St. Paul مهلت مرکز بی خانمان ساکنان نشان دادن علائم کروناویروس به باز جمعه است. دوم به دنبال دارد.

Category: توین سیتی No comments

-صد و چهل و تخت در دسترس خواهد بود برای افرادی که دچار بی خانمانی در شهرستان رمزی که در حال نشان دادن علائم COVID-19 شروع جمعه.

تخت خواهد بود در مری Hall — بخشی از سابق روز دوروتی مرکز در مرکز شهر سنت پل — با تشکر از تلاش های شهرستان رمزی و شرکای آن است.

این “مهلت مرکز” ارائه خواهد شد “24/7 علامت نظارت بر غذا و امنیت و حمل و نقل به و از سایت” با توجه به رمزی مقامات شهرستان.

ساکنان را پذیرفته و بر اساس ارجاع از سازمان های خیریه کاتولیک زمین بالاتر اتحادیه انجیل ماموریت و Ramsey County فضای امن پناهگاه بر اساس غربالگری معیارهای ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری و مسکن و توسعه شهری است.

طرح هایی نیز در حال توسعه به ارجاع از بیمارستان ها و کمک رسانی کارگران که در برخورد با مردم, در حال خواب خارج و یا در دیگر اماکن عمومی.

شهرستان برنامه ای برای باز کردن تسهیلات دوم در کولر سالن در توقیف پسران توتم شهر سایت در سنت پل Battle Creek محله در هفته های آینده در این شهرستان گزارش شده است.

شهرستان رمزی اعضای هیئت مدیره تایید شده هزینه تا $1.8 میلیون برای باز کردن و راه اندازی مهلت مراکز.

آن است که لیزینگ مری هال از سازمان های خیریه کاتولیک و انتخاب مینه سوتا جامعه مراقبت به کارکنان این امکانات با توجه به مینه سوتا جامعه مراقبت از کارکنان.

برخی از 19,600 Minnesotans تجربه بی خانمانی در سال 2018 با توجه به وایلدر تحقیقات اخیر بی خانمانی مطالعه است.

این مطالعه همچنین اشاره کرد که تعداد زیادی از مردم زندگی بدون یک خانه شروع به پریدن کرد 10 درصد بین 2015 و 2019 و 25 درصد افزایش در تعداد از افراد 55 ساله و مسن تر در گروه. همچنین اشاره کرد که 81 درصد از بزرگسالان دچار بی خانمانی برخی از نوع مزمن بیماری.

ترکیبی از سن و شرایط بهداشتی مزمن را بسیاری از افراد تجربه بی خانمانی به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 کارشناسان می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>