راه اندازی نمایشگاه: یک سری فیلم به جرقه سهام شرکت و اقدام

با توجه به زنان در هالیوود پس از ایجاد جوایز اسکار در سال 1929 تنها یک زن اعطا شده است جایزه اسکار برای بهترین کارگردان و پنج زن که تا کنون نامزد دریافت جایزه شده است.

در انتهای دیگر این طیف در زمینه های علوم و مهندسی تنها 28 درصد از زنان نشان داده است; با این حال نتایج آزمون در بیش از 67 کشور و منطقه نشان می دهد دختران به خوبی انجام می دهند و اغلب بهتر از پسران در علم افراد است.

شکاف جنسیتی واقعی است و در آن طول می کشد سرسختی خطر و اشتیاق برای ایجاد تغییر. کارآفرین Maribeth Romslo که فقط آتش است. با هدیه ای از داستان سرایی و ریسک شور فضانورد او با استفاده از استعداد خود را از فیلمسازی به “جرقه” آینده ای برای دختران جوان در بنیادی.

مشخصات شرکت

نام شرکت: هواپیما برای صبحانه و جرقه (سری)

وب سایت: www.airplanesforbreakfast.com و www.sparktheseries.com

توییتر: @sparktheseries

کسب و کار تاریخ شروع: هواپیما 2012, جرقه 2017

تعداد کارکنان: 1

تعدادی از مشتریان: هواپیما برای صبحانه متفاوت بوده و سال به سال و وابسته به دامنه پروژه; جرقه — در حال حاضر ساختمان بینندگان

برتر از جدید ترین جرقه فیلم: Nova: Feb.11th 7PM — رایگان تمام سنین رویداد در فیلم فضایی:
https://www.eventbrite.com/e/international-day-of-women-and-girls-in-science-spark-film-screening-tickets-91271779349

کارآفرین مشخصات

نام: Samantha Romslo

Maribeth Romslo

شهر تولد: Des Moines, آیووا,

شهر شما زندگی می کنند در: ادینا

دبیرستان حضور داشتند: Dowling دبیرستان (West Des Moines, Iowa)

کالج, با حضور: دانشگاه لویولا (شیکاگو)

Q&A

A. چه منجر شما به این نقطه ؟

Q. من مدیر تولید یک فیلمبردار, یک نویسنده و یک ویرایشگر. بدون توجه به آنچه که نقش من را در من core I am a قصه گو. از قافیه مهد کودک برای شرکت, مطالعات موردی, داستان های زیادی در اتصال. آنها به ما کمک کشت همدلی است. آنها اجازه می دهد تا ما را به درک هر یک از دیگر. و آنها کراوات ما را به چیزی بزرگتر از خودمان. من باور دارم که یک نیز گفت: داستان این قدرت برای تغییر جهان است.

مدتها قبل از من واقعا می دانستم که من یک قصه گو, همه من می خواستم برای انجام یک فضانورد, اما زمانی که من رفتم به فضای اردوگاه, من یاد گرفتم که من چشم انداز حرفه ای همیشه زنده بصورتی پایدار و محکم بر روی سیاره زمین به دلیل آسم و آلرژی.

پدربزرگم به من داد اولین دوربین زمانی که من 12. او به من آموخت به توسعه عکس در یک گنجه که او تبدیل به یک تاریک خانه. چیزی کلیک. هنگامی که من می دانستم که چگونه قدرتمند دوربین می تواند به یک داستان وجود نداشت و به دنبال بازگشت.

به عنوان یک فیلمساز به من گفته بسیاری از داستان مستند برای مارک ها و علل فوق العاده کاسه سرمقاله یک سری مطالب برای ریس ویترسپون و یک روایت از ویژگی های فیلم است که در دسترس در آمازون است.

س: چه کسب و کار شما / چه منشاء کسب و کار ؟

A. هواپیما برای صبحانه, LLC من است, شرکت تولید فیلم. این نام به افتخار مادر بزرگ من که تا به حال تاثیر عمیقی بر من هنگامی که من در حال رشد بود. او در یک ماجراجویی به دنبال خلبان واقعا یک زن جلوتر از زمان خود. من او را تحسین سرسختی و شگفت زده در چگونه او همیشه به نظر می رسید نترس از چالش است.

جرقه (DBA تحت هواپیما) یک سری از فیلم های کوتاه در مورد زنان جوان در مواجهه با عظمت در بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات). جرقه ماموریت به آتش تخیل و اعتماد به نفس و عمل در زبان آموزان جوان از طریق داستان های تاریخی و سینمایی داستان سرایی. در هر یک از فیلم های ما در سفر به زمان های مختلف و مکان برای دیدن یک زن واقعی از تاریخ را از طریق چشم از یک دختر هر روز. هر جرقه همراه است آنلاین درسی از درگیر شدن در پروژه های, چالش ها و آزمایش های طراحی شده برای آوردن مفاهیم کلیدی به زندگی و تعمیق بیننده را تجربه می کنند.

اولین فیلم در این سری آملیا برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو و در زمان خانه جایزه بهترین فیلم کوتاه در جوانان دسته در جشنواره فیلم بمبئی.

Q. چه مشکل می کند کسب و کار شما را حل کند ؟

A. قابل توجهی وجود دارد شکاف جنسیتی در زمینه های بنیادی. با توجه به ملی دختران پروژه های مشترک را زنان تشکیل می دهند نیمی از کل ایالات متحده-نیروی کار تحصیل کرده اما تنها 28 درصد از علم و مهندسی نیروی کار و اعداد فقط به عنوان بد در فیلمسازی هر دو بر روی صفحه نمایش و پشت دوربین است.

