St. Paul شهردار گسترش پل صندوق به $3.85 میلیون دلار از طریق کمک های محلی پشتیبانی

St. Paul شهردار ملوین کارتر روز سه شنبه اعلام کرد گسترش پیشنهاد St. Paul پل صندوق به $3.85 میلیون اگر به تصویب رسید و در اواخر این هفته.

پیشنهاد شده توسط کارتر در هفته گذشته این صندوق طراحی شده است برای کمک به خانواده های کم درآمد و کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19 بحران است. سنت پل پل صندوق شد تن به تن به عنوان $3.25 میلیون دلار سرمایه گذاری به تامین مالی از طریق, St. Paul مسکن و توسعه اقتدار بودجه.

که در مجموع افزایش یافته است با تشکر از حمایت های بشردوستانه و شرکت های بزرگ حامیان از جمله John S. and James L. نایت بنیاد Ecolab بنیاد Securian بنیاد مینه سوتا, ایالات FC, مینه سوتا وحشی سنت پل و مینه سوتا پایه و اکسل انرژی.

“من عمیقا قدردانی از این همکاران که شروع به پریدن کرد به جلو به ارائه کمک های اضطراری به خانواده ها و کسب و کارهای محلی” کارتر گفت: در یک بیانیه آماده. “سخاوت خود را نشان می دهد روح وحدت ما نیاز به زنده ماندن و بازسازی از این بحران با هم.”

پس از ارائه آن به St. Paul شورای شهر در هفته گذشته کارتر ساخته شده یک زن و شوهر از تغییرات پیشنهادی سنت پل پل صندوق.

همه خانواده با حداقل یک فرزند زیر 18 سال خواهد بود واجد شرایط برای درخواست. قبلا یک خانواده تا به حال به حداقل یک دانشجو در پل, عمومی سیستم مدرسه.

علاوه بر این پس از تصویب بسته محرک فراهم می کند که کمک های مالی از 1200 $در هر فرد بالغ برای مردم درآمد $75,000 یا کمتر و همچنین افزایش بیکاری در سنت پل پل صندوق ارائه خواهد شد $1,000 کمک های مالی به خانواده ها به جای $2,000 در اصل ارائه شده است. این را تکمیل فدرال کمک و تعدادی از خانواده ها خدمت کرده است.

به منظور واجد شرایط خانواده باید درآمد در یا زیر 40 درصد مساحت متوسط درآمد و یا در حدود $40,000 برای یک خانواده چهار نفر از اعضا و با تجربه از دست دادن قابل توجهی از درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مدت این آخرین و نه می تواند به ما در پیش بینی دامنه تاثیر بر جامعه محلی ما” کارتر گفت: در هفته گذشته. “ما باید از هر اقدام ما می تواند در حال حاضر برای کاهش اثرات مضر آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im