سنت پل مدرسه منطقه می تواند برخی از مدارس در اوایل پاییز سال 2021 به عنوان ثبت نام در ادامه به سقوط.

هیئت مدیره مدرسه در سه شنبه شب تایید شروع از دو سال برنامه ریزی فرایند است که به دنبال بهتر مطابقت آن ارائه شده به چه St. Paul خانواده ها می خواهند.

مقامات انتظار می رود یک دوجین یا بیشتر کار گروه عمل خواهد شد در یک بار در چنین موضوعات به عنوان مونته سوری, آموزش و پرورش, همونگ دوگانه غوطه وری و نژادی یکپارچه سازی. برخی از برنامه ها یا مدارس می تواند گسترش یافته اگر تقاضای حکم آن را در حالی که دیگران ممکن است نزدیک است.

این روند فقط در شروع و خاص ساختمان شده اند نام برد.

جکی ترنر رئیس اجرایی گفت: این منطقه می شنود همه زمان ها است که ساکنان می خواهید بیشتر هنر, موسیقی, رقص, پس از برنامه های مدرسه و یا اجتماعی کارگران است.

“به منظور انجام این کار ما نیاز به برخی از اقتصاد مقیاس” او گفت:.

ترنر گفت: آنها را نگاه ادغام و repurposing ساختمان مدرسه; نگرانی های علمی از جمله برنامه درسی هستند و نه بخشی از گفتگو.

مجموع ثبت نام در منطقه از جمله مهد کودک کاهش یافته است توسط بیش از 2000 دانش آموزان از ماه ژوئن سال 2016 زمانی که یک تقسیم هیئت مدیره مدرسه در برابر رای و سپس سرپرست والریا سیلوا توصیه به Galtier ابتدایی.

که آخرین بار مدیره علنا مورد بحث بسته شدن یک مدرسه خاص.

مدرسه جدید عضو هیئت مدیره جسیکا Kopp شد پدر و مادر رهبر در ال روزاریو ابتدایی به عنوان منطقه وزن چه چیزی برای انجام با ال روزاریو و Galtier دو میدوی elementaries عامل به خوبی در زیر ظرفیت است.

او گفت: آن را “دیوانه-ساخت” تلاش برای افزایش ثبت نام در ال روزاریو. آنها شروع به دیدن نتایج او گفت: هنگامی که آنها تمرکز خود را به چه نوع از مدرسه آنها را می خواستم.

بر خلاف آن سال زمانی که منطقه به نظر می رسید که هیچ برنامه ای برای میدوی, Kopp گفت که او می بیند “اندیشه و قصد” در منطقه فرآیند جدید برای هماهنگی با منابع با تقاضا است.

“این احساس بسیار بیشتر اطمینان بخش” او گفت:.

هیئت مدیره رای دادند 7-0 به این روند آغاز شده است. آنها خواستار آن را “تصور SPPS.”

برخی از تغییرات را می توان در محل سقوط 2021 و بقیه با سقوط 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im