به عنوان یک خلاق پاسخ به این مشکل در نمایندگی زنان در بنیادی و رسانه ها, من از راه اندازی یک سری از فیلم های آموزشی, به نام جرقه. با درگیر شدن زنان جوان از طریق داستان سرایی آنها می توانید ببینید که آنها بر روی صفحه نمایش در زمینه های بنیادی و پشت دوربین است.

Q. چه نقاط قوت شخصی و یا مجموعه مهارت های شما را به کسب و کار ؟

A. کنجکاوی مهربانی پشتکار. من یک شنونده خوب و من ترس از تصمیم گیری. من می دانم که چگونه برای شکستن یک پروژه بزرگ را به یک سری از کارهای کوچک. من دوست دارم به همکاری با افرادی که کار سخت و کمک به بالا بردن پروژه های خود را با دیدگاه ها و استعدادها.

س: شما به چه چیزی افتخار است ؟

A. هنگامی که من به دنبال کنجکاوی من از عکاسی به فیلمسازی من آگاه نیست از بی عدالتی وجود دارد که برای زنان در فیلم های بر روی صفحه نمایش و پشت دوربین است. در ساخت از ویژگی های طول روایت فیلم سنجاقک خودم و دو زن تولید شرکای متوجه ما شدند و منحصر به فرد به رهبری یک فیلم به عنوان سه زنان است. سنجاقک با افتخار به دست آورد واقعی برابری جنسیتی با 50/50 تقسیم زنان و مردان هر دو در آن بازیگران و خدمه. این آتش روشن در من.

س: از کجا می توانم شما را برای کمک به هنگامی که شما به آن نیاز دارید ؟

A. من احساس خوش شانس به دوستان و خانواده که در حال بزرگ قهرمانان و حامیان کار من است. من هم ملاقات ماهانه با یک گروه کوچک از شدید زن صاحبان کسب و کار. کسب و کار ما هستند بسیار متفاوت است با این حال ما در حال نزدیک گره ، ما با صراحت صحبت در مورد کسب و کار ما چالش ها و جشن موفقیت های ما. من به شدت توصیه این نوع از سیستم پشتیبانی برای کارآفرینان در تمام مراحل.

Q. چه موانع باید به شما در غلبه بر به wildly موفق ؟ چه خواهد بود موفقیت برای کسب و کار خود را در 2-3 سال آینده?

A. بودجه همیشه به نظر می رسد بزرگترین مانع در فیلمسازی. از پرداخت استعدادهای خود و خدمه به پس از تولید و جلوه های ویژه در هزینه فیلم ها هزینه های زیادی از پول را. خود بودجه در فیلم اغلب می تواند معنی است که شما باید صبر کنید دیگر به یک فیلم را به زندگی می آیند.

موفقیت کسب و کار من در 2-3 سال آینده خواهد بود به ادامه کار با شرکت های داستان از طریق هواپیما برای صبحانه. برای جرقه هدف من این است برای پیدا کردن شرکت های بزرگ بنیادی و یا حمایت مالی قادر به تولید جرقه بیشتر داستان ها و توزیع آنها را به آموزشی همکاران.

Q. چگونه شما را کمک های مالی کسب و کار شما?

A. از طریق شرکت تولید هواپیما برای صبحانه من را در پرداخت پروژه برای مشتریان. من خوش شانس بوده است به داستان محلی و ملی کسب و کار از جمله خواب شماره 3M در حال Securian مالی و ریس ویترسپون جدید شرکت رسانه سلام آفتاب.

تا کنون تولید جرقه فیلم شده است bootstrapped با بخشی از سود حاصل از هواپیما برای صبحانه. اما در سال 2020 هدف من این است برای پیدا کردن شرکت های بزرگ و یا بنیادی برای حمایت جرقه بنابراین ما می توانیم نگه داشتن ساخت محتوا است که الهام بخش کنجکاو ذهن جوان.

س: به نظر شما چه آن را به یک کارآفرین بزرگ?

A. شما باید نفر اول قرار داده. مردم در قلب هر کسب و کار است. بله البته شما نیاز به یک طرح کسب و کار به پول و حفظ کسب و کار, اما اگر شما نمی ایجاد روابط قوی با مردم است که بخشی از کسب و کار خود و من فکر می کنم شما خواهد شد در نهایت شکست.

س: چه برنامه و یا حمایت سازمان تحت تاثیر شما در کسب و کار خود را توسعه ؟

A. من سپاسگزار است که من بخشی از بهار/تابستان CO. استارت کوهورت. این تجربه شگفت انگیز بود واقعا فکر می کنم عمیقا در مورد چگونه به رشد جرقه به پر رونق محتوای سری. با هر گونه شور و پروژه های آن می توان به چالش کشیدن به تفکر انتقادی در مورد چگونه این ایده می توانید راه اندازی یک کسب و کار واقعی. اما یادگیری در کنار دیگر کارآفرینان کمک کرد من فکر می کنم در مورد این پروژه با چشم های تازه است.

لیلی شاو مدیر تجربه مشتری برای راه اندازی فضای جامعه منجر به 1 میلیون فنجان, St. Paul and co-تسهیل برای شرکت.استارت منگنز. شما می توانید از راه اندازی مانند آنهایی که برجسته در راه اندازی نمایشگاه هر پنج شنبه, 9-10 صبح در 1 میلیون فنجان سنت پل واقع در گلن نلسون مرکز در Osborn 370 (Wabasha Street, St Paul). به نگه داشتن به روز رسانی در آنچه راه اندازی ارائه بعدی و یا به درخواست در حال حاضر بازدید https://www.1millioncups.com/stpaul.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر