St. Paul همونگ روزنامه ویرایشگر تشبیه همونگ مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان یهودی نازی هواداران

Category: توین سیتی No comments

در یک داغدار پست های رسانه های اجتماعی سردبیر یک St. Paul مبتنی بر همونگ روزنامه به نام جنوب شرقی آسیایی همکاری با جمهوری خواهان در پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری تشبیه آنها به یهودی نازی ها هوادار.

اعضای دولت حزب جمهوری خواه ابراز خشم و خواستار عذرخواهی. Wameng Moua ناشر و سردبیر همونگ امروز کاهش یافت و به پایین Feb. 24 پست که به اشتراک گذاشته شده روی خود, شخصی, Facebook account.

“در آلمان نازی آنها داوطلب خدمت سربازی یهودیان به انجام هیتلر دستور” نوشت Wameng Moua در این پست. “این است که ما Judenrat کمیته.”

این Judenrat کمیته بودند شوراهای تاسیس در آلمان-سرزمین های اشغالی به نمایندگی از جوامع یهودی به مقامات در طول جنگ جهانی دوم است.

در صبح روز جمعه او در دفاع از اظهارات خود در رسانه های اجتماعی گفت, آلمانی, رهبر آدولف هیتلر برای اولین بار در بی اعتبار رسانه ها و سپس سکوت دانشمندان و کارکنان دولت به پایان رسید آزادی های مدنی اجازه متحدان ثروتمند به خرید رسانه ها و ایجاد یک defacto دولت فشار و در نهایت خواستار بازگشت به “سنتی” ارزش هایی که به زودی منطق به ارسال اقلیت های قومی به اردوگاه های مرگ.

“ما بین مرحله 2 – 4,” Wameng Moua نوشت.

Wameng Moua اصلی ارسال یک پاسخ مستقیم به زیر نویس عکس های ارسال شده توسط حساب رسانه های اجتماعی “مینه سوتا تهمت پیروزی” جشن اخیر جمع چند ده همونگ-رهبران آمریکایی با نمایندگان مینه سوتا ایران در مقابل بزرگ “تهمت” آگهی ها.

در میان کسانی که در حضور جنیفر Carnahan, صندلی مینه سوتا حزب جمهوریخواه و Sia در حقیقت یک جمهوریخواه نامزد کنگره صندلی های برگزار شده توسط کنگره ایالات متحده بتی McCollum یک دموکرات از سنت پل.

در این پست آمده است: “امشب آسیایی اقیانوس آرام آمریکا تعامل جامعه رویداد یک موفقیت بزرگ بود!! آن خانه بسته بندی شده به شنیدن از MNGOP رئیس جنیفر Carnahan, CD4, نامزد Sia پایین و دیگر نامزدهای جمهوری خواه و مقامات. ما در حال ایجاد یک تیم بزرگ از داوطلبان که هیجان زده به دریافت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتخب!”

در واکنش به Wameng Moua را Facebook پست Carnahan ارسال شده خود را به شدت دقت پاسخ به توییتر پنج شنبه شب: “من تقاضای عذرخواهی برای این نفرت انگیز, نفرت انگیز متعصب و معکوس نژادپرستانه رسانه های اجتماعی ارسال توسط ترسناک افراطی. و ما تعجب می کنم که چرا این کشور است تا تفرقه. فقط نگاه به سمت چپ.”

این همونگ جامعه ی آمریکا از لحاظ تاریخی تکیه دموکرات با, باریک درصد شناسایی به عنوان جمهوریخواه و بسیاری از کارش اما کمک رسانی به همونگ رای دهندگان به نظر می رسد افزایش یافته و از هر دو طرف. محلی رقابت های سیاسی کشیده شده اند همونگ دموکراتیک نامزدها و همونگ نامزدهای جمهوری خواه به طور یکسان.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و عملیات اجرایی در اطراف مهاجرت را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای هر دو طرف بحث مهاجرت.

تشدید بحث در مینه سوتا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخیرا مذاکرات با دولت لائوس به طور بالقوه اجازه می دهد اخراج همونگ و زبان تایی مهاجران با سوابق کیفری از آمریکا به لائوس یک کشور کمونیستی.

این پیشنهاد می تواند تاثیر 4,800 مردم در سراسر کشور از جمله چند صد در مینه سوتا با توجه به داده های جمع آوری تلاش مستقر در دانشگاه سیراکوس.

همونگ پناهندگان شروع به ورود در اعداد بزرگ در ایالات متحده آمریکا پس از جنگ ویتنام. مینه سوتا به حدود 84,000 همونگ ساکنان با توجه به سرشماری جمعیت و متراکم ترین غلظت همونگ در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>