دوستان و همکلاسی های آوا Bjorkman و کارینا Malm استفاده می شود به کار کردن با هم در مرکز جامعه یهودیان در سنت پل.

اما با JCC بسته و تعاملات اجتماعی را به شدت محدود و به دلیل زمان coronavirus بحران ساله تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن یکدیگر به یک هسته روزانه تمرین از طریق FaceTime. در 9:27 صبح روز دوشنبه آوا و کارینا — و بیش از یک دوجین دیگر juniors در دبیرستان مرکزی — وارد شده برای اجرای اولیه از #coronasixpack تمرین.

آوا Bjorkman, 17, یک تازه وارد در سنت پل مرکزی دبیرستان می کند یک تخته تمرین در زیرزمین خانه او دوشنبه. آوا و یک دوست کارینا Malm همچنین یک تازه وارد در مرکزی, آمد تا با ایده #CoronaSixPack مجازی تمرین. (حسن نیت ارائه میدهد از آوا Bjorkman)

با بسته شدن بسیاری از مینه سوتا در مدارس به عنوان coronavirus شیوع اسپرد جوانان محلی در حال تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی و دیگر دستگاه ها برای در تماس ماندن.

سنت پل در دوشنبه که در زمان مجازی چالش برگزار تخته موقعیت برای چهار دقیقه و انجام ده ها تن از تحصن تا تمرینات از جمله وانت گیلاس و بال بال زدن ضربات.

“ما از صحبت کردن در مورد چگونه ما می خواهید به ماندن متصل بیش از شکستن و همچنین مانند یک گروه با هم به کار کردن کمی و نگه دارید تا با فعالیت های ما بیش از FaceTime” آوا گفت. “این فقط نوع به ما آمد. من فقط در زمان من در خانه هسته ای تمرین که من در خود من و من آن را نوشته و به اشتراک گذاشته شده آن را با این گروه است.”

آوا که نقش در یک سفر تیم فوتبال, گفت که او احساس غم و اندوه زمانی که او آموخته است که همه شیوه ها و بازی ها لغو کرده بود برای آینده ای نزدیک است.

“فوتبال یکی از فعالیت های است که من انجام می دهم” گفت: Ava, 17 سنت پل. “من می خواستم به چیزی دیگری برای انجام این کار به نگه داشتن من انگیزه, بنابراین من تصمیم من برای رفتن به محل کار از بسیاری. که چیزی بود که به من امید داد در طول این زمان. من فکر می کنم ما باید گسترش است که امیدواریم.”

نوجوانان در دبیرستان مرکزی در St. Paul شرکت در یک تخته تمرین دوشنبه. آوا Bjorkman و کارینا Malm juniors در مرکزی, آمد تا با ایده #CoronaSixPack مجازی تمرین. (حسن نیت ارائه میدهد از آوا Bjorkman)

آوا و کارینا امیدوارند دانش آموزان در دیگر St. Paul مدارس عمومی خود را شروع #coronasixpack چالش است.

تمرین خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن در هر روز. آوا گفت: او قصد دارد برای اضافه کردن چمباتمه زدن و جهش به شنبه صبح تمرین اما مردم می توانند با استراحت در صورتی که نیاز به, او گفت:. “شما واقعا نمی توانید ببینید هر کس در FaceTime بنابراین هیچ کس قضاوت با شما” او گفت:.

این سه نوجوان تصمیم به کار کردن در 9:27 a. m. به دلیل “9:27 بود خیلی بهتر حلقه به آن است و بیشتر به یاد ماندنی” گفت: کارینا, 17 سنت پل.

یک روز صبح تمرین شد کلید آوا اضافه شده چرا که “آن چیزی است که برای بیدار شدن و شروع روز خود را با. در غیر این صورت من فکر می کنم آن را آسان برای نوجوانان به خصوص فقط در خواب و پس از آن و تماشای تلویزیون, تنبل در تمام طول روز.”

داشتن روزانه گروه آنلاین تمرین در همان زمان در هر روز کمک می کند بسیار مورد نیاز روال کارینا گفت.

“این سخت خواهد بود برای نگه داشتن خود را روز قشنگ ساختار زمانی که ما هیچ تعهد به مدرسه و اساسا همه ما دیگر تعهدات لغو شد,” او گفت:. “شما باید به خودتان نظم و انضباط. من فکر می کنم که ساخت این نوع از یک چیز سرگرم کننده برای انجام با هم جمعی راه به یک کمی از ساختار به هر روز. شما باید برای به دست آوردن وجود دارد و یک بیت از پاسخگويی اجتماعی وجود دارد بیش از حد.”

کارینا Malm, 17, از, St. Paul شرکت در یک تخته چالش در روز دوشنبه در خانه اش در هایلند پارک محله. (حسن نیت ارائه میدهد از کارینا Malm)

آوا خارج هافبک برای Salvo SC گفت: او قصد دارد برای تمرین فوتبال در حیاط پشت در حالی که او در خارج از مدرسه است. او همچنین در پایان مشق اتصال با دوستان بیش از FaceTime و برنامه ریزی را به طراحی دوباره.

“من به دنبال به جلو به بازگشت به مطالبی که من تا به حال زمان برای انجام” آوا گفت. “به دنبال در سمت روشن ما احتمالا هرگز این فرصت را به فقط باید مانند یک زندگی کامل تنظیم مجدد — شما لازم نیست هر چیزی وزن شما واقعا مثل هیچ تعهدات و یا هر چیزی. شما فقط باید به خانه به تنهایی بنابراین جهان از فرصت های از چیزهایی که شما می توانید در طول روز خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de