SPD بازداشت مردی که به ضرب گلوله تصویری از بچه گفته اسپری فلفل توسط پلیس

The Seattle Office of Police Accountability said theyre investigating the officer involved in this incident, which Evan Hreha documented.

سیاتل دفتر پلیس پاسخگویی گفت: آنها در حال بررسی این افسر درگیر در این حادثه که در اوان Hreha مستند شده است. تصویر از اوان HREHA ویدئو

اوایل صبح روز یکشنبه اداره پلیس سیاتل رزرو اوان Hreha به زندان ظن غیرقانونی تخلیه یک اشاره گر لیزری با توجه به پادشاه زندان شهرستان ثبت نام کنید.

Hreha شات تصویری از یک دختر جوان که گفته بود maced توسط SPD افسر در دومین روز از تظاهرات علیه خشونت پلیس در سیاتل.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

مادرش خاردار و گفت که او “نگران” پلیس دستگیری Hreha در اقدامی تلافی جویانه برای به اشتراک گذاری ویدئو به عنوان “او هرگز در هیچ مشکل” قبل از.

بارب گفت Hreha پیامک او در شنبه شب حدود 8:00 p. m. به می گویند او از دادن هات داگ به صورت رایگان به معترضان در 11th و کاج. در 1:15.m او گفت: او یک تماس تلفنی گفت که او دستگیر شد. بعد صبح که او در تماس با پسرش که او گفت: او در راه رفتن به خانه شنبه شب خود و “ناگهان او بود احاطه شده” توسط پلیس. او به او گفت که او نمی باید یک لیزر.

دو نفر Jacquelyn سیمونز و تایلر Soverns شاهد دستگیری در حالی که غذا خوردن در Fogón Cocina Mexicana.

سیمونز گفت: او در پاسیو هنگامی که او را دیدم چهار پلیس وسایل نقلیه مسدود کردن تقاطع کاج در خیابان و بلمونت در کاپیتول هیل. هفت افسران پدید آمده از موبایل و “شروع به بازجویی Hreha و شروع antagonizing تماشاچیان,” او گفت:.

به عنوان پلیس دستگیر Hreha یک ناظر فریاد زد که دستگیری نگاه غیر قانونی و خواست یک نام. Hreha املای آن را معرفی خودش به عنوان کسی که می خواهم شات تصویری از maced بچه و گفت: پلیس تا به حال این مرد اشتباه است.

سیمونز و Soverns گفت: یک مرد در میان جمعیت و سپس پرسید: اگر افسران پوشیدن بدن خود دوربین. یک افسر که به نام خود را به عنوان لایحه Guyer, در پاسخ گفتن مرد او می خواهم “کاهش یافته است چیزی” هنگامی که او تا به حال کاهش یافته است هر چیزی در همه. “افسران بودند فقط متلک و تحریک. خیلی با حال بود افتضاح به مشاهده دست اول ارعاب” سیمونز گفت.

هر دو گفت: Hreha صحبت با آرامش و نبود مقاومت در برابر بازداشت. “به نظر می رسید مانند بسیاری از پلیس برای دستگیری یک هات داگ فروشنده” Soverns اضافه شده است.

دوست Hreha که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه نیز ابراز نگرانی برخی از بازداشت در حال تلافی جویانه. روز یکشنبه این فرد رفت و به زندان و درخواست همه Hreha اموال بنابراین او می تواند با استفاده از کلید های خود را به مراقبت از سگ خود را که می خواهم شده است خانه به تنهایی از شب قبل. زندان معاون تحویل اموال در “مهر و موم شده کیسه های پلاستیکی” این فرد گفت: که شامل “همه چیز به جز لباس و کفش خود را.”

منبع متوجه یک شارژر تلفن اما هیچ تلفن و در مورد آن پرسید. معاون گفت که Hreha باید به حال خود را همراه او در زمان دستگیری یا که گوشی در شواهد.

“من می شود جای تعجب نیست اگر او نمی باید تلفن همراه خود را در حالی که او را” Hreha دوست گفت. “بنابراین من نگران که پلیس نگه داشته اند تلفن همراه خود را به دلیل اوان شده است به طور گسترده ای نسبت به کسی که ضبط این دختر کوچک در سیاتل پس از او گفته اسپری فلفل توسط پلیس. به نظر می رسد عجیب و غریب به نگه داشتن تلفن همراه در شواهد اگر اتهام غیر قانونی است تخلیه از یک لیزر است.”

Hreha مادر گفت: او پیامک با او چند بار شنبه شب پس از او به احتمال زیاد تا به حال گوشی خود را.

پشتیبانی غریبه

یک سخنگوی SPD بازگشته است درخواست برای نظر.

یک سخنگو در شهرستان کینگ دفتر دادستان گفت: در این مورد تا به حال نشده است با اشاره به آنها. یک سخنگوی سیاتل شهر دفتر دادستان نمی بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها می خواهم به دریافت ارجاع برای یک بار کمتر به جای.

پس از دادگاه نیست باز بیش از آخر هفته Hreha باقی خواهد ماند بازداشت حداقل تا زمانی که او به قید وثیقه شنیدن دوشنبه در 2:30 p. m. من این پست به روز رسانی زمانی که من به شنیدن بیشتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de