استار تریبیون چالش های آب بندی از داور نام محمد نور محاکمه

مینیاپولیس استار تریبیون چالش برانگیز است و یک قاضی تصمیم به نگه داشتن مهر و موم شده نام منصفه که محکوم به یک افسر سابق پلیس در تیراندازی مرگبار یک غیر مسلح ،

محمد نور بود محکوم به قتل در ماه آوریل گذشته در جولای 2017 عکسبرداری از جاستین Ruszczyk Damond فقط چند دقیقه پس از او به نام 911 به گزارش که او فکر او شنیده می شود ممکن است تجاوز جنسی اتفاق می افتد و در کوچه پشت او باد از جنوب مینیاپولیس صفحه اصلی. نور استدلال در دادگاه که او از کار اخراج یک شات تنها زمانی که Damond با نزدیک شدن ماشین پیراهن خود را به خاطر او می ترسید برای او شریک زندگی است.

شهرستان Hennepin منطقه قاضی کاترین Quaintance ذکر است علاقه رسانه ها در این مورد بارها و بارها به حفظ منصفه اطلاعات مهر و موم شده و اخیرا در ماه ژانویه است.

در یک حرکت ظ روز سه شنبه استار تریبیون استدلال می کند که هیچ تهدید به داور ایمنی و نه به نور توانایی دریافت یک محاکمه عادلانه. این روزنامه همچنین می گوید: پنهان کاری نقض متمم اول قانون اساسی حقوق و Quaintance به استناد علاقه رسانه ها به عنوان یک دلیل برای مهر و موم نام می سازد هیچ حس.

“(T)او در دادگاه به نظر می رسد گفت: داور نام باید منتشر شود فقط در مواردی که مردم در مورد مراقبت و یا تنها پس از توقف مردم در مورد مراقبت از آنها” حرکت متحده است. “با این منطق نام منصفه در موارد بالا مشخصات از جمله (ص) این یکی ممکن است هرگز منتشر خواهد شد.”

وی محکوم به 12½ سال زندان در مرگ Damond که بومی استرالیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر