تقسیم رول اندازه گیری نه تنها هزینه کار-قاتل اما دشوار است به پیاده سازی

کالیفرنیا ارزیابان’ Association آمده است در مخالفت به تازگی واجد شرایط در انتخابات نوامبر ابتکار که تغییر گزاره 13 نیاز به ارزیابی مجدد از بسیاری از ویژگی های تجاری و صنعتی به ارزش بازار فعلی.

در نامه ای به دولت قانونگذاران کا رئیس جمهور همین Gaekle ارزیاب برای شهرستان استنیسلاس ذکر عظیم “پیش بینی ایالت اجرای هزینه و پیچیدگی و همچنین متفاوت اثرات مختلف California counties به عنوان دلایل ارزیابان احساس “مجبور” به مخالفت با اندازه گیری است که طرفداران را به نام کالیفرنیا مدارس و جوامع محلی بودجه قانون سال 2020 است.

Santa Clara County Assessor لری سنگ گفت: نمایندگان مجلس در طول یک اطلاعاتی شنوایی در ژوئن 4 که کالیفرنیا ارزیابان’ Association تکمیل تجزیه و تحلیل جامع از اصطلاح “تقسیم رول” ابتکار عمل با هدف پاسخ دادن به یک سوال: می ارزیابان اجرای طرح ؟

“نتیجه گیری ما این است که ما نمی توانیم” او شهادت داد “این امر می تواند غیر ممکن است — دشوار است اما غیر ممکن — برای اداره تمام مفاد این اندازه گیری به عنوان آن نوشته شده است.”

ارزیابان’ نگرانی از سقوط به طور گسترده به سه دسته: هزینه نیروی انسانی و معافیت.

هزینه برای اجرای این طرح با توجه به ارزیابان’ تجزیه و تحلیل پیش بینی شده است به حدود 1 میلیارد دلار در طول سه سال فاز-در دوره شمارش نیست حدود 36 درصد افزایش در هزینه های مربوط به ادارات دولتی مانند county, کنترل, مالیات جمع درخواست ارزیابی تخته یا بخش مشاوره. برآورد هزینه نیز شامل نمی شود به احتمال زیاد افزایش حقوق و دستمزد مورد نیاز برای جذب و حفظ صدها نفر از حرفه ای جدید اولین وبزرگترین.

اگر چه شهرستانهای قرار است برای بازپرداخت شود برای پیاده سازی هزینه ها از درآمد مالیاتی بیشتر از کا می گوید مشخص نیست که تمام این هزینه های اضافی پرداخت خواهد شد و از آن بیشتر اشاره می کند که برخی از کوچک و روستایی شهرستانهای را ببینید درآمد کمتر و نه بیشتر به دلیل محرومیت و جبران معافیت های مالیاتی.

فراتر از هزینه و نیروی انسانی نگرانی های ارزیابان هشدار داد که تقسیم-رول اندازه گیری شامل استثنائات و موارد استثنا که “غیر ممکن” را به پیاده سازی. برای مثال ملک تجاری به ارزش 3 میلیون دلار و یا کمتر خواهد بود مجددا به ارزش بازار تحت اندازه گیری زمانی که “هیچ یک از نهاد صاحبان تجمعی ارزش منصفانه بازار در بیش از 3 میلیون دلار تنظیم هر 2 سال با شروع در سال 2025 توسط یک شناور عامل تورم” است که متفاوت خواهد بود از شهرستان به شهرستان. این اطلاعات به راحتی در دسترس نیست در هر پایگاه داده.

علاوه بر این, موقت تعویق تا سال 2025 جدید ارزیابی مفاد امر به تجاری و مالکیت صنعتی که در آن 50 درصد یا بیشتر از اشغال مربع اشغال شده توسط “کسب و کار کوچک” تعریف شده به عنوان داشتن 50 یا کمتر سالانه کارکنان تمام وقت و “موضوع را به کنترل, محدودیت, اصلاح و یا محدودیت توسط یک منبع خارج از فرد و یا کسب و کار دیگر” یک وضعیت دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای ارزیابی به منظور بررسی.

اما تمام تلاش خود را برای معاف کسب و کارهای کوچک از ارزیابی مجدد و افزایش مالیات هر کسب و کار کوچک است که اجاره فضا از یک کسب و کار بزرگتر و دارای یک “سه گانه خالص و اجاره” خواهد پرداخت اموال مالیات های بالاتر که در حال تحمیل شده بر صاحب ملک. که هزینه بالاتر برای کسب و کارهای کوچک به هیچ وجه در اطراف آن است.

کالیفرنیا مدارس و جوامع محلی بودجه عمل یک بیمار-توصیه تلاش به جای گزاره 13 با چهل تکه بالاتر و غیر قابل پیش بینی مالیات بر املاک برای کسب و کار کالیفرنیا.

در کلمات Santa Clara County Assessor لری سنگ “این است که به طور جدی ناقص رای گیری و اندازه گیری است و باید آن را شکست داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de