Fleury

جیم Mone / AP

مینه سوتا وحشی را Jared Spurgeon سمت چپ جشن قدرت خود را به هدف بازی کردن وگاس شوالیه طلایی’ دروازه بان Marc-Andre فلوری, راست, در اولین دوره NHL هاکی بازی سهشنبه, فوریه. 11, 2020, در, St. Paul, Minn. فرود در شبکه شوالیه طلایی’ نیک هولدن.

پیتر Condoleo گفت: او می خواست طلایی شوالیه بازی بیشتر در 5 در 5. وگاس مربی با اشاره به آخرین بازی و چگونه آنها تیم بهتر در حتی قدرت, و چگونه آن را شروع به لغزش به دور زمانی که آنها شروع به در نظر گرفتن مجازات است.

مجازات بودند شوالیه طلایی’ از شکست در روز سه شنبه. آنها مجاز سه قدرت-اهداف بازی در حالی که رفتن بدون گل در چهار قدرت-بازی بازی تلاش می کند در حال سقوط به مینه سوتا وحشی 4-0 در اکسل انرژی مرکز.

طلایی شوالیه داد تا دو قدرت-اهداف بازی در اولین دوره پس از آن دیگر در دوم. این سومین بار در این فصل آنها بسته شده اند و برای اولین بار در جاده ها است.

Marc-Andre فلوری آغاز شده و در نت برای Vegas داد و چهار گل در 20 عکس. مالکوم Subban زمان در سوم توقف تمام پنج عکس فرستاده شده راه خود را.

در اینجا سه takeaways از دست دادن.

نه چندان خاص تیم

در هشت بازی تحت Condoleo آن نگاه مانند مجازات قتل ممکن است حل شود. وگاس کشته شدن 16 از اول آن 18 مجازات با Condoleo به عنوان مربی (88.9% میزان موفقیت) اما تنها به کشته شدن پنج نفر از 12 در چهار بازی پس از (41.7%). آنها رفت 2-برای-5 کوتاه-دست در برابر مینه سوتا است.

قدرت بازی نکرده اند و در بیش از یک ماه در حال حاضر. تحت Condoleo طلایی شوالیه تبدیل شده و فقط در سه تا از آنها 26 شانس با فوق العاده, مرد, موفقیت, نرخ 11.5%. برای مقایسه Anaheim Ducks بدترین بازی قدرت در این فصل در 14.4 درصد.

“ما تا به حال فرصت برای بازگشت و قدرت ما بازی تلاش شد. ما نمی گیری هوشمند با جن, ما, نیست, هر وقار با آن و ما ساخته شده آن را آسان را” رو به جلو رایلی اسمیت گفت: AT&T SportsNet. “آنها نمی باید یک مجازات کشتن شماره عاقلانه و ما آنها را شبیه آنها بالا پنج در لیگ امشب.”

او درست است. وحشی را 73.7% مجازات کشتن موفقیت های آینده به بازی بود و بدترین ها در لیگ.

اولین دوره گلایه

این شوالیه طلایی خود قرار داده و در اوایل سوراخ در برابر وحشی, پایین رفتن 2-0 پس از 20 دقیقه. آن کسانی که برای اولین بار 20 دقیقه بوده که مشکل ساز برای شوالیه طلایی — آنها در حال حاضر اجازه 62 گل در افتتاحیه دوره بیشتر از هر تیم در لیگ.

و هنگامی که شوالیه طلایی دنباله دار پس از یک دوره آنها دچار مشکل هستید. آنها 5-13-2 زمانی که آنها پشت رفتن به دوم.

بازی روز سه شنبه بود به خصوص درد در اولین دوره است. وگاس بازی قدرت 30 ثانیه به بازی که در آن نه تولید یک شات در هدف. سپس در مینه سوتا قدرت بازی Brayden McNabb پاک جن از هدف چین پس از وحشی فکر آنها را به ثمر رساند و رایلی اسمیت تا به حال کوتاه دست جدایی طلب تلاش.

آن را تکذیب کرد و وحشی به ثمر رساند قبل از بازی قدرت به پایان رسید. آنها به ثمر رساند دوباره خود به یک بعدی بیش از حد برای یک 2-0 منجر شود.

“ما تا به حال شاید نصف بچه ها ما رقابت و آماده است تا در بازی امشب بازی” رو به جلو را علامت سنگ گفت: AT&T SportsNet. “این فقط یک شخص نفرت انگیز. ما گذاشته تخم مرغ.”

آشنا nemesis

روز سه شنبه دست دادن طلایی شوالیه ششم مقررات در برابر وحشی ترین برای هر تیم در لیگ. طلایی شوالیه 2-6-0 تمام وقت در برابر مینه سوتا با یکی از کسانی که برنده آینده در ضربات آخر فصل.

این شوالیه طلایی متوسط 1.88 اهداف در هر بازی در برابر وحشی, تنها تیم که در برابر وگاس به طور متوسط کمتر از 2.00 اهداف در هر بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su