St. Paul موزه ها اخراج کارکنان تعلیق داوطلبانه برنامه های, درخواست جامعه برای کمک به

Category: توین سیتی No comments

چند عمده St. Paul موزه بسته COVID-19 و سرقت از سه بزرگترین ماه از درآمد اعلام کرد که آنها خواهد بود تخمگذار کردن تا 80 درصد از کارکنان خود را به منظور کشش ذخایر خود را.

“این یک جلسه سخت گفت:” آلیسون قهوه ای رئیس جمهور و مدیر عامل موزه علوم مینه سوتا. او خطاب کارکنان خود را از طریق یک لوله از Google Hangouts جلسه صبح سهشنبه اجازه آنها را می دانیم که 450 نفر خواهد بود به طور موقت گذاشته و باقی مانده 70 خود را ساعت کاهش می یابد شروع آوریل 1.

“این سخت بود برای ارائه و من مطمئن هستم که حتی سخت تر برای آنها را به شنیدن. من آرزو می کنم من می توانم تحویل داده اند متفاوت اخبار” او گفت:.

این یک وضعیت مشابه در مینه سوتا موزه کودکان که در آن غیر انتفاعی است رئیس جمهور دایان Krizan اعلام کرد که آنها خواهد بود furloughing 75 درصد از کارکنان خود را, موثر, مارس 29. او به خودش 75 درصد کاهش پرداخت به عنوان به خوبی.

“این دلخراش به این مراحل گفت:” باب Ingrassia معاون رئیس جمهور در روابط خارجی در موزه کودکان. “آن روز غم انگیز. شده است وجود دارد بسیاری از اشک است.”

مینه سوتا تاریخی جامعه گفت: کارکنان خود را در حال پشتیبانی از طریق پایان ماه مارس. پس از آن ؟

“ما احساس تاثیر بودجه ما نیز خواهد شد و نیاز به تصمیم گیری سخت به زودی و احتمالا در اواخر این هفته گفت:” جسیکا Kohen سخنگوی موزه.

عمده تلفات در طول زمان اوج

موزه ها درهای خود را بسته مارس 13 به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد در دو هفته. اما هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که محدودیت ها بلند خواهد شد هر زمان به زودی.

موزه رهبران مجبور به نگاه بیشتر پایین جاده.

“ما یک برنامه ریزی ورزش از بسته بودن سه ماه” Ingrassia گفت. “از دست دادن درآمد است که می آید به موزه از طریق فروش بلیط و عضویت فقط از مارس تا ژوئن خواهد بود $2 میلیون نفر است. ما نیاز به اقدامات جدی بلافاصله برای حفظ و یا گسترش عامل ما بودجه است. اگر ما همچنان در زمان رای ما اجرا از پول به زودی.”

برای بسیاری از موزه ها بخش عمده ای از درآمد خود را از سه منبع: بازدید و عضویت در اعطای وام نمایشگاه به دیگر موزه ها و کمک های مالی خصوصی.

در ماه مارس آوریل و مه در حال شلوغ ترین زمان برای, St. Paul موزه ها به دلیل شکستن بهار و مدرسه اردوهاي.

داشتن این درآمد از بین برود 25 درصد از کودکان موزه بودجه Ingrassia گفت.

“ما حتی نگاه ماه ژوئن گذشته و در عین حال از نظر مالی تاثیر,” او گفت:. “فرض کنید ما قادر به بازگشایی, ما نمی دانیم که چه حضور و غیاب خواهد بود.”

آن را حتی بیشتر از دست دادن برای موزه علوم.

“چهل درصد از درآمد ما در آمده از طریق این دوره از طریق پایان ماه مه” براون گفت. “این یک دوره زمانی که ما واقعا ساخت تا ما ذخایر نقدی که ما را از طریق بقیه سال.”

دیگر جریان درآمد خشک

با توجه به این که تمام موزه ها در همه جا هستند و درد و رنج همان تعطیلی نمایشگاه اجاره نمی باشد مورد استفاده قرار گرفتن پای دوم از سه پا درآمد مدفوع.

“بازدید کننده درآمد در حال رفتن به صفر است و ما نمی توانیم این کار را برای سایر موزه ها و یا تحقق ما کمک های مالی” براون گفت. “که دو سوم از ما جریان درآمد.”

