ورزش می تواند از سر گرفته شود اما بدون طرفداران آن را نمی خواهد معنی زیادی برای مبارزه با ادارات

لس آنجلس تصمیم به اجازه می دهد, ورزش برای از سرگیری بدون طرفداران, خبر خوب برای تیم و بینندگان تلویزیون اما نه آنقدر برای شهرستانها محلی و دانشگاه ها است که پشتیبانی از سالن.

این همکاران را ببینید کمی به هیچ سود اقتصادی از بازگشت از ورزش به دلیل اینکه اکثر فقط دریافت کاهش فروش بلیط امتیاز خرید و هزینه پارکینگ که هیچ کدام آنها اگر وجود ندارد خروشان جمعیت در می ایستد.

نگاهی جدید 5 میلیارد دلار NFL ورزشگاه در کالیفرنیا ، این شهرستان از قهرمانان و بسیاری از کسب و کارهای محلی باید مشتاقانه منتظر سال برای این ورزشگاه را باز کردن. آنها انتظار یک برش از محل کسب و کار به علاوه یک افزایش در هتل باقی می ماند و محلی ناهارخوری به پرداخت سود سهام.

فوتبال آغاز می شود به صورت جدی در ماه سپتامبر و هنوز هم وجود دارد امید coronavirus محدودیت ها را کاهش داد. Inglewood می شود قابل ملاحظه برش از مالیات بر املاک بدون توجه به آنچه اما اگر ورزشگاه خالی باقی می ماند تمام طول سال — چه شهردار James T. ته Jr توصیف به عنوان بدترین سناریو — زیان از بلیط پارکینگ و فروش مواد غذایی را به یک “تاثیر قابل توجهی” در این شهر پیش بینی درآمد ته گفت.

می تواند از دست دادن 20 میلیون دلار

“ما پیش بینی از دست دادن 16 میلیون دلار به 20 میلیون دلار در پیش بینی صندوق به طور کلی درآمد” ته گفت: در یک ایمیل. “ما در بودجه سه ماهه چهارم. ما باید ذخایر کافی برای این صبر کردن.”

کالیفرنیا و دیگران مانند رز باول در پاسادنا اساسا ضربه دو بار. بدون طرفداران آنها به از دست دادن به طور کلی دست انداز در فروش مالیات از بازدید گردشگران و یک برش از درآمد حاصل از هزینه های مستقیم در سالن.

یک هنرمند ارائه جنوب هوایی دیدگاه در استادیوم فوتبال در حال ساخت در سایت سابق هالیوود پارک در کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از HKS معماران)

تلویزیون حقوق را تشکیل می دهند سهم شیر از یک تیم درآمد در هر دو سطح ملی و دانشگاهی سطح با توجه به کریستوفر Thornberg موسس شریک در Beacon اقتصاد است. کسانی که درآمد معمولا در حال مذاکره در سطح لیگ با این حال و به ندرت بریزد پایین به عمومی سازمان حمایت از سالن.

“اگر شما فکر می کنم که پرداخت Lebron James’ حقوق و دستمزد نیست مردم به خرید آبجو و یک سگ داغ در مرکز استیپلز آن EPSN و هر که حمل خود را بازی در حال حاضر” Thornberg گفت.

است که می گویند مختلف لیگ نیست, صدمه زدن به, بیش از حد. یک بررسی انجام شده توسط LEAD1 یک انجمن از مدیران ورزشی از 130 عمده فوتبال کالج ها مدارس, بر 63 درصد از مدیران انتظار می رود درآمد خود را به کاهش حداقل 20 درصد در طول 2020-21 سال تحصیلی با توجه به ثروت است.

