بودجه دولت No. 4 نخواهد بود آخرین

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و قانونی رهبران این هفته اعلام کرد که آنها یک معامله در دولت جدید بودجه را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

رو به COVID-19 همه گیر و در نتیجه اقتصادی غوطه آنها گفت: “ما توافق کرده اند که در بودجه متعادل مسئول و محافظت از هسته خدمات — آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, شبکه امنیت اجتماعی و آمادگی اضطراری و پاسخ.”

نه کاملا.

آن را نه تنها چهارمین 2020-21 بودجه که Newsom, et al, باید پیش نویس تا کنون, اما این مرده خاصی نمی شود در گذشته به دلیل آن را به دور از متعادل است.

Newsom شروع سال با پیشنهاد گسترده بودجه صرف میلیاردها دلار اضافی که اقتصاد پر جنب و جوش تولید شد و مباهات, “کالیفرنیا نشان دادن کشور و جهان چه بزرگ-دل حکومت داری موثر به نظر می رسد.”

فقط چند هفته بعد همه گیر زده و Newsom دستور داد یک نیمه خاموش کردن اقتصاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او را دور انداخت خود در ژانویه بودجه و همیشه از او و قانونگذاران باید jousted بیش نحوه رسیدگی به کسری بودجه پیش بینی شده در $54 میلیارد دلار بیش از چندین سال.

در ماه مه Newsom پیشنهاد بسیار-بودجه تجدید نظر شده است که کاهش شبکه امنیت اجتماعی و آموزش و پرورش هزینه به طور موقت مطرح شده برخی از مالیات کسب و کار و شنود گذاشته به دولت روز بارانی رزرو در حالی که عراق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره برای چند میلیارد دلار کمک مالی.

Newsom گفت که کاهش بسیاری خواهد بود به طور خودکار لغو اگر فدرال ارائه شده از 14 میلیارد دلار او می خواست اما این رنده شده را روی قانون گذاران و تشکیل دهنده گروه. قوه مقننه با تصویب بودجه است که حفظ وضع موجود در مخارج به عهده گرفت فدرال کمک خواهد بود آینده و وعده داده شده بیشتر و یا کمتر به کاهش در پاییز اگر مورد نیاز است.

در این هفته بودجه به توافق Newsom داد خیلی بیشتر زمین از قانونی رهبران. سال چهارم بودجه بازیابی مقدار از خالص ایمنی هزینه های که Newsom می خواستم برای کاهش شیپور خاموشی عمیق تر به ذخایر فرض — به عنوان اگر توسط سحر و جادو اضافی میلیارد دلار در درآمد و روان همه چیز را با 12 دلار-میلیارد به علاوه در مدرسه کمک deferrals.

Deferrals یک راه قرض گرفتن پول برای پوشش کسری بودجه. مدارس مجاز به صرف به عنوان اگر پول دولت آینده است اما باید با استفاده از ذخایر خود را و یا وام برای جریان نقدی با وعده های که دولت را تا کمبود در آینده است.

وجود دارد, اما گرفتن بزرگ به بودجه جدید را قول می دهم که مدارس را در نهایت ساخته می شود کل تامین خواسته شده توسط اتحادیه های مدرسه که بارها هر گونه آموزش و پرورش اخراج.

بودجه جدید همچنین شامل فرضیات و یا امیدوار است که دولت فدرال بیشتر کمک خواهد شد اختصاص داده اما برگ عدم اطمینان در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر هیچ کمک مالی.

داشتن وعده داده است که سلامت و رفاه و آموزش و پرورش برنامه ادامه خواهد داد با حداقل اگر هر گونه کاهش آن خواهد بود بسیار دشوار سیاسی برای Newsom و قانون گذاران به کاهش هزینه در میانه سال مالی.

این هیچ راز است که بسیاری از قانونگذاران دموکرات می خواهید چند میلیارد دلار افزایش مالیات نوعی نه تنها به پر کردن بودجه را سوراخ اما همچنان به گسترش است که Newsom اولین پیشنهاد شده در ژانویه جمله اضافی پوشش مراقبت های بهداشتی برای مهاجران مستند نشده و مراقبت از کودک.

متعهد به حقوق صاحبان سهام یک ائتلاف تازه شکل گرفته از اتحادیه های کارگری و دیگر نرم افزار-هزینه های گروه است که ضرب و شتم (درامز) برای مالیات بیشتر گفت: “کالیفرنیا در حال مبارزه تحت فشارهای COVID-19 رکود و نژاد پرستی و نابرابری. هنوز این بودجه به توافق می پرسد چیزی از ممتاز میلیاردرهای یا شرکت های بزرگ که پرداخت مالیات در کمتر از یک نسل پیش است.”

اگر بیشتر فدرال کمک نمی آینده و روز حساب تساوی در نزدیکی یک افزایش مالیات می تواند آن را بر روی کنگره را در دستور کار دارد.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net