است که برگ های کمک های مالی خصوصی که اغلب با رشته های متصل به پروژه های خاص.

برای مثال اگر کمک های مالی تعیین شد برای برخی از نمایشگاه ها و نمایشگاه می تواند باز نمی شود, اهدای نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در جای دیگر.

نمایشگاه در انتظار

این تعطیلی به معنای تعلیق نمایشگاه که برنامه ریزان کار کرده اند برای ماه یا سال.

موزه کودکان را “والاس و گرومیت: دریافت کرک!” و “شان گوسفند: گله این راه!” نمایشگاه قرار بود که باز برای جمعیت بزرگ و سپس اجاره به موزه های دیگر.

موزه علوم است یک نمایشگاه به نام “Strandbeest” که ترکیبی از علم و هنر برای ایجاد بزرگ “جانوران” ساخته شده از زرد لوله که “راه رفتن” با قدرت باد. آن را در این تابستان است اما در حال حاضر در خود نگه دارد.

این آوریل نیز 50 سالگرد روز زمین. موزه علوم در حال برنامه ریزی برای جشن که در راه بزرگ است اما نقل مکان کرد و خیلی از کسانی که تعاملات آنلاین.

این تعطیلی از این مقصد توریستی که در قرعه کشی بیش از یک میلیون نفر در سال به مرکز شهر را تحت تاثیر قرار کسب و کار در این نزدیکی هست به عنوان به خوبی.

“همه ما از بخش های کسب و کار در حال در هم تنیده” گفت: جو اسپنسر رئیس جمهور از سنت پل در مرکز شهر داد. “آنها همه تجربه واقعا شبیه اقتصادی اثرات در حال حاضر. بازدید کننده های ما نامگذاریهای بخش عظیمی از محلی و منطقه ای ما اقتصاد است.”

درخواست جامعه برای حمایت از

با آن معمول جریان درآمد خشک شدن این موزه ها به دنبال گزینه های دیگر و قرار دادن یک کلی درخواست برای کمک به جامعه.

آنها را کشف وام و کمک های مالی از امداد رسانی وجوه درخواست تسریع در پرداخت چند سال کمک های مالی به دنبال کمک از افراد و بنیادها و شرکت ها و تشویق اعضا به تمدید و دیگران به ثبت نام.

“این فوق العاده خواهد بود اگر مردم می تواند رسیدن به قانون گذاران خود را و اجازه دهید آنها را می دانم که همه غیر انتفاعی و همه موزه ها نیاز به فکر از نظر مالی حمایت” براون گفت.

موزه ها قرار داده اند پروژه های آموزشی و برنامه های آنلاین برای کمک به پدر و مادر که در حال تحصیل در خانه هستند و امید به جامعه باز خواهد گشت پشتیبانی به خصوص اگر این تعطیلی تمدید یا COVID-19 ریباند در پاییز.

اسپنسر گفت که او شنوا و از همه بخش های خصوصی و کسب و کار — یک پیام از همکاری او به عنوان “الهام بخش است.”

“من می شنوم از صاحبان کسب و کار و بخش عمومی رهبران چه می توانیم بکنیم, چه باید انجام شود, بنابراین همه ما را از طریق این ها با هم,” او گفت:.

یکی روشن کنار او دیده می شود این است که چگونه این بحران را شتاب رشد در سیستم عامل آنلاین و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی برای ارتباط بهتر با مشتریان خود را آنلاین.

“موزه علوم به عنوان مثال بزرگ است,” او گفت:. “آنها به تازگی برگزار شد یک تور مجازی از خود دیرین شناسی بخش است.”

دیگر پوشش نقره ای بوده و تعهد کارکنان براون گفت.

او گفت که او بود نقل مکان کرد و در طول Google Hangout جلسه که کارکنان پرسید که آیا آنها می تواند به حفظ دسترسی به ایمیل به طوری که آنها می تواند نگه داشتن کار بدون پرداخت.

“من عاشق ما کارکنان که باعث می شود آن را بسیار سخت تر,” او گفت:. “من می دانم که این چنین پرشور گروه که آنها را انجام دهد اما ما نمی تواند انجام دهد. ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را در حلقه بدون در نظر گرفتن مزیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>