راب McClanahan مطمئن بود اگر او می خواست به بلیک پسران هاکی مربی. در واقع در یک نقطه او مطمئن بود که او نمی خواست به خرس’ مربی.

که در ماه اوت زمانی که McClanahan رسما خواسته به جای گرگ ممکن است که به تازگی گرفته شده تحت باب Motzko در دانشگاه مینه سوتا است.

“هک هیچ” بود McClanahan را پاسخ دهد.

معجزه در یخ کهنه کار کرده بود با ممکن است به عنوان دستیار سال گذشته و نبود او مشتاق به تغییر است.

اما McClanahan دوست داشتنی بلیک که در آن دخترش سارا یک طبقه بازیکن در راه خود را به دارتموث و هنوز هم لذت می برد و درگیر بودن در هاکی. بعد دوباره فکر آن او موافقت کرد به این مربی موقت در حالی که مدرسه پیدا جایگزینی دائمی. اما که نمی آخرین طولانی ،

در فوریه. 4 موقت تگ برداشته شد و McClanahan تا به حال برنامه ای در دست خود را.

“مردم از من با داشتن سرگرم کننده است ؟ من انجام نمی دهد آن را به از آن لذت ببرید” McClanahan گفت: در این ماه. “در پایان سال من به عقب نگاه و می گویند,” من قادر به رسیدن به برخی از این کودکان و نوجوانان و چگونگی تاثیر آنها نه تنها بازی هاکی اما چگونه آنها روش زندگی است؟’ ”

که چه McClanahan از هاکی درس او آموخته است که در پای گیاه بروکس مربی تیم خود در دانشگاه مینه سوتا و در یک جفت تیم های بین المللی از جمله مدال طلا برنده 1980 تیم هاکی است که ضرب و شتم شوروی در آنچه به زودی شناخته شده به عنوان معجزه بر روی یخ.

وزوز اشنایدر 65 بود تنها عضو از سال 1980 در ایالات متحده المپیک تیم هاکی که در سال 1976 المپیک تیم ملی نیز هست. (پایونیر پرس)

McClanahan یکی از 12 Minnesotans که بروکس تصمیم به بازی برای این تیم نه از آنها برای بروکس در تو در آخر فهرستی از 20 بازیکن. وجود افراد درگیر در ایالات متحده آمریکا هاکی که فکر بروکس بود که فقط با کمک خود بچه ها ؟

“شاید برخی از مردم” گفت: وزوز اشنایدر که از بابیت به عنوان بخشی از بروکس برای اولین بار در استخدام, کلاس در مینه سوتا است. “اما آنها خوب بازیکنان هاکی — و آنها را به دست آورد. همه آنها بازیکنان خوب همه پیش نویس بالا است.”

اشنایدر بود پیوست McClanahan (St. Paul), بیلی بیکر (Grand Rapids), Neal Broten (روسو), Dave مسیحی (Warroad), Steve Christoff (ریچفیلد) جان هارینگتون (ویرجینیا), Steve Janaszak (White Bear Lake) علامت Pavelvich (Eveleth) مایک رمزی (Minneapolis) اریک Strobel (روچستر) و فیل Verchota (دلوت).

دو بازیکن گلزن برجسته مارک جانسون و در اواخر باب Suter, شد, از, Madison, Wis.

همه بازیکنان مناسب سبک بروکس می خواستم به بازی ترکیبی از آمریکای شمالی شن و بین المللی کنترل جن. که راه مربی پیش بینی آمریکایی ها خواهد خود را برنده اول هاکی مدال 1960 بازی در اسکو دره.

راب McClanahan سمت چپ ساعت فنلاند Jorma Valtonen رول بر روی یخ در دوره سوم از ایالات متحده آمریکا در مقابل فنلاند در بازیهای المپیک هاکی بازی در Lake Placid, New York, Feb. 24, 1980. McClanahan فقط با قرار دادن گل سوم گذشته دروازه بان. (عکس از آسوشیتدپرس)

دو تیم بهترین هدف-گلزنان رالف کاکس و دیو Delich شد و در نهایت در سمت چپ نهایی کردن فهرست به دلیل آن اشنایدر به یاد. “کسانی که احتمالا دو تا از بهترین بچه ها از خط آبی در به ثمر رساندن اهداف,” او گفت:. “اما Herbie می خواستم جن کنترل و به پوشیدن اونا پایین بیش از حد و آن دسته از بچه ها نیست به عنوان سریع به عنوان هر کس دیگری. او می خواست که کنترل. بود که سبک خود را.”

