سنبله در تقلب زباله سوء استفاده از LA منابع نشان داد

لس آنجلس شهر کنترل تقلب اتلاف و سوء استفاده از واحد دریافت 543 شکایات در سال 2019 افزایش 58 درصد بیش از سال گذشته و کمترین مقدار بیش از یک دوره 10 ساله آن اعلام شد سه شنبه ، 19.

کنترل ران Galperin گفت سنبله نسبت به افزایش دوسالانه تقلب در آموزش آگاهی شهرستان کارکنان که 33,670 کارکنان تکمیل شده سال گذشته است.

از همه شکایت تسلیم در سال 2019 94 درصد در آمد از طریق کنترل های وب فرم دریافت و 24 ساعته خط تلفن و دو سوم ارسال شد ناشناس.

“اهداف من هستند به شهر لس آنجلس شفاف تر و پاسخگو به مردم آن را در خدمت” Galperin گفت. “این بدان معناست که برگزاری بخش کارکنان و هر کسی که کسب و کار با این شهر به بالاترین استانداردهای خدمات و حصول اطمینان از لس آنجلس در حال انجام است همه چیز را می تواند به جلوگیری و از بین بردن تقلب اتلاف و سوء استفاده از حیاتی منابع عمومی است.”

کنترل دفتر مسئول تحقیق در مورد اتهام سوء استفاده از منابع توسط کارکنان و پیمانکاران و دیگران مانند سرقت شهرستان دارایی های, حقوق و دستمزد, تقلب قرارداد پیشنهاد تقلب رشوه, رشوه و سوء مدیریت ناخالص.

زمانی که FWA واحد دریافت شکایت کند یک بررسی اولیه و سپس یا راه اندازی یک تحقیق اشاره این مورد به یک شهرستان و یا اداره آن را می فرستد به مناسب اجرای قانون و یا خارج از سازمان دولتی.

از 543 شکایات دریافت شده در سال گذشته 541 موارد بسته شد و 268 مورد نیاز تحقیق و تفحص است.

در شهرستان ادارات 77 درگیر وزارت آب و برق, 29 درگیر لس آنجلس جهان فرودگاه, 21 درگیر بخش تفریح و پارک و 19 درگیر اداره بهداشت.

حدود 21 درصد از شکایات درگیر ادعایی زمان سرقت 15% اتهام اتلاف منابع شهرستان و 10 درصد مربوط به اتهام سوء استفاده از قدرت.

از 155 نفر مراجعه کننده به ادارات شهرستان برای اقدام 23 شکایات اثبات شد.

گزارش کامل را می توان به عنوان خوانده شده در www.lacontroller.org/fwa2019.

شهرستان و کارکنان و پیمانکاران و هر کسی با اطلاعات می توانید با ارسال شکایت از طریق Galperin 24 ساعته در 866-428-1514 یا آنلاین در lacontroller.org/fraud_hotline.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر