St. Paul رمان نویس برنده دو جایزه بزرگ در سه روز

Category: توین سیتی No comments

نائومی Kritzer سنت پل است که با داشتن یک هفته برنده دو جایزه معتبر در سه روز برای بزرگسالان جوان رمان “Catfishing در CatNet.” رمز و راز نویسندگان آمریکا امروز اعلام کرد که Kritzer رمان برنده یک جایزه ادگار و سه شنبه (28 آوریل) او برنده یک مینه سوتا کتاب جایزه.

نائومی Kritzer

مدت کوتاهی پس از Kritzer یاد او می خواهم برنده جایزه ادگار او گفت: در یک مصاحبه کوتاه که او “floored” با نامزدی و برنده شدن. “این است آنچه که من انتظار می رود,” او گفت:. “این یک راز است جایزه و کار من شده است در داستان های علمی تخیلی. یکی از چیزهایی که من در مورد داستان بزرگسالان جوان به عنوان یک خواننده و نویسنده است که آن را فراتر از نوع.”

Kritzer شده است و نوشتن داستان برای 20 سال از جمله او novelette “چیزی که در مورد داستان شبح” فینالیست برای 2019 هوگو جایزه. او داستان کوتاه “گربه تصاویر لطفا” برنده 2016 هوگو و منبع جوایز. “Catfishing در CatNet” (بر اساس “گربه تصاویر لطفا”) بیرون آمد و از Tor, نوجوانان در ماه نوامبر گذشته. جای تعجب نیست که نویسنده خانوار شامل گربه.

“Catfishing در CatNet,” مجموعه ای در آینده ای نزدیک حدود 16 سال Steph که مادر همیشه در حال حرکت پس Steph زندگی نشده در هر نقطه بیش از شش ماه. او تنها ثابت است که یک جامعه آنلاین CatNet اداره توسط CheshireCat های حساس AI. هنگامی که یک تهدید از Steph گذشته جلب به او و CheshireCat وجود کشف شده است, آن را تا به Steph و دوستان خود را — آنلاین و در زندگی واقعی — به آنها را ذخیره کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>