McClanahan متناسب با این لایحه کاملا. 5-پا-8, 180 پوند مرکز, او تا به حال 45 اهداف و 67 کمک در سه فصل در تو و یک عضو از تیم بروکس با هم برای 1978 مسابقات قهرمانی جهان در مسکو. آنها ششم به پایان رسید.

“ما همیشه انجام,” او گفت:.

اما این مورد را تغییر دهید. بروکس کشیده هر رشته به قرار دادن با هم رویای خود را در تیم برای بازی های المپیک 1980 و سپس آنها را به حال بازی قابل توجه 63 نمایشگاه قبل از بازی آغاز شده و در هفته دوم در ماه فوریه است.

“و ما فقط 12 از آن بازی در خانه” McClanahan گفت. “این فوق العاده بود. آن را سرگرم کننده ترین من تا به حال — دست پایین ترین سرگرم کننده است.”

در آن 63 بازی به علاوه هفت در المپیک و مسابقات McClanahan به طور متوسط بیش از یک نقطه در یک بازی 34-36-70 در نمایشگاه 5-3-8 در بازی های المپیک است. پیش نویس توسط بوفالو قبل از بازی های المپیک, او با بازی 144 بازی NHL شده است و فقط به موفقیت در کسب و کار دیگر نهادی سهام و معاملات فروش در Craig-Hallum سرمایه ،

یک 2015 کسب و کار خودی داستان اشاره کرد McClanahan, 61 به عنوان یکی از “48 از بهترین بازیکنان هاکی روی دیوار خیابان.” که شده است حکومت برای Lake Placid فارغ التحصیلان. اشنایدر 65 تا به حال یک موفقیت حرفه ای در املاک و مستغلات است که او را فرستاده در سراسر جهان است.

“هربی نیست فقط انتخاب بازیکنان هاکی او برداشت بچه ها که موفق بودند و این نشان داد که قبل از او به ما نشان داد پس از” McClanahan گفت. “ما همه در رفته برای انجام کارهای مختلف; ما نه فقط بازیکنان هاکی.”

McClanahan در نهایت تصمیم به مربی خرس چرا که او دوست دارد این تیم است و می خواهد برای کمک به آنها را رشد به عنوان بازیکن و مردم است.

“من به لذت از تلاش برای به دست آوردن این بچه ها به درک که آنها قادر به انجام بیش از آنها را درک کنند چرا که آنچه در هربی به ما نشان داد” او گفت:. “و این نه بدون آن کار سخت و تلاش شما را به خودتان اختصاص آن.”

او گرفته هر نشانه از مربی سابق ، بروکس به عنوان قابل توجه به سبک خود را به عنوان موفقیت خود را — صادقانه به گسل معروف خود تیم است. آن روزها در حال انجام McClanahan گفت. در زمان های مختلف متفاوت بازیکنان.

“من شرکت دارم منظم. من انتظارات,” او گفت:. “اما شما نمی توانید مربی بود که — اگر شما در حال رفتن به از بازیکنان خود را در نتایج است که شما می خواهید. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید انجام دهید که. آن متفاوت ورزشکار.”

بروکس McClanahan اشاره کرد: “من دوست او بود و من مربی است.”

“من می ترسم از او,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم هر کسی از مینه سوتا را به شما بگویم که — و آن را از دوره های مختلف که در آن او دیکتاتور. ما او را به نام ” آیت الله خمینی.’ این چیزی است که ما او را به نام. ما به او شلاق در طول کریسمس ما حزب (در سال 1979).”

که McClanahan سبک. برای مثال او در دیدار با سه مقام ارشد کاپیتان حداقل یک بار در هفته.

“او واقعا دوستانه او می خواهد برای رسیدن به می دانم که ما به عنوان مردم” گفت: یکی از کسانی که کاپیتان Lachan رید. “او می پرسد ما در مورد مدرسه در مورد آنچه که ما در حال انجام در خارج از میدان یخ بازی. او واقعا دوستانه است; او نه ترسناک. او یک مربی بزرگ در این راه است.”

تا کنون حاصل شده است وجود دارد بیش از حد. خرس (18-5-0) رتبه بندی شماره 2 در دولت و دانه بالا در کلاس 2A-بخش 6 بخش. آنها شروع به پنج برابر شماره 8 دانه هاپکینز در بلیک.

“ما که در آن ما می خواهیم به حال McClanahan گفت. “ما در حال گرفتن نزدیک تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im