سنت پل می پرسد مرکز شهر صاحبان ساختمان به بازگشایی skyways بسته برای اقامت در خانه سفارش

شهر سنت پل هرگز خواسته مرکز شهر صاحبان ساختمان به پل هوایی پل اتصالات اما برخی انجام داده اند به هر حال در نور از coronavirus بیماری همه گیر. آنها به زودی می تواند در صورت نقض اعلامیه از شهرستان سالن.

مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر شده و او, مارس 23 اجرایی اقامت در خانه سفارش با توجه به کروناویروس همه گیر “جزیره گنج مرکز حمل و نقل مترو و, St. Paul باشگاه ورزشی رفت و سرکش و فقط بسته” گفت: لایحه Hanley, صندلی های این شهر راه هوایی حکومت کمیته مشورتی.

روز چهارشنبه St. Paul شورای شهر مجددا در آن به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه که در مرکز شهر skyways باید باز باقی می ماند به ساکنان اجازه می دهد دسترسی به خدمات مورد نیاز از جمله ایستگاه مرکزی و اتحادیه انبار راه آهن نور متوقف می شود بانک خود پرداز atm و Walgreens داروخانه در جزیره گنج مرکز.

“صبح امروز جزیره گنج دارای بازگشایی” Hanley گفت: “اما دیگران نه قطع (دسترسی) در ایستگاه مرکزی.”

برخی از صاحبان ساختمان ابراز نگرانی در مورد امنیت و ویروس های احتمالی گسترش اما مقامات شهر می گویند ترافیک پا نور است و بیش از 7000 ساکنان که در پل هوایی-ساختمان متصل بستگی پل اتصالات.

ریکاردو سروانتس مدیر این شهرستان در بخش ایمنی و بازرسی اطلاع شورا در روز چهارشنبه است که بسته شدن و یا تغییر راه هوایی ساعت نیاز به صاحبان ساختمان به رفتن را از طریق یک فرایند با شهر ندارد. اکثر skyways انتظار می رود برای باز باقی می ماند از 6 صبح تا نیمه شب.

“فرمان اجازه می دهد استثنا برای این ساعت, اما این است که از طریق یک فرایند است که نیاز به تصویب شورای شهر,” او گفت:. “به راه هوایی را فراهم می کند آب و هوا برای حفاظت از ساکنان در صورتی که نیاز به رسیدن به … رسانه های خرده فروشی مواد غذایی و یا نسخه. … آن را نیز به عنوان یک راه برای ورزش کردن در آب و هوای نامساعد.”

در درخواست خود دادستان شهرستان را بررسی فرماندار اجرایی برای دیدن اگر آن را صحبت می کند و به بسته شدن راه هوایی.

“تاپیک زبان در آن وجود دارد که ممکن است تفسیر به عنوان یک فرصت برای کسب و کار است که کارکنان به ساختمان خود را” سروانتس گفت. “آنچه که ما وارد است راه هوایی می تواند از منظر حقوقی همچنان به کار گیرند. آن است که مطابق با سفارش از فرمانداری.”

همچنین بر اساس یک بررسی درخواست توسط شهرستان Ramsey County بهداشت عمومی تعیین می شود که با توجه به عرض کافی از skyways آنها اجازه می دهد به اندازه کافی فضا برای اجتماعی فاصله.

عضو شورای ربکا Noecker که نشان دهنده مرکز شهر گفت: راه هوایی بسته شد غیر قابل قبول و صاحبان ساختمان نیاز به نگه داشتن آنها را باز کنید. “برای کسانی که نمی, من می خواهم به می دانم که چگونه ما در حال اجرای قانون ما,” او گفت:.

عضو شورای جین شاهزاده تکرار آن نگرانی گفت: “من واقعا خوشحالم که این تحلیل این است که نگه داشتن skyways باز در کوتاه مدت به عنوان یک تعهد نسبت به همسایگان ما در مرکز شهر.”

سروانتس گفت که قبل از چهارشنبه جلسه شورای شهر ارائه شده بود “ارشاد و ارتباطات” به آن دسته از صاحبان ساختمان بود که پرسش در مورد قوانین و فرستاده قوی تر زبان به صاحبان ساختمان که تا به حال خود را بسته پل هوایی پل “قرار دادن آنها در اطلاع.”

در اين شورا درخواست او گفت: او آغاز خواهد شد پله تا اقدامات با نقض اعلامیه. “خواهد شد که یک اقدام پس از امروز ما می توانید شروع به قرار دادن در محل” سروانتس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de