NCAA به پلاگین شکاف مالی

NCAA اعلام کرد در ماه مه که این امر توزیع $225 میلیون دلار به بخش 1, اعضای, به جای 600 میلیون دلار آن در اصل انتظار است. ESPN برآورد کالج ورزشی ادارات از دست داده اند و صدها میلیون نفر تا کنون با توجه به کروناویروس و بسیاری از آنها شروع به برش برنامه. و اگر خود را در سال 2020 فصل فوتبال لغو شده است, لیگ می تواند از دست دادن 4 میلیارد دلار با حداقل 1.3 میلیارد دلار که از دست رفته بلیط درآمد با توجه به ESPN گزارش در ماه مه.

Thornberg می بیند بازگشایی در لس آنجلس به عنوان یک خبر خوب برای تیم های پایین خطوط حتی اگر آنها هنوز هم شما از دست دادن برخی از درآمد. اکثر طرفداران ورزش سازمان دیده بان در تلویزیون و نه در فرد او اضافه شده است.

“این تنها یک تابع از زمان قبل از چیزهای می شود به برخی از صورت ظاهر از نرمال. این ماده اگر آن را فقط یک ماده از زمانی که” Thornberg گفت.

عمومی سازمان در سراسر کشور در حال حاضر وضعیتی وخیم از دست دادن فروش مالیات و سایر درآمدها در طول اقتصادی shutdown. طرفداران ورزش نشسته برای تمام فصول می تواند بدتر.

کهکشان را تحت تاثیر قرار کال درآمد دولت

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا دچار 300 میلیون دلار رسید که آن را تغییر کلاس به صورت آنلاین با توجه به EdSource.

این CSU Dominguez Hills پردیس در کرسن سیتی به کرامت بهداشت ورزشی پارک, تامین شده توسط ورزش و رویداد کرگدن AEG. ورزشی پارک را از دست دادن یکی از آن موقت مستاجران لس آنجلس, شارژر جدید SoFi ورزشگاه در اینگلوود این سال است.

آن مهم دیگر مستاجر, L. A., کهکشان نشده منتشر شد برنامه خود را برای فصل آینده نشده است. در هفته گذشته لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد آن را راه اندازی مجدد آن سال 2020 فصل با مسابقات در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا آغاز ژوئیه 8. این فصل به طور منظم ادامه خواهد داد و در صفحه اصلی بازار با یک “تجدید نظر در برنامه” پس از آن با توجه به L. A. Galaxy سایت.

لوئیس Fregoso یک کهکشان فن منتظر برای اهدای خون داخل ورزشگاه باشگاه در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. این بود که برای اولین بار از دو خون دیسک های میزبانی شده توسط صلیب سرخ آمریکا و لا کهکشان دوم خواهد شد ژوئن 4. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

جری Groomes موقت مدیر اجرایی CSUDH پایه و اساس است که وظیفه دانشگاه درآمد از پارک ورزش گفت: این مدرسه دریافت می تواند به عنوان کم به عنوان $250,000 این سال از حدود 1.3 میلیون نفر در یک سال معمولی, او گفت:. آن را دریافت حدود 2 درصد از هر بلیط به فروش می رسد و یک برش از پارکینگ, او گفت:.

در حالی که این دانشگاه تحت تاثیر از دست دادن فروش بلیط AEG طول می کشد فشار مالی ضربه Groomes گفت.

“همه صدمه زدن به,” او گفت:. “ما از دست دادن 2 درصد اما آنها از دست دادن 98% است.”

CSUDH این دانشگاه بسته شده است و تا ژانویه و Groomes نامشخص است اگر این کهکشان را دوباره بازی قبل از آن.

“امید من این است که همه خود را حفظ ایمنی. من شخصا نه در عجله به همه چیز باز و مردم بیمار,” او گفت:.

چشم انداز تیره و تار برای رز کاسه

اکثر کمک های مالی جریانهای تاریخی رز کاسه در پاسادنا نیز زمین را متوقف کند, با توجه به داریل دونن مدیر کل رز باول عامل شرکت. محل سه “ستون” از درآمد کنسرت, UCLA فوتبال و سالانه رز باول بازی — همه باید نابود شده است همه گیر. استادیوم های دیگر مانند L. A. یادبود سالن بزرگ در USC می توانید تکیه بر روی تلویزیون حقوق که رز باول نمی توانید یک برش از.

