St. Paul نقاش با کودک بیمار اعطا شش ماه اقامت اخراج

Category: توین سیتی No comments

یک St. Paul نقاش که برگزار شده بود در لوئیزیانا مهاجرت بازداشتگاه در انتظار اخراج به هندوراس است که پشت در خانه با خانواده اش در پی تلاش های وزیر بهداشت ، ctq, St. Paul شهردار ملوین کارتر و دیگر رهبران سیاسی.

آرماندو میراندا Enriquez اجازه خواهد داشت برای باقی می ماند در ایالات متحده حداقل به مدت شش ماه دیگر در حالی که او 6 ساله پسر Jairo در انتظار عمل جراحی پیوند مغز استخوان و جراحی برای اصلاح گوش ناهنجاری و دیگر بیمارستان برای درمان یک اختلال ژنتیکی نادر.

“هیچ خانواده باید از هم جدا در زمان خود از نیاز و من خوشحالم که ما قادر به پشتیبانی آرماندو تلاش برای باقی می ماند با خانواده اش گفت:” Klobuchar روز جمعه در یک بیانیه نوشته شده است. “افکار ما هستند با Jairo خود را در طول عمل جراحی و بهبود است.”

در اواخر ژانویه Enriquez بازداشت شد توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک در خارج از St. Paul صفحه اصلی در حالی که کودکان خود را آماده برای مدرسه.

Enriquez که دستور داده شده است به ترک این کشور توسط یک مرز دادگاه از 14 سال پیش تا به حال به جای یک زندگی برای خود در خیابان که در آن او متاهل با سه فرزند و استخدام چهار کارگر در خانه اش-شرکت نقاشی.

در فوریه. 6 کارتر پیوست معاون شهردار Jaime Tincher اعضای هیات از Klobuchar و یک وکیل برای Enriquez در بداهتا جمع نماز و خدمات کلیسا برای Enriquez در Ministerios Internacionales ریوس de Agua Viva کلیسا در Reaney خیابان که در آن Enriquez عضو فعال است.

خود را وکیل دانیل رابینسون Briand از پوئرتا گراند حقوقی در مینیاپولیس به اشتراک گذاشته شده اخبار خود را به طور موقت انتشار توسط پیام متنی به مخاطبین کلیدی شنبه شب: “آرماندو خانه با خانواده اش!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>