St. Paul به صدور اوراق قرضه برای مسکن مقرون به صرفه در روچستر بروکلین مرکز

Category: توین سیتی No comments

دو توسعه دهندگان املاک و مستغلات در حال پرسیدن شهر سنت پل برای کمک به ساخت مسکن مقرون به صرفه. توسعه دهندگان و نه شهر خواهد پرداخت مالیات معاف پیوند بودجه به دارندگان اوراق قرضه.

گرفتن ؟ پروژه های در حال مستقر در بروکلین مرکز و روچستر, Minn.

در سال 2017 سنت پل شهرستان به تصویب شورای مسکن اوراق قرضه برای تامین مالی توسعه از پایونیر پرس, روزنامه, دفاتر در مرکز شهر خیابان سرو به 143 واحد مسکن مقرون به صرفه.

ترتیب هزینه نیست این شهر هر گونه پول. املاک و مستغلات و سهام توسعه دهنده توافق به پرداخت 24 میلیون دلار در کم بهره “conduit درآمد” اوراق قرضه به دارندگان اوراق قرضه در حالی که به طور موثر قرض گرفتن این شهر مالیات معاف وضعیت. با پشتیبانی از انواع منابع مطبوعاتی خانه و آپارتمان افتتاح حدود یک سال پیش.

توسعه بازگشته است و این بار با یک پیشنهاد البته یک واقع در خارج از شهر است.

داشتن پرداخت اوراق قرضه جلوتر از زمان در سال 2019 املاک و مستغلات و سهام خواسته است St. Paul به چاپ مجدد آنها برای یک پروژه مسکن در زمین های خالی در بروکلین مرکز محل سابق یک فروشگاه مواد غذایی است.

توسعه خواهد span حدود 143 واحد مقرون به صرفه مسکن ارشد.

دوم توسعه نیز امیدوار به شیر به بازیافت مجرا اوراق قرضه برای مقرون به صرفه مسکن پروژه حتی دورتر. سیاتل مبتنی بر توسعه ویتوس امیدوار به ساخت یک 143-واحد مقرون به صرفه اجاره توسعه به نام Eastridge مسکن در روچستر, Minn.

تماس به دو توسعه دهندگان نمی شد و بلافاصله در روز سه شنبه.

این St. Paul شورای شهر دیدار خواهد کرد که این شهرستان در مسکن و توسعه اقتدار روز چهارشنبه به رای دادن در دو قطعنامه که اجازه چاپ مجدد به $38 میلیون نفر در “بازیافت” conduit مسکن درآمد اوراق قرضه برای بروکلین پروژه مرکز و تا 15 میلیون دلار برای روچستر پروژه.

از مقدار واقعی صادر شده محدود خواهد شد و به $3 میلیون و 4.6 میلیون دلار به ترتیب از طریق یک مفصل قدرت توافق با هر یک از این دو شهر با توجه به کارکنان شهرستان گزارش.

دو شهرداری — بروکلین مرکز و روچستر — به عنوان نهایی صادر کنندگان اوراق قرضه.

با توجه به گزارش کارکنان فدرال قانون اجازه استفاده مجدد از “بازیافت” پیوند اقتدار برای مسکن مقرون به صرفه پروژه ها و رفتار استفاده مجدد به عنوان یک “استرداد برای مقاصد مالیاتی در برخی شرایط محدود” با توجه به در زمانی که اوراق قرضه ،

زمان بندی یک موضوع است اما به عنوان “توانایی به صدور اوراق قرضه با استفاده از بازیافت مطابق با اقتدار از پروژه منقضی می شود یا قبل از مارس 11” ایالات کارکنان گزارش.

چشم انداز St. Paul کمک به تامین مالی مسکن مقرون به صرفه به خوبی در خارج از شهر گرفته است برخی از مقامات در توسعه جامعه به عقب گرفته شد. اما کارکنان شهرستان گفت: هیچ دیگر تحولات مسکن در محدوده شهرستان آماده هستند و یا واجد شرایط برای استفاده از بازیافت اوراق قرضه توسط مارس 11 مهلت.

اعضای هیات گفت: ترتیبات نخواهد بود کاملا بی سابقه است.

در مارس 2019 در St. Paul مجموعه فعالان حقوق بشر مورد تایید مجرا مسکن درآمد اوراق قرضه برای 168-واحد مقرون به صرفه اجاره پروژه در راگون رپیدز با استفاده از $6.4 میلیون در بازیافت اوراق قرضه صادر شده از طریق این شهر است.

“به عنوان یک منطقه ای شریک ما در حفظ روابط نزدیک با دیگر حوزه های قضایی به طوری که ما جمعی ندارد و فدرال مطابق با اقتدار منقضی است که می تواند حمایت از مسکن مقرون به صرفه تولید” گفت: هانا Burchill سخنگوی St. Paul برنامه ریزی و توسعه اقتصادی در یک ایمیل.

“در آینده ما ممکن است در پایان دریافت از دیگر صلاحیت را مطابق با اقتدار برای یک St. Paul مسکن مقرون به صرفه پروژه که با سخت IRS جدول زمانی و تامین منابع مالی مورد نیاز” Burchill گفت.

اگر دو قطعنامه های تصویب شده در چهارشنبه, St. Paul HRA را دریافت بسته هزینه .25 درصد از مبلغ اوراق قرضه و یا در مورد $19,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>