St. Paul معلمان مجموعه تاریخ برای اعتصاب رای; منطقه می تواند تعطیل در اوایل ماه مارس

St. Paul معلمان به مجلس در هفته آینده, آیا به اعتصاب به عنوان قرارداد مذاکرات بکشید.

هیئت اجرایی برای, St. Paul فدراسیون از مربیان در روز دوشنبه تنظیم برای رای دادن Feb. 20.

“ما این تصمیم را به آرامی اما ما یقین داریم که یک اعتصاب رای لازم است اگر ما امید به رسیدن به یک راه حل با منطقه است که احترام ما نیازهای دانش آموزان و افتخارات ما مربیان صدای” اتحادیه گفت: در یک بیانیه آماده.

“پس از نزدیک به یک سال از مذاکره این منطقه هنوز هم نمی گرفتن دانشجو-محور طرح به طور جدی و حاضر به هر گونه بحث واقعی در اطراف مربی پرداخت کنیم.”

این اتحادیه که نشان دهنده معلمان دستیاران آموزشی و مدرسه و جامعه خدمات حرفه ای نیز رای به اعتصاب دو سال پیش اما یک معامله زده شد با یک روز را به فراغت.

اتحادیه بالا پیشنهاد این است که برای سلامت روحی و روانی تیم در هر مدرسه است. اولویت های دیگر در اطراف هستند حمایت ویژه آموزش و پرورش و دانش آموزان چند زبانه و یک تعهد دراز مدت به شیوه های ترمیمی به منظور بهبود آب و هوا مدرسه.

آنها همچنین پیشنهاد برنامه حقوق و دستمزد را افزایش می دهد از 3.4 درصد و 2 درصد برای معلمان بیش از دو سال رسیدگی کند.

“ما به یک توافق” چانه زنی از اعضای تیم رنه مایرز گفت: در یک پیام ویدیویی در هفته گذشته ترغیب اعضا به نشانه اعتصاب دادخواست.

مدرسه منطقه است گفت: آن را می توانید استطاعت به صرف بیش از $9.6 میلیون بیش از زندگی از این قرارداد. آنها penciled در پرداخت را افزایش می دهد از 1.5 درصد در این سال و 2 درصد در سال آینده است.

در یک قرارداد به روز رسانی ارسال شده به منطقه, وب سایت دوشنبه, سرپرست جو Gothard اشاره کرد پول در دسترس است بیش از دو برابر آنچه در منطقه ارائه شده در سال 2018; بعد از آن که سال, St. Paul ساکنان اکثریت تصویب یک مدرسه افزایش مالیات در حدود 18 میلیون دلار در سال است.

“همانطور که ما کار را برای پیدا کردن تعادل بین نیازهای دانش آموزان و محدودیت بودجه مواجه, منطقه, مهم است که برای هر دو طرف به یک واضح تر حس اولویت” Gothard نوشت. “امید من این است که ما می توانید پیدا کردن یک فرایند برای محدود کردن تعداد اولویت بنابراین ما می توانیم در مجموع تمرکز بر آنچه که از بزرگترین نگرانی است.”

از جمعه, آموزش و پرورش, مینه سوتا گفت: حدود یک سوم از معلمان قرارداد در دولت باقی ماند و بی قراری.

اگر St. Paul مربیان رای به اعتصاب وجود دارد باید 10 روز خنک کردن دوره پس از رای گیری قبل از آن اتفاق می افتد. این بدان معناست که معلمان می تواند راه رفتن کردن کار در اوایل ماه مارس.

این منطقه در گذشته شاهد آن اعتصاب معلمان در سال 1946 اما اتحادیه های معلمان در سراسر کشور مصرف شده است که گام بیشتر در سال های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر