ویژه دادستان برای هماهنگ کردن coronavirus تقلب پروب در نوادا

Category: لاس واگاس No comments

3-Year-Old Killed on Indian Reservation

وید Vandervort

ایالات متحده وکیل برای منطقه نوادا, Nicholas A. Trutanich صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه ، 27, 2019.

پیش بینی است که کلاهبرداران سعی خواهد کرد برای بهره مندی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات فدرال در ایالت نوادا در حال حاضر باید یک هماهنگ کننده برای کمک به تحقیقات و پیگرد قانونی, با توجه به U. s. دادستان برای منطقه نوادا است.

این COVID-19 تقلب هماهنگ کننده موقعیت اعلام شد چهارشنبه. آن شخص نیز به “توسعه استراتژی برای شناسایی و جلوگیری از تقلب طرح است.” نمونه هایی از مواردی است که دادستان فدرال را به دنبال خواهد شامل تولید و توزیع یا فروش ماسک صورت ماسک و ویروس تست کیت.

“ستمگران به دنبال استفاده از افراد — از طریق تقلب یا زور — در طول این بحران بهداشتی در حال حاضر در اطلاع” گفت: آمریکا وکیل نیکلاس Trutanich در انتشار اخبار. “(هماهنگ کننده) خواهد بود و کار با اجرای قانون در تمام سطوح به تحقیق و تعقیب کسانی که بهره برداری ترس از Nevadans برای منافع شخصی. این رفتار را نمی توان تحمل در نوادا است.”

به عنوان ویروس جدید گسترش می یابد از طریق ایالات متحده با تایید عفونت در هر کشور از جمله بیش از 80 در نوادا ایالات متحده دفتر وکیل ساخته شده است آن را یک “اولویت” به تعقیب “همه رفتار مجرمانه مربوط به زمان بیماری همه گیر.”

مقامات گفتند که باید اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت محققان.

“ما در حال همکاری نزدیک با دادگاه و سایر ذینفعان در اقدامات احتیاطی مناسب به حفظ سلامت کسانی که به عمل در آمده و قبل از دادگاه” آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>