعا که ما که هستیم. ما نوع شوالیه تاریکی the underdog. ما را به بازی آمد و ما به پایان رسید است.”

Lechner به نام Strobel پیشگامان’ “ضربان قلب” پس از Strobel قرار داده هیل-موری (22-6-3) به نهایی خود را با اضافه کاری بازی-برنده اواخر جمعه شب در برابر سنت توماس آکادمی.

که ضربان قلب بود thumping شنبه با صدای بلند. Strobel کمک در تپه-موری گل اول به ثمر رساند و دو نفر از خود از جمله یکی که قرار دادن بازی بر روی یخ با شش دقیقه به بازی. به عنوان او skated بازگشت به نیمکت پیشگامان’ دانش آموز بخش استادانی عشق خود را برای رهبر ارشد.

با چند دقیقه بازی پیشگامان ستاره defenseman جو Palodichuk که از دست رفته بازی با یک بیماری به نظر می رسد در لباس کامل در این تیم نیمکت آماده برای جشن گرفتن این عنوان است.

“هنگامی که آن شروع به نزول” هم تیمی متی Fleishhacker گفت.

با عنوان این پیشگامان حک نام خود را به تپه-موری برنامه هاو روایات قومی. این بدان معناست که چیزی خاص در این برنامه است. Strobel و هم تیمی دیلن Godbout جمعه صحبت در مورد چگونه هر دو از پدران خود بودند پیشگامان’ دولت عنوان تیم در سال 1991.

“پدر من همیشه در صحبت کردن به من در مورد چگونه بزرگ قهرمانی کشور است” Godbout گفت.

در حال حاضر این پیشگامان همه می دانیم که این احساس را برای خود.

“ما گرد هم آمدند من عاشق این بچه ها برای همیشه و ما 2020 دبیرستان هاکی قهرمانان و ما می توانیم با آن زندگی می کنند برای بقیه زندگی ما” Strobel گفت. “هیچ یک از ما می خواستم به می گویند:” چه می شود اگر ؟ ‘ امشب بنابراین ما فقط به آن ما همه برنده همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im