دو بار قهرمان کریستی Toliver در حال آمدن است به L. A. در یک قرارداد سه ساله به عنوان گزارش شده توسط پست بالا Hoops و تأييد لیگ یک منبع.

جرقه باز رایگان آژانس با صدای دوشنبه آوردن پشت گارد نقطه Toliver, 33, سه زمان همه ستاره بدون محدودیت رایگان عامل که نقش کلیدی برای واشنگتن عرفا در مسیر به خود 2019 WNBA قهرمانی. که عنوان دوم او بود پس از سال 2016 WNBA عنوان او برنده با L. A. همراه با زمان جرقه ستاره Candace پارکر Nneka Ogwumike و چلسی خاکستری است.

جرقه نیز اعلام کرد که آنها به دست آورد گارد Brittney Sykes و مرکز ماری Gülich از آتلانتا رویا در ازای مرکز Kalani قهوه ای است.

با توافق دسته جمعی و افزایش حقوق و دستمزد درپوش در محل WNBA تیم شروع مذاکره با بازیکنان Jan. 28 و رسما می تواند آغاز امضای قرارداد پنج شنبه.

Toliver شناخته شده است برای او کلاچ بازی از جمله به عنوان یک دانشجوی سال اول دانشگاه وقتی او ضربه 3-اشاره گر به زور اضافه کاری در سال 2006 مسابقات NCAA به کمک مریلند ضرب و شتم دوک برای اولین بار به عنوان.

در طول جرقه’ 2016 عنوان اجرا 5-پا-7 گارد شات بهتر از 40 درصد از 3 نقطه محدوده و به طور متوسط 12.8 امتیاز و سه کمک در 32.2 دقیقه در هر بازی ترین زمان طبقه پشت پارکر.

اگر چه Toliver محدود بود صدمات تابستان گذشته در 11th, WNBA فصل سوم با عرفا تنها در 23 بازی او ثابت موثر تیراندازی 36 درصد از 3 نقطه محدوده و 49.4 درصد از این زمینه است.

فصل گذشته جرقه تنها سه بازیکن شوت 36 درصد و یا بهتر از عمیق: سپاه پاسداران Riquna ویلیامز (39 درصد) Chelsea خاکستری (38.2) و سیدنی Wiese (36.6).

Toliver — که صرف او WNBA offseason کار به عنوان یک دستیار تمام وقت مربی برای واشنگتن ویزاردز — نیز ارائه خواهد شد رهبری بر سر مربی درک فیشر جرقه تیم که در فصل گذشته به دست آورده No. 3 دانه در فصل به طور منظم قبل از جاروب کردن از برگشتی توسط کانکتیکات خورشید در نیمه نهایی.

Toliver خواهد شد بازگشت به L. A. تیم ملی که همچنین با اضافه کردن Sykes و Gülich از رویای.

آتلانتا پیش نویس سایکس 5-پا-9 گارد هفتم به طور کلی در سال 2017 را از سیراکوس. در سه WNBA فصل پس از او به طور متوسط 11.3 امتیاز 4.1 ریباند و 2.2 کمک در بازی.او همچنین ساخته شده WNBA همه Rookie تیم و در سال 2018 به او کمک کرد آتلانتا کسب شماره 2 دانه و به نظر می رسد در پنج بازی حذفی برای این سازمان به طور متوسط 12.6 امتیاز در هر بازی.

6-پا-5, آلمانی, مرکز Gülich با حضور ایالتی اورگان که در آن او با بازی جرقه گارد سیدنی Wiese و به طور متوسط 17.5 امتیاز و 9.1 ریباند به عنوان یک ارشد. او پیش نویس 12th کلی توسط ققنوس عطارد در سال 2018 قبل از اینکه معامله به آتلانتا در سال 2019. در محدود دقیقه فصل گذشته Gülich به طور متوسط 3.3 امتیاز.

جرقه راه از هم جدا 6-7 مرکز قهوه ای خود را در سال 2019 در دور اول انتخاب کردن از بیلور که به نظر می رسد در 28 بازی در فصل گذشته و به طور متوسط 5.1 3.5 امتیاز و ریباند در هر بازی.

“ما هیجان زده به اضافه کردن دو بازیکنان با استعداد به فهرستی از ما در Brittney Sykes و ماری Gülich گفت:” اریک Holoman این جرقه’ شریک مدیریت و استاندار در بیانیه منتشر شده. “Brittney است ورزشی, گارد جوان قرار می دهد که فشار در خط دفاع به خط پرتاب آزاد و طول می کشد افتخار در پایان دفاعی. ماری به ما frontcourt اضافی لبه حفاظت و بازگشت.

“ما از Kalani قهوه ای برای کمک به جرقه سازمان و آرزو می کنم او چیزی جز بهترین حرکت رو به جلو” Holoman اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im