آخرین بازی فوتبال بین سنت توماس و سنت جان به عنوان کنفرانس رقبا را به یک مرحله مناسب برای پایان یک دوران است.

این Tommies و Johnnies خواهد شد بازی خود را به آخرین مینه سوتا ورزشی بین دانشکده کنفرانس بن بست در ایالات متحده بانک ورزشگاه. کیکآف برای مجموعه 1 p. m. on Nov. 7. با سنت توماس در حال حرکت از, به, بخش, من, اجلاس لیگ برای 2021 آن خواهد بود که آخرین کنفرانس بازی در تیم های’ 119-سال فوتبال رقابت.

بازی برنامه ریزی شده بود به عنوان یک سنت جان خانه بازی در Collegeville, Minn.

“سنت جان است هیجان زده می شود قادر به همکاری با … بهترین محل در NFL برای کمک به ما به جای این رقابت تاریخی بازی” سنت جانز مدیر دو و میدانی باب Alpers در بیانیه ای گفت. “پس از اعلام این خبر که سنت توماس دعوت شده است برای پیوستن به اجلاس لیگ بلیط تقاضا برای ماه نوامبر بازی در حال حاضر خاموش نمودار.”

آن را نیز برای اولین بار بازی کالج فوتبال برگزار شد در ایالات متحده بانک ورزشگاه. آن خواهد بود که 90 جلسه در این سری که Johnnies سرب با 53-35-1 رکورد.

سنت جانز شکست سنت توماس 38-20 در مقابل 19,508 طرفداران پاییز گذشته در آلیانز زمینه در سنت پل و تیم ها را به خود جلب کرد یک رکورد رو از 37,355 به هدف زمینه برای 20-17 سنت توماس پیروزی در سال 2017.

“آمریکا بانک ورزشگاه ارائه خواهد شد یک فضای فوق العاده برای دو برجسته فوتبال برنامه برای جشن گرفتن یکی از بهترین رقابت در تمام کالج فوتبال” گفت: Phil Esten St. Thomas معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی. “ما سپاسگزار به سنت جانز و ایالات متحده بانک ورزشگاه برای ارائه چنین فرصتی است.”

بلیط برای این بازی به فروش عموم در ساعت 10 صبح CT جمعه, مارس 13 آنلاین در www.ticketmaster.com و یا در فرد در بانک ایالات متحده ورزشگاه بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im