ورزش لیگ به دنبال بازگشت به بازی اما با هیچ تضمینی

Sunset

دامیان Dovarganes / AP

یک عابر پیاده می پوشد کلاه و ماسک صورت در بلوار غروب آفتاب در اکو پارک محله لس آنجلس پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. لیگ اصلی بیس بال روز افتتاحیه بود که شده پنج شنبه, مارس 26 اما عقب رانده شد به اواسط ماه مه در اولین به دلیل شیوع کروناویروس. بهار آموزش برنامه قطع شده در مارس 12, چرا که در گیر و هنوز معلوم نیست زمانی که و اگر بیس بال می تواند از سر گرفت.

با هیچ بازی در حال بازی اخیر ورزشی عناوین را در اطراف محور امید و آرزو — یعنی uncharted مسیر لیگ ها و تیم ها باید حرکت برای بازگشت به رقابت در پی این بیماری همه گیر.

تقریبا همه لیگ ها بحث علنی در مورد تمایل خود را به بازگشت به قبل از تابستان است. اما در پشت درهای بسته آنها سایه زنی های مختلف بالقوه طرح: تمام 30 تیم بیس بال بازی در آریزونا; صفحه اصلی اجرای مسابقات برای تصمیم گیری کراوات های جام استنلی بودن معانی خالی آرنا که نه تیم تماس صفحه اصلی; پایان فصل فوتبال, جدول رده بندی تصمیم با رای; بازی های فوتبال کالج در بهار.

طی هفته گذشته در ارتباط با مطبوعات صحبت کرد و به بیش از دو دوجین سیاستگذاران مربیان و بازیکنان در سراسر جهان به خود پرده ارزیابی از برنامه های برای بازگشت از توقف ناشی از کروناویروس جدید. نتیجه گیری: در حالی که این مهم به قرار دادن خوش راه اندازی مجدد حالات در محل وجود ندارد و به یقین هر یک از این برنامه کار خواهد کرد بدون خرید از سیاستمداران و یک OK از بازیکنان و کارشناسان پزشکی. زیر بنای این همه را باید شدید سطح شیب دار تا در آزمایش یک واکسن یا درمان دستیابی به موفقیت و یا برخی از راه حل های دیگر.

در بازگشت از هر ورزشی, مهم نیست چقدر نوآورانه طرح خواهد بود مخاطره آمیز و نامشخص برای بقیه این سال و به 2021.

“آن را در مورد 22 بازیکن راه رفتن بر روی زمین و پرتاب یک توپ به بیرون” گفت: فیفا معاون رئیس جمهور ویکتور Montagliani که نگرانی در مورد شروع مجدد فوتبال آینه کسانی که از تمام رشته های ورزشی در سراسر جهان است.

سازمان دهندگان بازی های المپیک در میان گذشته برای به تعویق انداختن رویداد خود را و سپس در میان برای اولین بار به تعیین یک تاریخ جدید – دقیقا 52 هفته پس از اصلی جولای 24, دیگ نور برنامه ریزی شده است. تصمیم به برنامه ریزی مجدد برای تاریخ 15 ماه پایین جاده درست قبل از غیر منتظره افزایش ویروس موارد آمار ژاپن است. نگرانی که به دنبال تأکید بسیاری از سوالات باز در مورد قوس از شیوع بیماری است.

“من فکر می کنم هر کس احتمالا کار بر روی گزینه های متعدد. آن را ‘اگر این کار پس از آن چه؟'” گفت: تیم Hinchey مدیر عامل شرکت از ایالات متحده آمریکا شنا و ورزش را در بدن حاکم در ایالات متحده است.

تقریبا تمام این زمان تیم های ورزشی می آیند تا با حالات به بازی با طرفداران در می ایستد.

واشنگتن پست گزارش داد که در حالی که NFL است که علنا متعهد به آن معمول کیکآف تاریخ در ماه سپتامبر به دنبال آن است به احتمالات که شامل کوتاه شدن فصل و یا بازی در مقابل نیمه پر یا خالی بودن استادیوم.

