St. Paul رختشویی co-op دسته همه مترو در بیمارستان نیاز دارد و آماده برای عمل است

فیل Foussard می داند کار خود را به عنوان مدیر سیستم های بهداشتی تعاونی لوندرس نمی آیند بسیار مورد توجه و او امیدوار به نگه داشتن آن است که راه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سنت پل co-op است که متعلق به شهرهای دوقلو’ عمده مراقبت های بهداشتی شرکت ها و فراهم می کند تمام خدمات خشکشویی به هر مترو بیمارستان. که عمده دندانه دار در یک سیستم مهاربند به صورت سنبله در بیماران است.

در میان COVID-19 شیوع HSCL در حال حاضر دیده می شود تقریبا 25 درصد افزایش در لباس های شسته شده نیاز از نور آبی رنگ اسکراب مناسب و همچنین 25 درصد افزایش زرد انزوا لباس در نظر گرفته می شود تجهیزات حفاظت شخصی فرسوده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در این زمینه است.

“کار ما این است که فقط برای اجرای” Foussard گفت. “این یک خدمات مشتری گرا امکانات, اما شما نمی شنوند چقدر مگر اینکه یک مشکل وجود دارد.”

‘آرامش قبل از طوفان’

پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به نام خاموش اعمال جراحی الکتیو و درمان برای روشن شدن فضا برای coronavirus بیماران HSCL کلی رختشویی حجم کاهش یافته است 30 درصد Foussard گفت.

“متاسفانه آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که این نوع از آرامش قبل از طوفان” Foussard گفت. “همه از این بیمارستانها اشغال است راه را به پایین.”

HSCL می توانید یک افزایش 50 درصد در تسهیلات خود را به این Payne-Phalen محله و رهبران آن رسیده اند به دیگر لوندرس در idled صنعت مهمان نوازی برای ظرفیت اضافی اگر آن مورد نیاز است.

Foussard گفت که آنها “تماشای بسیار نزدیک” چگونه مشابه دیگر خدمات خشکشویی در ضربه سخت تر مناطق کشور در پاسخ به تقاضا است.

‘مدل پيشبينی’

Unitex که دسته لباس های شسته شده برای اکثر بیمارستان ها در شهر نیویورک مترو منطقه باقی می ماند و زیر ظرفیت با وجود این شهر سنبله در موارد Foussard گفت. بیمارستان مرکزی خدمات را پوشش می دهد که بسیاری از سیاتل منطقه نیز زیر ظرفیت است.

“ما در حال استفاده از آن به عنوان یک مدل پيشبينی ما” Foussard گفت.

مترو بيمارستان با استفاده از حدود 50 درصد قابل استفاده مجدد انزوا لباسهای که HSCL launders; دیگر 50 درصد استفاده می شود یکبار مصرف هستند Foussard گفت.

“ما نمی توانیم هر بیشتر در زنجیره تامین یا در مالش یا انزوا لباس” Foussard گفت. “وجود دارد هیچ کدام در دسترس برای خرید در بازار جهانی. بسیاری از ما در حال تولید در چین; که بدیهی است که تا به حال برخی از چالش است. رفته ایم جایگزین ساخت سایت در مکزیک پاکستان اما وحشت از ویروس منجر به سراسر کشور تقلا برای خرید همه چیز. فقط وجود هیچ کدام در دسترس است.”

Foussard گفت: آنها می توانند دریافت منابع جدید در آینده دو تا چهار هفته. “ما در حال کار بر زنجیره تامین بسیار سخت است” او گفت:.

900,000 پوند کتانی

Foussard گفت که او تا به حال یک چشم مشتاق خود را 370 نفر نیروی کار پس از یک کارگر بود COVID-19 علائم, اما نه یک مورد تایید شده و پس از سفر به خارج از کشور حدود دو هفته پیش. دو کارگر دیگر شده اند دور از محل کار برای مراقبت از اعضای خانواده نشان داده اند که علائم کروناویروس.

“ما می خواهیم هر کسی با هر گونه علائم به ماندن صفحه اصلی” Foussard گفت. “ما در حال آماده سازی خودمان را به نگاه اگر ما نیاز به تست (کارکنان) درجه حرارت. که پیچیده است از نظر قانونی آیا ما می خواهیم به انجام آن است یا نه.”

HSCL فرآیندهای به طور متوسط 900,000 پوند کتانی خاکی در هر هفته به عنوان اگر آن را در درب عفونی. Foussard گفت: آنها به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مینه سوتا وزارت بهداشت.

HSCL شده است تشویق کارگران برای حفظ فاصله و دریافت شده است ضد عفونی کننده دست از همسایه 11 حلقه چاه ارواح رسومات.

“با کروناویروس ما تغییر نکرده ما روش های پردازش البته وجود دارد بیشتر علاقه حاد در نگهداری کارکنان سالم از آنجا که ما به آنها نیاز” Foussard گفت. “آنها ضروری نیروی کار است.”

بحرانی تامین خط

با HSCL زمینه نقش آینده به خط مقدم دیرین کارکنان اکثریت شده اند که در بخش co-op برای بیش از 10 سال است احساس غرور و افتخار است.

“ما خط عرضه حیاتی است تحت هر روز برای مراقبت های بهداشتی پس از آن واقعا تغییر آنچه ما انجام می دهیم” Foussard گفت. “آنچه در آن است انجام شود این است که اعتبار بسیاری از کارکنان ما. آنها می دانند که آنها درک چقدر مهم است نقش خود را که واقعا یک چیز مثبت است. من فکر می کنم بسیاری از ما صاحبان و مشتریان متوجه شده اند این است که بسیار حیاتی برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de