دولت هاکی دختران خلاصه: C-E-C ناراحتی Warroad در کلاس نیمه

Category: توین سیتی

C-E-C 5, WARROAD 3: Kiana بندر تا به حال “جن شانس” در کنار او جمعه.

با کلوکت-Esko-کارلتون وابسته 3-3 با دوم کشت Warroad در سومین دوره از کلاس نیمه نهایی, بندر اخراج در net. او از دست رفته و یا پس او فکر می کردم. جن رفت گسترده ای از شبکه منعکس کردن پشت دیوار ricocheted کردن Warroad goaltender و پشت تور.

بندر به ثمر رساند یک هدف بیمه دقیقه بعد به عنوان یک شات از یک هم تیمی منعکس کردن او و به خالص.

بهتر بود خوش شانس *و* خوب است.

C-E-C بود و هر دو جمعه در مسیر به کشیدن ناراحت. تیلور نلسون به ثمر رساند و دو بار در اواخر دوره اول برای قرار دادن سوم-کشت هیزم تا 2-0. او به اتمام کلاه ترفند در اوایل دوره سوم.

اما هر بار که نلسون گل Warroad پاسخ داد. Geno Hendrickson و سیدنی Phaneuf به اهداف به ثمر رساند در عرض یک دقیقه از یکدیگر به ارمغان بیاورد Warroad به 2-2 کراوات در وسط دوره دوم و هانا Corneliusen به ثمر رساند و هشت ثانیه پس از نلسون سوم نمره را دوباره مساوی کردن بازی در 3-3.

اما Warroad (22-5-2) فرار از پاسخ دیر. C-E-C (27-3) خواهد شد برای اولین بار مسابقات قهرمانی کشور بازی ظاهر از سال 2005.

BRECK 9 روچستر لورد 1: Breck ستاره اولیویا Mobley به ثمر رساند و چهار بار جمعه به فشار Breck به کلاس یک دولت عنوان بازی شنبه که در آن Mustangs خود را تعقیب سوم مستقیم دولت عنوان شده است.

Breck (24-6) گل زود هنگام و اغلب جمعه رفتن 5-0 قبل از پنجم-کشت لورد روچستر (18-11) ثبت نام خود را هدف تنها زمانی که سارا دیویس در بر داشت پشت net.

ویژه تیم نقش زیادی در این مسابقه. Breck 3 به مدت 5 در بازی قدرت در حالی که لورد روچستر موفق به تبدیل بر روی هر یک از آن شش شانس.

Breck outshot لورد روچستر 46-16.

Breck و C-E-C را در دیدار شنبه کلاس یک عنوان بازی در 4 p. m. در X.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de