کالج مدیران ورزشی باید آمد تا با یک و نیم دوجین یا بیشتر سناریو برای فصل فوتبال از جمله با توجه به اوکلاهما جو Castiglione یک سناریو است که در آن بخشی از این فصل می توان در بهار. یک موضوع به دست آوردن پذیرش گسترده: اگر آن را امن نیست به اندازه کافی برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه یا حضور در بازی های ورزشکاران نباید خواست برای بازگشت یا. بدون میلیونها دلار از, فوتبال, همه, کالج, ورزشی هستند در خطر است.

نسکار است که برگزاری مجازی مسابقه داده است تیم یک برنامه آزمایشی که در آن فصل خواهد, رزومه, مارس 24 بدون فن.

NHL کشیده شده است تا برنامه که شامل از سرگیری فصل تابستان امسال رفتن به طور مستقیم به پلی آف و/یا بازی خالی در عرصه خنثی-سایت شهرستانها.

PGA Tour اعلام کرد که اواسط ماه ژوئن راه اندازی مجدد و مشهد برنامه خود را با در حال حاضر دوباره رشته تقویم. در اشاره به precariousness از آن همه Andy Pazder تور ارشد افسر از مسابقات و رقابت گفت: اگر حوادث را نمی توان برگزار شد در انطباق با مقررات بهداشت و سپس “ما نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید.”

این نیز که در آن NBA به نظر می رسد در حال حاضر. لیگ که در مقابل این بیماری همه گیر کوروناویروس اولین تماس خاموش بازی در تاریخ 11 مارس است که در یک الگوی برگزاری. بسیاری از لیگ مکالمات مرکز در مورد نحوه رزومه فصل نه اینکه آن را لغو.

در استرالیا برنامه های بلند پروازانه برای از سرگیری بازی در لیگ ملی راگبی در پایان ممکن است رو به ضرب گلوله توسط نخست وزیر اسکات موریسون.

لیگ برتر انگلستان نیز می گوید که می خواهد تا پایان فصل آن را انجام این کار تنها “با حمایت کامل از دولت” و زمانی که “راهنمایی های پزشکی اجازه می دهد تا.” در همین حال در اسکاتلند وحشی دور از رای گیری در حال حاضر صورت گرفته به تصمیم بگیرد که آیا به قفل در جدول رده بندی به لیگ وجود دارد و آماده برای فصل آینده است.

لیگ برتر بیسبال در ایالات متحده آمریکا است که صحبت کردن در مورد آوردن تمام 30 تیم به Maricopa, آریزونا, برای یک فصل به طور منظم در بهار آموزش سایت.

Dr. Anthony Fauci این متخصص بیماری های عفونی است که خواستار خویشتن داری در از سرگیری هر گونه فعالیت های عادی ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید زمانی که او پیشنهاد ورزش امکان پذیر می تواند بازگشت. او پیشنهاد کرد هیچ طرفداران در عرصه های ثابت و تست برای بازیکنان که می خواهند به احتمال زیاد نیاز به قرنطینه می شود و در هتل ها برای هفته ها یا ماه.

همه بازیکنان در هیئت مدیره هستند.

“من قصد دارم به رفتن چهار یا پنج ماه بدون دیدن بچه من وقتی این به دنیا آمد ؟ من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که قصد ندارم به اتفاق می افتد” رایان زیمرمن از اتباع نوشت: در یک دفتر خاطرات برای AP. زیمرمن فرزند سوم قرار است در ماه ژوئن.

آیا زیمرمن را نشان می دهد یا نه بیس بال می تواند بسیار متفاوت بازی اگر آن را برمی گرداند در سال 2020 است. برخی از ایده های دیگر شناور شامل بسته بندی تا این فصل در ماه دسامبر برنامه ریزی بسیاری از doubleheaders با هفت زمین باز یافته بازی و سرعت تصمیم گیری روابط با خانه اجرا دربی.

در عین حال برای تمام کسانی که حالات هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چه اتفاق خواهد افتاد اگر با وجود تمام اقدامات احتیاطی شیوع بازدید یک تیم است. می تواند یک تست مثبت eviscerate کل فصل ؟

قبل از تنظیم هر چیزی در حرکت تمام لیگ ها در حال انتظار برای یک اتفاق به ظاهر از دولت و کارشناسان بهداشت می گویند هیچ چیز از بازیکنان و صاحبان.

در حال حاضر Montagliani گفت: “پارامونت مجموعه ای از مهارت های مورد نیاز از ما این است که مدیریت ریسک و هیچ چیز دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de