St. Paul مدارس برای بستن دوباره پنج شنبه; هیچ مذاکرات برنامه ریزی شده در قرارداد

St. Paul معلمان همچنان به اعتصاب پنج شنبه خود را به عنوان اتحادیه و منطقه مدرسه باقی می ماند در یک وقفه در یک قرارداد دو ساله.

مدرسه منطقه لغو کلاس های روز شنبه و پس از مذاکرات شکست در 3 که آن روز صبح. از آن پس نه طرف ارائه کرده است طرح های جدید است که اجازه می دهد میانجی گری را از سر گرفت.

منطقه مدرسه سخنگوی Kevin Burns گفت رهبران منطقه به بحث خصوصی در جمعه چه می تواند آنها را برای دریافت مذاکرات دوباره رفتن.

“کار وجود دارد در رفتن حتی این بعد از ظهر برای رسیدن به آن نقطه” او گفت:.

بسته-درب مدرسه جلسات هیئت مدیره در مورد مذاکرات شدند, برنامه ریزی برای پنج شنبه و جمعه شب.

سنت پل فدراسیون از مربیان گفت: سه شنبه شب که توپ در منطقه دادگاه; آنها در حال انتظار برای پاسخ به یک اتحادیه پیشنهاد برای فاز در بیش از سه سال استخدام متعدد جدید کارکنان که ارائه پشتیبانی سلامت روانی و دیگر منابع است.

بچه های فضای باز

به عنوان اعضای اتحادیه بازگشت به اعتصاب خطوط برگزار شد و یکی دیگر از تجمع روز شنبه, غیر-قابل توجه کارکنان شده اند وعده غذای رایگان را برای کودکان و آماده سازی برای دوباره باز هفت مدارس ابتدایی برای مهد کودک.

منطقه رایگان Kid فضای برنامه شروع می شود و پنج شنبه ها از 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر هر روز.

“مقدار زیادی از نقاط” هنوز هم در دسترس هستند برای K-5 دانش آموزان سوختگی گفت. آنلاین سیستم ثبت نام اجازه می دهد تا خانواده ها برای ثبت نام برای مهد کودک هر روز هفته از طریق مارس 24.

اخراج اعلامیه

کنیاتا مک کارتی, منطقه, مدیر منابع انسانی گفت: فقط بیش از 2000 اخراج اعلامیه فرستاده شد به کارکنان جمعه “فقط در مورد” اعتصاب می رود تا زمانی که در این منطقه از دست می دهد برخی از آن بودجه دولت است.

محرومیت تغییرات برنامه منطقه سقوط کوتاه از حداقل قانونی آموزش زمان اگر اعتصاب وارد هفته آینده.

مدرسه آنلاین

در ضمن مدرسه منطقه در حال بررسی گزینه ها برای آموزش دانش آموزان آنلاین در صورت لزوم برای کنترل گسترش جدید کروناویروس. دانشگاه مینه سوتا اعلام کرد جمعه این توقف همه در شخص آموزش.

“ما در واقع در این نگاه به عنوان ما صحبت می کنند از نظر گزینه ها چه هستند به طوری که در صورتی که دانش آموزان در خارج از مدرسه به هر دلیلی چه ابزار و چه منابع و چه روش می تواند ما را در ارائه کمک به آنها را در ادامه برخی از فعالیت های علمی” سوختگی گفت.

St. Paul ثانویه دانش آموزان هر منطقه iPad آنها می توانید به صفحه اصلی. در این منطقه گفت: این نه نظارت چگونه بسیاری از دانش آموزان با استفاده از آنها این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im