به عنوان فرویو خدمات بهداشتی حرکت می کند به کاهش شغل و تخت بیمارستان در خیابان اعضای شورای شهر خواستار شفافیت بیشتر از این شرکت است.

کلمه بیرون درز اواخر سال گذشته که مینیاپولیس-بر اساس فرویو بود با توجه به طرح نزدیک به مرکز شهر سنت جوزف بیمارستان ظرف سه سال مدت کوتاهی قبل از این شرکت اعلام کرد این امر نصف این تعداد تخت در نزدیکی بتسدا توانبخشی بیمارستان.

عضو شورای شهر دای Thao می گوید او را معرفی قطعنامه روز چهارشنبه در مخالفت با هر گونه کاهش در تعداد تخت بیمارستان در خیابان و درخواست “شفافیت کامل” از فرویو روی “هیچ برنامه ای برای تغییر خدمات بهداشت و درمان در درون مرزهای آن.”

“ما در حال درخواست از آنها را نگه دارید در برنامه های خود” Thao گفت. “این باید یک روند شفاف است.”

Thao به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر به اعلام وضوح با دیگر اعضای شورای ربکا Noecker جین شاهزاده و Nelsie یانگ.

همچنین در حضور نمایندگان مینه سوتا انجمن پرستاران که نشان دهنده 210 کارکنان در بتسدا و بیش از 600 در سنت جوزف است.

MNA جمهور مری ترنر یک مراقبت های ویژه در شمال بیمارستان یادبود در رابینزدیل گفت او نگران St. Paul ممکن است از دست دادن هر دو بيمارستان ،

“آن دو بزرگ کارفرمایان” ترنر گفت.

فرویو خدمات بهداشتی و درمانی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آن را “سهام شورای شهر تعهد به بهبود سلامت St. Paul ساکنان.”

“بیش از گذشته چند ماه ما ملاقات با بیش از 100 ذینفعان گروه در سنت پل و شرق مترو به تولید ایده ها و مدل برنامه ای که آدرس های آینده ما از سیستم بهداشت و درمان به نمایندگی از بیماران ما” بیانیه ای گفت:. “برای مثال ما تعهد به پرورش قوی بهداشت و درمان اکوسیستم منجر به همکاری با شهرستانها مرکز بهداشت مستقل فدرال واجد شرایط مرکز بهداشت در سنت پل. ما از شورای جامعه و ارزش ما MNA پرستاران به ادامه کار با ما برای بهبود بهداشت و درمان در سنت پل.”

Thao گفت که او blindsided خبری که فرویو برنامه ریزی برای قطع تخت در بتسدا و با توجه به بسته شدن خیابان یوسف.

“هنگامی که من برای اولین بار متوجه رفتن آنها به آن عمل من تو را دیدم آن را در مقاله” Thao گفت. “من امیدوار بودم ما بهتر همکاران از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de