St. Paul شهردار پیشنهاد $3.25 میلیون پل صندوق در میان COVID-19 بحران

Category: توین سیتی No comments

St. Paul شهردار ملوین کارتر پیشنهاد آنچه که او خواستار سنت پل پل صندوق در چهار شنبه بعد از ظهر که طراحی شده است برای ارائه فوری و اضطراری برای کمک به خانواده های کم درآمد و کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19 بحران است.

“جامعه ما در حال حاضر مواجه با دو بحران” کارتر گفت. “همانطور که ما ظهور برای رسیدگی به بحران بهداشت و ما نیز باید عمل فوری و قاطعانه به آدرس فشار مالی بسیاری از ما ساکنان و کسب و کار روبرو هستند در حال حاضر.”

سنت پل پل صندوق شامل 1 میلیون دلار سرمایه گذاری برای ارائه به خانواده های کم درآمد با 2000 دلار در کمک های مستقیم برای اجاره و یا وام مسکن پرداخت. به منظور واجد شرایط خانواده باید درآمد در یا زیر 40 درصد مساحت متوسط درآمد و یا در حدود $40,000 برای یک خانواده چهار چهار عضو است. آنها همچنین باید حداقل یک دانشجو در پل, عمومی سیستم مدرسه و با تجربه از دست دادن قابل توجهی از درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سنت پل پل صندوق همچنین شامل یک $2.25 میلیون دلار سرمایه گذاری برای ارائه کسب و کارهای کوچک با 7500 دلار کمک های مالی برای کمک به پوشش هزینه های مختلف. به منظور واجد شرایط کسب و کارهای کوچک باید در استخدام 20 کارمند و یا کمتر و درآمد ناخالص سالانه 2 میلیون دلار یا کمتر است. آنها همچنین باید در عمل در سنت پل برای حداقل شش ماه و نشان دادن درآمد قابل توجهی اثرات در مدل کسب و کار خود.

“ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مدت این آخرین و نه می تواند به ما در پیش بینی دامنه تاثیر بر جامعه محلی ما” کارتر گفت و تاکید کرد که یک چیز واضح است. “ما باید از هر اقدام ما می تواند در حال حاضر برای کاهش اثرات مضر آن است.”

با توجه به کارتر کل $3.25 سرمایه گذاری تامین می شود از طریق St. Paul مسکن و توسعه اقتدار بودجه خواهد شد و رای گیری برای تصویب نهایی در هفته آینده. اگر به تصویب رسید کارتر گفت او را اولویت بندی سرعت از آنجا که او می داند که اعضای جامعه نیاز به کمک فوری.

“وجود دارد نیاز به شروع به کمک به جریان راست در حال حاضر” کارتر گفت. “همانطور که ما منتظر دستورالعمل برنامه توسعه در سطح دولت و در سطح فدرال ما را نشان می دهد جامعه ما که در شهر سنت پل را به سرعت حرکت می کند و حرکت می کند پشتکار و حرکت فوری به نگه دارید تا ما محلی اقتصادی اکوسیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>