St. Paul مجلس را محکوم ضد آسیایی, شعارهای پس از وبینار در تبعیض قطع شده است با اظهارات نژادپرستانه

با حوادث نام برد و حتی خشونت در ذهن یک سنت پل غیر انتفاعی مستقر در سازمان برگزار شد بحث آنلاین به تازگی با تمرکز بر تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار در طول همه گیر تنها به تلاش کردن خط هنگامی که مهمانان ناخوانده شروع ارسال موهن اظهارات.

از لحاظ نژادی شارژ نفوذ است آخرین نمونه از “زوم بمب گذاری” و یا ایجاد وقفه در یک ویدئو کنفرانس در جلسه آنلاین, نرم افزار زوم در همان روح به عنوان یک میل لنگ تماس گیرنده.

این ائتلاف از رهبران آمریکایی امیدوار به زندگی می کنند جریان بحث و گفتگو صبح روز جمعه با مورخ اریکا لی و مینه سوتا وزارت حقوق بشر کمیساریای ربکا Lucero اما رها که تلاش هنگامی که مهمانان ناخواسته شروع به ارسال “f— Asin” (sic) و دیگر اظهارات صریح در چت آنلاین منطقه است.

دولت Rep. Kaohly او DFL-St. Paul, بعد, نوشته شده یک تصویر از نظرات منفی در Facebook صفحه.

“من نمی تواند شروع به توصیف آنچه که من احساس زمانی که کشت و نژادپرستانه نظرات شروع به ظاهر می شود,” او گفت:. “این یک اسکرین شات از فقط یک بخش کوچک از نظر. بسیاری از مردم وارد این فضا به دنبال همبستگی و راه حل. این ناامید کننده است که هواپیماربایان مانع از شرکت کنندگان در بحث است اما آنها را دور عزم ما برای مبارزه با نفرت.”

غیر انتفاعی دارای آپلود ویدیو کامل از وبینار با عنوان “مقابله با بیگانه ستیزی و ضد آسیایی, خشونت” — بر روی آن کانال یوتیوب.

توقف AAPI نفرت تلاش لس آنجلس مبتنی بر آسیا و اقیانوس آرام در سیاست گذاری و برنامه ریزی شورا به دنبال افزایش گزارش جرایم ناشی از نفرت و حوادث در مقابل آمریکایی های آسیایی تبار در طول بیماری همه گیر از جمله بیش از 1000 موارد بین مارس 19 و 31 مارس است. حوادث طیف وسیعی از قربانی و آزار و اذیت به حملات خشونت آمیز.

به دستور رژیم صهیونیستی است. تیم Walz’ دفتر وزارت مینه سوتا حقوق بشر به تازگی راه اندازی یک خط تلفن به جمع آوری گزارش از افرادی که احساس می کنند شده است تبعیض در ارتباط با این بیماری همه گیر. شماره تلفن رایگان است 1-833-454-0148.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im