در اوایل این ماه طرفداران یک تقسیم رول سیستم مالیات بر دارایی فرستاده شده 1.7 میلیون امضا به جای یک نسخه اصلاح شده از یک در حال حاضر واجد شرایط اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری با توجه به زیان تاثیر COVID-19 مستندات تقسیم رول تنها می تواند به عنوان درک آنچه در آن همیشه: حقوق بازنشستگی کرده است.

سال پس از سال ایالت کالیفرنیا به افتخار از شکستن رکورد درآمد بودجه می باشد. مشکل این است که آن را نیز با افتخار از شکستن رکورد هزینه. بسیاری از دولت های محلی و مدارس متاسفانه باید تجربه یک الگوی مشابه است.

قوی اقتصادی و رشد درآمد کمک ماسک جمعیت خارج ایجاد شده توسط افزایش هزینه های بازنشستگی و کمک امتیازهای زمان خرید به عنوان پیش بینی هزینه بازنشستگی را افزایش می دهد تنها بدتر.

در نظر بگیرید برای مثال داشبورد منتشر شده توسط ایالت کالیفرنیا حسابرس سال گذشته که پرچم بیش از نیمی از 471 شهرستانها به عنوان داشتن یک متوسط به بالا خطر ابتلا به مشکلات مالی است. به گزارش آسوشیتد پرس “Howle گفت: 337 از 471 شهرستانها را ذخیره نمی کند به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های آینده بازنشسته مزایای بهداشت و درمان. نزدیک به نیمی از شهرستانها هستند صرفه جویی در پول به اندازه کافی برای پرداخت مزایای بازنشستگی در پنج سال.”

به عنوان یک 2018 گزارش از لیگ کالیفرنیا شهرستانها اشاره کرد: “به طور متوسط از سال مالی 2006-07 به سال مالی 2024-25 شهرستانها را نزدیک به دو درصد از این صندوق به طور کلی دلار است که می رود به CalPERS.”

مدارس را نیز سخت شده است, آمار هزینه های بازنشستگی و ادامه خواهد داشت. همانطور که اشاره شد توسط دولت حزبی قانونی Analyts دفتر هزینه های بازنشستگی برای مدارس انتظار می رود که بادکنک به $9.5 میلیارد دلار در 2020-21 تا 6.3 میلیارد دلار پس از 2013-14.

واضح است که رهبری جدی است که نیاز به بحث در مورد و آدرس این هزینه ها. اما دولت و رهبران محلی تا حد زیادی شده است AWOL از صادق بحث در مورد چه باید بکنید در مورد آن.

طرفداران تقسیم رول که آنها تماس بگیرید “مدارس و جوامع اولین ابتکار” با استفاده از بسیاری از شعارهای باعث می شود که پیشنهاد خود را صدای خوب, اما آنها به بحث در اطراف منبع بسیاری از مشکلات آنها ادعا می کنند به 12 میلیارد دلار افزایش مالیات بر رسیدگی خواهد شد.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به حمایت از این قهرمانان در خط مقدم شده اند که مراقبت از آسیب پذیر ترین آموزش فرزندان ما و نگه داشتن کالیفرنیا امن — مدارس و جوامع ابتکار اول قرار می دهد بیشتر منابع در دست رهبران محلی که بهترین می دانید که چگونه برای رسیدگی به نیازهای محلی و اولویت های,” گفت: یک سخنگوی کمپین.

که همه برای تلفن های موبایل خوب, اما چه چیزی نه گفته است که دلیل کالیفرنیا دولت باید منابع کمتر است چرا که دولت و مقامات محلی در کنسرت با بخش عمومی اتحادیه های کارگری از جمله اتحادیه های کارگری حمایت تقسیم رول و اندازه گیری باید به شدت misallocated منابع حاضر به کاهش هزینه های زمانی که مورد نیاز است و نمی شده است و مستقیم با مردم است.

کالیفرنیا بارها و بارها نشان داده که تمایل به حمایت از افزایش مالیات تا زمانی که آنها فکر می کنند پول خواهد شد به درستی استفاده می شود. اما تعداد رو به رشد از رد مالیاتی و اوراق قرضه اقدامات نشان داده اند کالیفرنیا به طور فزاینده ای شک و تردید و به درستی چنین است.

بدتر همه از بالا اعمال می شود حتی قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

با آن تقسیم رول خواهد شد و حتی بیشتر به سادگی به عنوان فقط یک حقوق بازنشستگی کمک مالی و خرید سیاستمداران و حتی بیشتر زمان به کمانچه در حالی که هزینه های بازنشستگی رشد.

هنگامی که شما اضافه کردن این واقعیت است که تلاش برای تحمیل مالیات بر املاک تجاری در زمانی که ما باید تشویق رشد اقتصادی و بهبودی است که بر خلاف آنچه مورد نیاز دو رول اندازه گیری باعث می شود حتی کمتر حس.

1.7 میلیون امضا را ندارد وحشتناک یک ایده بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im