“کسب و کار اصلی ما این است که میزبانی مقیاس بزرگ رویدادهای مهم و در حال حاضر که نه مجاز” دان در مصاحبه ای گفت:. “طرفداران را که اضافی تاثیر اقتصادی. وجود دارد هیچ چیز بزرگتر از رز باول بازی و رز رژه. اگر شما لازم نیست که طرفداران آن بسیار مهم و تاثیر نه فقط برای ما بلکه برای شهر و منطقه ما است.”

UCLA Bruins نمره برابر Oregon State Beavers در در رز باول روز شنبه, اکتبر. 5, 2019 در پاسادنا ، (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

رز کاسه مدیریت در حال حاضر درخواست این شهرستان برای $11.5 میلیون دلار ارزش یک سال از آن هزینه ها برای حفظ آن شناور است. بدون کمک استادیوم اجرا خواهد شد به رنگ قرمز در ماه نوامبر و در نهایت حدود 5.3 میلیون دلار در حفره توسط بهمن, مقامات گفت.

با توجه به غنی Schammel عامل شرکت خزانه دار UCLA فوتبال است “بیشتر از” نه به بازگشت در پاییز, اما آن را هنوز هم ناشناخته اینکه حتی تعداد محدودی از طرفداران خواهد بود مجاز برای حضور در بازی. رز باول باعث می شود پول از بیمه صندلی امتیازات پارکینگ و حمایت های مالی, با توجه به دونن. حمایت های مالی برای شدت تلویزیونی بازی اما بقیه نمی خواهد.

نه تنها این ورزشگاه از دست بدهند اما پس از انجام صدها نفر از کارکنان از خدمه پارکینگ به ushers به پایه امتیاز اپراتور.

“ما در حال اجرا سناریوهای متعدد برای همه چیز از هیچ طرفداران به تعداد معینی از طرفداران مبتنی بر اجتماعی فاصله,” دان گفت. “ما در حال رفتن به باید سپاسگزار برای آنچه اتفاق می افتد و ما برای آن آماده می شود اما به وضوح برای مردم شغل طرفداران تفاوت.”

وجود دارد برخی از لنت نقره ای. به تازگی بازگشایی Brookside گلف در مجاورت رز باول در حال انجام است بهتر از همیشه و ورزشگاه است که به دنبال حوادث جایگزین سعی کنید برای پوشش برخی از هزینه های آن دان گفت.

رابرت دنیرو اعلام کرد “ترایبکا درایو در” تابستان نمایش فیلم در برنامه “نمایش امشب” 10 ژوئن که انتظار می رود برای رسیدن به گل رز کاسه شروع جولای 2, با توجه به هالیوود.

دستورالعمل های بهداشتی برای سالن

لس آنجلس خود را منتشر پروتکل برای بازگشایی سالن 12 ژوئن.

هر یک از تسهیلات خواهد شد که برای ارائه یک طرح خاص به لس آنجلس وزارت بهداشت حداقل دو هفته قبل از هر رویداد.

پنج-صفحه چک لیست را پوشش می دهد سیاست ها و شیوه های محافظت از کارکنان از جمله اختصاص آسیب پذیر کارکنان به محل کار از خانه; سرسام آور برنامه های اجتماعی را حفظ فاصله; ضد عفونی اتاق رختکن وزن اتاق و دیگر زمینه های مشترک و انجام علامت چک در کارکنان و بازیکنان قبل از آنها وارد محل برگزاری.

ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود و باید ارائه شده به کارکنان بدون هیچ هزینه. بازیکنان را مجبور به پوشیدن ماسک نیز به جز در طول فعالیت بدنی و شیوه ها و بازی ها با توجه به دستورالعمل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net